Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: matrix360 »

buuu! trzeba posprzątać pokój w końcu.. i właśnie to robię :/ ..niesamowite ile rzeczy można znaleźć xD
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Mi jeszcze zostały kuchnia, łazienka i przedpokoj, a tam największy syf wlasnie jest :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

a mi nie zostały, bo niedawno sprzątałam :D

matrix: a, widzisz. ja po prostu nie myję butów ;) chyba, że wdepnę w coś organicznego.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Odnosnie czegos organicznego... snieg stopniał i przejscie na placu obok bloku jest niemal jak gra w klasy... tylko nie skacze sie nad namalowanymi liniami, a nad czyms troche innym... >:(
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: matrix360 »

Ja muszę myć, bo ja mieszkam na odludziu, gdzie jest tyle błota, że właściwie jak wrócę do domu to już butów nie widać xD
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Kameliowa »

matrix360 pisze:Ja muszę myć, bo ja mieszkam na odludziu, gdzie jest tyle błota, że właściwie jak wrócę do domu to już butów nie widać xD
Heh, to tak jakbyś mówiła o mojej okolicy :D
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: zalbi »

wsadziłam sobie złoty kolczyk do trzeciej dziurki w uchu żeby mi nie zarosła, bo wszystkie małe srebrne pogubiłam. zapomniałam, że jestem uczulona na złoto.
ucho spuchło, boli okrutnie i mam wrazenie, że zaraz mi odpadnie.. a ja spac nie mogę =(


robię więc kartki na święta dla mamy. jutro rano nie wstanę, no cóż..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Paul_Julian »

pin3ska pisze:Odnosnie czegos organicznego... snieg stopniał i przejscie na placu obok bloku jest niemal jak gra w klasy... tylko nie skacze sie nad namalowanymi liniami, a nad czyms troche innym... >:(
Pierwsze przebiśniegi ...jak u nas ....
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Rhenata »

jak to ładnie Paul ująłeś :D

juz mnie wszystko zaczyna bolec po treningu..zachciało się starej babie kung fu trenować, tylko się nie śmiejcie bo jutro nie będę mogla chodzić..
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: matrix360 »

Żebra mnie bolą :/ .. Czasami bardziej czasami mniej.. Mam to rzadziej spotykane skrzywienie i miałam rehabilitację, mój kręgosłup jest bardziej prosty, ale co z tego jak dalej boli? :/ ..
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Dorotka96 »

Beee...
Babka na biologii złapała koleżankę, jak rzucała mi kartkę na kartkówie, żebym napisała zadanie i mnie się oberwie po ocenie, że wzięłam kartkę i jej, że ściąglała. Akurat biologia?! Jak mi zależy, tak? cudownie...
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

dorotka, powiedz, że to twoja sprawa, czy przyjmujesz karteczki i co z tym dalej zrobisz. :)
obniżą ci ocenę za pomoc komuś? mogłabyś dostac uwagę, a tamta osoba pałę, ale żeby obie obniżać to jakieś kuriozum - przecież umiałaś, tak?
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: kulek »

Zaraz wystrzelam tej dziewczynie po pysku :(
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: lavena »

Yss z nauczycielem nie wygrasz...

A właśnie po marudzę sobie... spotkałam moją wychowawczynie ze średniej, stanęłyśmy... gadu gadu, mowie że ze stażami jeszcze nic nie wiadomo bo odsyłają ciągle... a Ona się mnie pyta czy nie myślałam o szkole. Moje pierwsze skojarzenie że ja miałabym znów się uczyć. A tu psikus... bo w mojej starej szkole podobno narobili chemicznych klas i nauczycieli szukają... delikatnie wybuchłam śmiechem ;D Całe życie powtarzałam że prędzej pod most pójdę niż uczyć te wstrętne rozwrzeszczane bachory a tu taka propozycja... A najgorsze w tym wszystkim jest że jak ze stażem nie wyjdzie to będę musiała się nad tym poważnie zastanowić... chyba ze sobą skończę... ::)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Oleczka »

musze sobie pomarudzic ;( jutro bede miala nowe lozko nie zasikane przez szczury, nie pogryzione, miekkie bo juz na deskach spalam bo mi gabke Uska z Umka wywlokly z lozka :/ i jest ta straszna umowa , ze juz w tym mieszkaniu szczurkow miec nie bede i nowe lozko itp :/ a to wchodze w "zwierzaki" a merch ma 2 sliczne samiczki ;( czapeczki ;( leeee :( ja chce szczurki :( co mi z nowego lozka ja chce szczurki ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”