Moje słodkości :*

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Moje słodkości :D // wstrętne choróbska ;(

Post autor: RattaAna »

Ausaya, moja Rita po usunięciu guza i zaleczeniu płucek też zrobiła się żywa niczym młody szczurek, miły to widok, nieprawdaż:) no i wagę ma Ebolcia naprawdę imponującą! dzielna babeczka, ot co! ;)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje słodkości :D // wstrętne choróbska ;(

Post autor: Nakasha »

No to wspaniale :D

A jaka waga, wow. A ona jest po prostu duża, czy ma fałdki tłuszczyku :D?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D // wstrętne choróbska ;(

Post autor: Ausaya »

jest po prostu duza, nie tucze moich szczurow :P hehe wyrosla mi niezla babeczka z niej :P
moze dzisiaj wieczore porobie zdjecia, ale nie obiecuje ;]
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje słodkości :D // wstrętne choróbska ;(

Post autor: Nakasha »

Wiesz, szczury czasem same się tuczą nawet przy całkowitym sprzeciwie opiekuna i stosowanych środkach zapobiegawczych :P
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D // wstrętne choróbska ;(

Post autor: Ausaya »

po operacji duzo przytyla, bo tylko spala i jadla. Byla w klatce 60x39x54 wiec nie miala za bardzo gdzie sobie podreptac, tyle co ja na lozko wypuszczalam. Zaraz po operacji wazyla 490 g (wiadomo dochodzi do tego odwodnieni itp) a po tygodniu (dokladnie) 530 :P

no i nici ze zdjec dzisiaj, ide troche sie odstresowac po egzaminie :P
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D // wstrętne choróbska ;(

Post autor: Ausaya »

Dlugo myslalam nad tym co teraz napisze... Od trzech tygodni mam problemy ze spaniem przez cala sytuacje, porazka...
Chodzi o to ze mam duze problemy finansowe i po prostu nie wyrabiam. Najgorsze ze mimo ze sie staram jak moge, wielu rzeczy sobie odmawiam i szukam pieniedzy gdzie sie da to i tak dlugi sie mnoza i nawarstwiaja... Placze jak to pisze, ale chyba bede zmuszona oddac niektore z moich kochanych panienek... Nie ze wzgledu na mnie ale ze wzgledu na nie, nie chce skazac ktorejs na smierc kiedy zachoruje a mnie nie bedzie stac na leczenie... Jak zaczynalam przygode z ogonkami wiedzialam ze jest to kosztowne hobby, ale w ciagu tych dwoch lat wiele sie zmienilo w moim zyciu...
Ostateczna decyzje podejme pewnie niedlugo, ale chcialam sie zorientowac czy ktos moglby dac im nowy domek.
Jednak chcialabym bardzo zeby zostala ze mna Mała i Ebola (moje dwa pierwsze szczurki - taki sentyment) no i pewnie Sutra, bidulka caly czas meczy sie z guzem przysadki i chcialabym zeby spokojnie dozyla sobie swoich dni, przeprowadzka moglaby byc dla niej tragiczna w skutkach...

Jak mi jest strasznie smutno z tego powodu ;( siedze i rycze ;( ;( ;(
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
anonymenails
Posty: 258
Rejestracja: pn gru 08, 2008 9:27 pm
Kontakt:

Re: Moje słodkości :D // trudna decyzja...

Post autor: anonymenails »

Ausaya... bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji... Jesteś pewna, że nic nie da sie zrobić... ? Bardzo bym chciała pomóc, ale niestety nie mogę przygarnąć samiczki... Nie bój się, w końcu na pewno wyjdziesz z dołka i wszystko się ułoży i znów będzie pięknie..Musi być dobrze. Jesteśmy z Tobą... A Twoje ogonki na pewno znajdą cudowne domki wśród forumowiczów..
Serducha:
Boguś(ur.10 XI 08, z nami od 19 XII 08)
Norton(ur.5 XI 08, z nami od 12 XII 08)
Grimar(ur.11 I 09, z nami od 7 II 09)
Szalom(ur.24 XII 08, z nami od 12 II 09)
Clemason(ur.I 09, z nami od 28 II 09)
Odszedł
Valbon (ur. IX 08, zm.8 II 09)
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D // trudna decyzja...

