Rozpoznawanie płci

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: Asmena »

Po prostu niektórym nerwy puszczają, kiedy widzą, że nie dajesz sobie nawet wytłumaczyć.

Chomiki syryjskie są wielkimi przytulakami (co też zależy od charakteru zwierzęcia), a można trzymać je w pojedynkę. Jeśli nie chcesz brać przyjaciela dla szczura, to może spraw sobie chomika, a szczura oddaj komuś, kto da mu wszystko, czego potrzebuje?

Po prostu przemyśl na spokojnie. Ludzi z tego forum interesuje przede wszystkim szczęście podopiecznych. Dlatego nie dziw się naszej reakcji, skoro czytamy tu o kimś, kogo interesuje jedynie to, czy szczurka można głaskać.
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Olcccccia
Posty: 97
Rejestracja: wt lip 21, 2009 8:20 am
Lokalizacja: Pasłęk

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: Olcccccia »

Czy wy widzicie tylko pojedyncze słowa ?? Wiece co macie [ciach] w tych łbach bardzo mi pomogliscie poprostu dziekuje bardzo że wyszła na męczycielkie zwierzat a ja bardzo kocham i robie dla niej co moge najlepezego juz mam łzy w oczach dlaczego mnie oczerniacie chciała poprostu rady i przemyslałam napisała ze zaadoptuje druga samiczke a wy znowu na mnie krzyczycie mam juz dosc
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: alken »

No bo domyślam się, że pięciu lat nie masz, a tak się zachowujesz.
I nie obrażaj się od razu, bo mniemam, iż zależy Ci na dobru Twojego zwierzaka.
Radzę Ci po prostu przełknąć to rozczarowanie, że Twoja szczura nie chce się przytulać i miziać, wziąć jej koleżankę, i dbać o jej szczęście, a nie o to, czy bawi się z Tobą. Jak zasłużysz sobie na jej przywiązanie to ona się odpłaci, gwarantuję Ci, będziesz zaskoczona jak bardzo moga takie zwierzaki kochać swojego opiekuna, choć wydaje się, że interesują się tylko swoimi sprawami.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Olcccccia
Posty: 97
Rejestracja: wt lip 21, 2009 8:20 am
Lokalizacja: Pasłęk

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: Olcccccia »

Wiem ze mnie kocha bo przychodzi do mnie jak ja wołam i sa momenty ze lezy na kolanach i godzinie moge ja miziac całowac i wszystko poprostu źle mi sie napisało i naprawde bardzo ja kocham bez róznicy na płec tylko byłam na stawiona na chłopca bo chciałam wzias drugiego od kolezanki a teraz nie moge bo beda małe które bym chciała ale po waszych wypowiedziach stweirdziałam ze nie o to mi chodziło
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: glucjan »

Olcccccia pisze:Czy wy widzicie tylko pojedyncze słowa ?? Wiece co macie [ciach] w tych łbach bardzo mi pomogliscie poprostu dziekuje bardzo że wyszła na męczycielkie zwierzat a ja bardzo kocham i robie dla niej co moge najlepezego juz mam łzy w oczach dlaczego mnie oczerniacie chciała poprostu rady i przemyslałam napisała ze zaadoptuje druga samiczke a wy znowu na mnie krzyczycie mam juz dosc
uwierz mi, bylam taka sama, no moze troche mniej bluzgow, i chyba szybciej dalam sie przekonac do przygarniecia szczurka dla mojego malego samotnika, jestem teraz bogatsza o nowe doswiadczenia, i przede wszystkim szczesliwa dlatego ze widze szczescie moich szczuraskow, we dwojke:D...nie denerwuj sie juz, otrzyj lzy, i ruszaj na poszukiwania szczurci w odpowiednim dziale
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: alken »

No właśnie, więc po co się denerwować i wymyślać tysiąc wersji, gdzie co jedna to gorsza, jak można zaadoptować koleżankę dla Twojej szczurci :) chyba najprostsze wyjście. A jak kiedyś będziesz jeszce chciała mieć szczury, to sobie chłopaków weźmiesz, o :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Olcccccia
Posty: 97
Rejestracja: wt lip 21, 2009 8:20 am
Lokalizacja: Pasłęk

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: Olcccccia »

Dzieki i przerpaszam za te moje fochy poprostu wszyscy na mnie naskoczyli no własnie szukam ale nie moge nic znaleźć :( No własnie to napisała wczesniej
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: glucjan »

Napewno znajdziesz, a ja spadam i zycze owocnych poszukiwan. No! Robota wykonana tutaj, teraz ide popracowac gdzie indziej. Pozdrawiam
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: zalbi »

a może by tak nauczy sie najpierw porządnie pisac po polsku? bo widzę, że masz z tym problemy.


podałam Ci linki do tematów.. między innymi do tego, dlaczego nie rozmnaża się szczurów sklepowych. zajrzałaś chociaż do jednego tematu, który Ci podałam? odpowiedź.



a jeżeli Ty będziesz zachowywac się odpowiedzialnie, nie krzyczec i nie upierac się glupio przy durnym pomysle to i wszyscy będą dla Ciebie mili i będzie ok.


Przejrzyj wątek adopcyjny. Z transportem nie ma problemu - wiem z własnego doświadczenia.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Olcccccia
Posty: 97
Rejestracja: wt lip 21, 2009 8:20 am
Lokalizacja: Pasłęk

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: Olcccccia »

Tylko chyba ktos błednie odczytał płec mojego szczurka bo z mojej perspektywy pojawiaja mu sie jakby jajeczka wiec juz sama nie wiem zgłupiałam
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: susurrement »

Olcccccia pisze:Tylko chyba ktos błednie odczytał płec mojego szczurka bo z mojej perspektywy pojawiaja mu sie jakby jajeczka wiec juz sama nie wiem zgłupiałam
być może to, co wydaje Ci się być jajeczkami - to "zbiorniczki" na kupkę.
jak maleńka się wypróżni to się zmniejszą.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: susurrement »

bo ze zdjęcia, które pokazałaś - maleńka na pewno jest dziewczynką.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Olcccccia
Posty: 97
Rejestracja: wt lip 21, 2009 8:20 am
Lokalizacja: Pasłęk

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: Olcccccia »

Aha okej :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: zalbi »

Olcia, to może zrób szczurkowi jeszcze jedno zdjęcie podwozia?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Olcccccia
Posty: 97
Rejestracja: wt lip 21, 2009 8:20 am
Lokalizacja: Pasłęk

Re: RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: Olcccccia »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”