Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Łatka sie sypie. Strasznie biedna już jest. Osłuchowo nic w płucach nie ma, antybiotyki też nie pomogły, a charczy co najmniej jakby miała zaawansowane zapalenie płuc. Boje sie, że to może być jakiś nowotwór...


Kropek jakoś daje rade. Ostatnio miał problem z krążeniem w łapce, ale krótkotrwale.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Ja za to wczoraj zaliczyłam polski :P Tym sposobem za 8 miesięcy maturka xD
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: tahtimittari »

O to gratuluję : > (widziałam gdzieś pytanie o to, jak komis wygląda,ale nie widziałam.. ::) )
Matko, a mi już rok ponad od matury minął,alem ja stara.
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Anka. »

Gratulacje:) Teraz to już do przodu;p

Ehh, biedny Kropek.
Może zrób Łatce rtg? Gruchająemu Hamciowi wyszły prześliczne ropnie i woda, a osłuchowo czysty był zawsze, buuu
ObrazekObrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Ale z ropniami w płucach nic przecież nie zrobie... Antybiotyk brała prawie 3 tygodnie.
Jej sie nie uda zrobić rtg na żywca, musiałaby być uśpiona...

Nie ma kto posprzątać szczurom klatek... I ja i mama jesteśmy niepełno-sprytne. Tzn obie mamy pogryzione po jednej ręce. Po starciu z psem.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: tahtimittari »

To co tam się działo przy tym sprzątaniu? : >
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Przy sprzątaniu nic.
Ale mamy sprawne tylko po jednej ręce. Pies sie rzucił na mnie, wgryzł mi sie w przedramie, mama go ze mnie ściągała i ją też dziabnął. Teraz nam sie rany paskudnie paprzą...
Ja nie ruszam prawą ręką, ona lewą. Jedną sie klatek nie da posprzątać.


Nie można chwalić zdrowia szczurów :(
Bąbla, nie wiem co sie dzieje...
Ma przyspieszony oddech, głęboko oddycha, nie chce jeść, nie chce chodzić, ma porfiryne na nosku. Wydaje mi sie, że płuca czyste. Ma chłodne łapki, boje sie, że to serce. Jeśli stan utrzyma sie do jutra, albo sie pogorszy, pójdziemy na dyżur, ale nie wiem co te konowały nam pomogą...
Czy one zawsze muszą coś wymyślać w sobote wieczorem?!
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Z Bąblą lepiej. Popołudniu pójdziemy do weta.

Mam dwa szczeniaki na DT. Może ktoś chce jamnikopodobnego potwora? xD
Zdjęcia tutaj:
http://www.dogomania.pl/threads/189957- ... st15275494
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: szczuruleczka »

Ja niesety nei mogę mieć więcej zwierząt :(
2 koty i 2 szury a matka uważa że to zoo, jest.
xD
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Bąbla i Croppa mają zapalenie płuc :(
Po Croppie w sobote nie było widać NIC. Wczoraj pojechałyśmy na dyżur bo było bardzo źle. Czułam, że jest zimna, ale nie spodziewałam sie, że aż tak, miała 34,2! Ma wode w płucach. Dostała furosemid, antybiotyk i steryd. Bąbla ma ten sam zestaw, chociaż jest w ciut lepszym stanie.
Kilka dni temu Bąbla miała czyste płuca! Nie kichała, nie charczała. Po prostu bardzo chudnie i jest niewyraźna, ale zwalałam to na wiek...
Łatka coraz gorzej.
Za pare dni planuje wziąć całe starsze stadko na kontrole do naszego weta.
Czasami chciałabym już nie mieć szczurów :( Jestem koszmarnie zmęczona tymi 4 latami...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: merch »

Nina trzymaj się, zwłaszcza, z niejako najgorsze przed Tobą.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: tahtimittari »

Biedactwa :( Dużo zdrówka dla nich.
Pewnie masz taki chwilowy kryzys, jak wyzdrowieją, zobaczysz jakie są kochane to na pewno będzie Ci lepiej.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: unipaks »

Trzymajcie się , dziewczyny, przesyłamy pozytywne myśli i ściskamy z całego serca , żeby jakoś do przodu... :)
Wygłaszcz ogonki ode mnie! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Trzy szczury z zapaleniem płuc to chyba przegięcie? Łatka co prawda wody w płucach nie ma, ale rzęzi okropnie... W starym stadzie tylko Ancora jest zdrowa, będzie dostawała zwiększone dawki beta, żeby nic nie załapała.

tahtimittari pisze:Pewnie masz taki chwilowy kryzys, jak wyzdrowieją, zobaczysz jakie są kochane to na pewno będzie Ci lepiej.
Lepiej będzie mi jak wszystkie odejdą, byle w odpowiednim czasie. Zwyczajnie sie zmęczyłam i wypaliłam. Cztery tak intensywne lata niestety robią swoje.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: alken »

ja przy kazdej chorobie i przegranej walce mysle ze juz nigdy wiecej zadnego szczura ale i tak sobie nie wyobrazam zycia bez nich
no ale nie postawilam jeszcze tylu swieczek. wszystko przede mna, czasem tak sobie mysle. jak szczur konczy dwa lata to juz tylko wypatruje jakiegos guza czy innego swinstwa :-X
trzymaj sie.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”