[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: klimejszyn »

w jednej setce mam 2,5cm, w 120stce też. w tej czarno żółtej setce mam 3cm, u góry klatki prawie 4. nie musiałam osiatkowywać, bo mam grubasy, to nie wychodzą :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: macik001 »

Oja1 Oja!
Ja mam setkę, też dwa i pół ale bałam się, że jak Eddie przeciśnie łepek to cały wyjdzie, a w najgorszym wypadku jka przytyje to sie zaklinuje... Lepiej wygląda nieosiatkowana i z poobgryzanymi koszykami. I ścianą :D
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: klimejszyn »

miałam jedną osiatkowaną klatkę - masakra, ciężko się myje i cokolwiek zawiesza.
Fluff, z tej co ma 3cm odstępy, raz wyszedł z klatki, ale powiedziałam mu, że nie wolno, odstawiłam do klatki i więcej nie wyszedł :)
a z tej setki przy poobgryzanej ścianie nie wychodzą mi nawet drobne, półroczne panienki, co mnie baaardzo dziwi, ale i cieszy :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: macik001 »

Mi tago też nie wychodził. Tylko wchodził górnymi szczebelkami. Taki skok na główkę.. Ja jesczez nie myłam :O Zostawię tę przyjemność na później :D Jak będę miała więcej czasu- w roku skzolnym :P
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Ogoniasta »

NiebianskaOna, klatka jest rewelacyjna :) Tylko jak najszybciej powymieniaj drewniane elementy (czyli właściwie wszystko ze środka ::) ). Szybko nasiąkną moczem...nie dość, że będzie śmierdzieć, to jeszcze szczury będą się truły amoniakiem.
Pięknie można ją urządziś tarasami z pochylniami, plastikowymi koszyczkami i półkami...+ hamaki, tunele, domki :)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: ^Yuuhi^ »

z drewnianymi elementami nie ma problemu :) sa co jakis czas wymieniane na nowe(rodzinny zaklad stolarski) klatka jest z drewnianych elementow juz ponad 3 lata i nie narzekam na zaden smrodek a szczurki ciesza sie pelnym zdrowiem wiec nie ma obaw :)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Ogoniasta »

19hajer20 pisze:z drewnianymi elementami nie ma problemu :) sa co jakis czas wymieniane na nowe(rodzinny zaklad stolarski) klatka jest z drewnianych elementow juz ponad 3 lata i nie narzekam na zaden smrodek a szczurki ciesza sie pelnym zdrowiem wiec nie ma obaw :)
Mój post nie był do Ciebie ::) Tylko do NiebianskaOna.... co zaznaczyłam na początku wypowiedzi.
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: klimejszyn »

a ja w tej wielkiej klatce nie widze szczurów, tylko koszatniczki, chyba, że jestem ślepa :D

klatka imponująca, ale tak jak mówi Ogoniasta - drewno to masakra w połączeniu z moczem :P
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
NiebianskaOna
Posty: 6
Rejestracja: czw sie 18, 2011 8:25 am

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: NiebianskaOna »

Siedzac u 19hajer20 zaszla pomylka profilowa i posta wyslalam z jej profilu :D
NiebianskaOna
Posty: 6
Rejestracja: czw sie 18, 2011 8:25 am

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: NiebianskaOna »

klimejszyn masz racje sa tam kosztaniczki ktore lubia posiedziec w klatce ogonow kiedy te sa na wybiegu :) ale ogolnie maja osobna klatke
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Ogoniasta »

NiebianskaOna pisze:klimejszyn masz racje sa tam kosztaniczki ktore lubia posiedziec w klatce ogonow kiedy te sa na wybiegu :) ale ogolnie maja osobna klatke
Nie jest to dobry pomysł ::) ryzyko spotkania i tragedii bardzo duże...do tego zapach innych zwierząt w klatce, też raczej nie wpływa pozytywnie na szczury. ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Venefico »

Przemeblowałam, ale ciągle mi nie pasuje :/ Nie wiem co mogę dodać/odjąć, kompletna pustka w głowie.

Obrazek

Z góry sory za syf :P
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Venefico »

Aaa, przywróćcie edycję. Zapomniałam, że tylko z imageshacka doda mi miniaturkę :/
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: klimejszyn »

więcej koszyczków ! :P i takie domki z koszyczków, są tu na fotach, u mnie na poprzedniej stronie nawet.

i poidełko jedno daj na dół, bez sensu dwa poidełka obok siebie, jak któremuś na dole się zachce to sobie tam łyknie :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nietoperrr... »

I te drewienka a-kysz!!!Zamiast tego półki plastikowe.Więcej koszyków,więcej hamaków,może jakiś domek polarkowy...Nie to,żebym się reklamowała,to tylko sugestia w urządzaniu.
I faktycznie,jak klima pisze - poidełka na różnych poziomach ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”