Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: valhalla »

IHime pisze:Jest alfą stada, bo nie widział ku temu przeszkód.
Dobre :D I widzę, że nadmiernie upasiony nie jest - czy to dlatego, że nie widział powodu, by nie dbać o linię? ;)
Jak ja kocham Groszka... ale i jego rodzeństwo jest wyjątkowe. Widać "sardynkowość" po każdym z nich.
Pozostałe damy też piękne. Niezmiennie kciuki i buziaki dla Fenolki, żeby jej niepełnosprawność zbytnio nie przeszkadzała.

Ejka ma świetny uśmiech :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: Duana »

"Szczur honorowy", fajnie napisane ;)

Na pierwszym zdjęciu Groszek przypomina mi lisa ;D Całe stado masz piękne.
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: Paul_Julian »

Stadko kochane ! Aż mi się zatęskniło za wizyta u Ciebie ;D I Groszek jaki duży !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: unipaks »

IHime pisze: Niby jeszcze nie szukałam nowych lokatorów, tylko z ciekawości otworzyłam jedno ogłoszenie... no i czekamy na transport dwóch szczurzych mordek. :D
:D ;D Super!
Fajnie pooglądać Twoje ogonki i kochaną Ejkę :-* Wygłaszcz ich wszystkich ode mnie!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: IHime »

Val, Grosio po prostu nie widzi powodu, by się objadać. ;)

Duana, mój mąż twierdzi, że Groszek przypomina lwa, bo ma taką kryzę albo grzywę. :) Ale byłby z niego również piękny, srebrny lis.

Paul, zapraszam serdecznie na śniadanie przy następnej okazji. :)

Uni, wymiziani! :D


Elza i Heidi umówione na za tydzień na usuwanie guzów i sterylki. W grudniu nie miałam kasy, żeby wszystko machnąć hurtem. Jak widać, przydało by się, ale już trudno. Zastanawiam się, czy do golenia nie dołożyć Latki. Latimerka jest zdrowa jak ryba, trochę późno na sterylkę profilaktyczną, ale może..? Zyskaliby na tym nowi chłopcy, bo mogliby dojść do stada od razu, a nie jak ich wykastrujemy. Z drugiej strony, chłopaków i tak raczej też będziemy kastrować. I koszt sterylki to prawie 2x koszt jajcięcia. No i męczyć Latuchnę, kiedy ma już rok i 10 miesięcy?
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: Megi_82 »

Oni są wszyscy cudowni :D Ejcia i szczurki, poznałam wszystkich osobiście :) Groszek i Blu rzeczywiście są tak bardzo proludzcy... podeszłam, wleźli od razu obcej babie na ręce, dali się wyprzytulać, wylizali paluchy... cudni :) Podobnie jak ich bracia u Dulci - Fufcio i Morti, tamci się równie chętnie ładują na ręce każdemu, kto wyrazi chęć pomiziania :D

Zazdraszczam doszczurzenia i klaciska... jakżebym chciała! Szukam klatki idealnej odkąd mam szczury... trochę nie lubię tego całego otwieranego przodu, ale może... może...? :)

Wycałuj wszystkich od cioci Megi :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: Entreen »

Śliczne te Sardyniątka, strasznie fajnie było je znów zobaczyć. Groszek i jego alfowanie - ;D

Czekam teraz na przedstawienie nowych lokatorów. I urządzonej klatki? ;D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
emdzej
Posty: 39
Rejestracja: czw kwie 23, 2015 12:40 pm
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: emdzej »

Groszek <3 Zakochałam się :-*
"Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"
Emdżejowo: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46584
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: ol. »

https://www.flickr.com/photos/118664885 ... 418801556/ - Fenolka jaki lemurek kochany :-*
Wzruszają mnie szczurze seniorki, ta ich delikatność...
Przytul, wypieść i wycałuj ode mnie :)

Groszek jest ... https://www.flickr.com/photos/118664885 ... 258506829/ mrrau....
Look godny króla - prawdziwy niedźwiedź ^-^
Tego wytargaj - tak konkretnie jak jego imponująca grzywa o to prosi ;)

No i Ejka - wieczne ufo ;D


Na ten moment kciuki, żeby zabiegi, niezależnie ile ich będzie, poszły jak z płatka !
A potem czekamy na te wszystkie emocjonujące nowości ;)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jak szczur z psem

Post autor: IHime »

Są takie dni, kiedy już po prostu brak sił... Właśnie odeszła Fenolka.
Sardynka, Tchibo (kot moich rodziców, z którym się wychowywałam, miał 24 lata), Marcinek, a teraz Fenka...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: Paul_Julian »

Fenolka już nie była najmlodsza, a Marcinek potrzebował opieki :( Trzymaj się mocno!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: valhalla »

Przykro mi strasznie :( Na ostatnim zdjęciu wyglądała, jakby miała zamiar zostać tu jeszcze długo...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: yss »

Dlaczego chcesz kastrować chłopców, jeśli dziewczynki będą sterylizowane?
ten się nie myli, kto nic nie robi
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: IHime »

Bo Latimeria nie jest wysterylizowana.
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: Megi_82 »

:(Gdzie nie zajrzę... :(
Bardzo mi przykro :( Przytulam :( Tyle tego u Ciebie ostatnio...:(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”