Post autor: Ausaya »

Anony dziekuje zad dobre slowa, to byla dla mnie na prawde bardzo trudna decyzja.
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
anonymenails
Posty: 258
Rejestracja: pn gru 08, 2008 9:27 pm
Kontakt:

Re: Moje słodkości :D // trudna decyzja...

Post autor: anonymenails »

Rozumiem to doskonale i nawet nie wyobrażam sobie, co możesz przechodzić... Może rozgłoś trochę "chęć" oddania ogonków? Napisz na sb etc...? Może wtedy ruszy szybciej to wszystko?.. Trzymaj się, wszystko się ułoży...
Serducha:
Boguś(ur.10 XI 08, z nami od 19 XII 08)
Norton(ur.5 XI 08, z nami od 12 XII 08)
Grimar(ur.11 I 09, z nami od 7 II 09)
Szalom(ur.24 XII 08, z nami od 12 II 09)
Clemason(ur.I 09, z nami od 28 II 09)
Odszedł
Valbon (ur. IX 08, zm.8 II 09)
Awatar użytkownika
anonymenails
Posty: 258
Rejestracja: pn gru 08, 2008 9:27 pm
Kontakt:

Re: Moje słodkości :D // trudna decyzja...

Post autor: anonymenails »

Rozumiem to doskonale i nawet nie wyobrażam sobie, co możesz przechodzić... Może rozgłoś trochę "chęć" oddania ogonków? Napisz na sb etc...? Może wtedy ruszy szybciej to wszystko?.. Trzymaj się, wszystko się ułoży...
Serducha:
Boguś(ur.10 XI 08, z nami od 19 XII 08)
Norton(ur.5 XI 08, z nami od 12 XII 08)
Grimar(ur.11 I 09, z nami od 7 II 09)
Szalom(ur.24 XII 08, z nami od 12 II 09)
Clemason(ur.I 09, z nami od 28 II 09)
Odszedł
Valbon (ur. IX 08, zm.8 II 09)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moje słodkości :D // trudna decyzja...

Post autor: zalbi »

a jakbyś sie przyłączyła do bazarku dla Nieji?

ona jest aktualnie w podobnej sytuacji..

moglibyśmy coś dla was razem wykombinować..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D // trudna decyzja...

Post autor: Ausaya »

chyba jednak bedzie bazarek ;]
Tak sie tylko zastanawiam co moglabym wystawic, wszystko co moglam sprzedalam juz na allegro...
Mam troche plyt (zarowno oryginalnych jak i pirackich) i wlasciwie nic wiecej mi nie zostalo...
Gdybym dorawala jakies skrawki polaru to moglabym uszyc hamaczki i norki jakies, poprosze mame zeby nauczyla mnie szyc na maszynie :D

Pieniazki z bazarku odlozylabym na czarna godzine, jak mi ktoras (tfu tfu) zachoruje. Jezeli sie nie przydadza a ja wyjde z dolka to na pewno znajdzie sie jakis szczurek w potrzebie :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Moje słodkości :D // trudna decyzja...

Post autor: Babli »

Oczywiście jak Nieji pomożemy, to i Tobie :) Cudownie. Mam mnóstwo (jak ktoś lubi :D ) płyt większość, to jednak polskie przeboje i tego typu rzeczy. Książek mam całą piwnicę... Też mogę coś poszyć, u mnie hamaczek przeżył już 4 prania, w dodatku nie naruszony :) Porozdzielam po połowie na bazarek dla oba bazarki :). Tylko polar zamówię.
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moje słodkości :D // trudna decyzja...

Post autor: Basial »

Kurcze, jaka przykra sytuacja. Szlag trafia, że tak pod górkę mają bardzo dobrzy opiekunowie.
Sama przechodziłam straszną biedę, było mi wtedy okropnie źle. Kiedy szłam ulicą szukałam choćby grosika. To było dawno, ale uraz pozostaje. Chetnie pomogę. Wysyłam pw.
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moje słodkości :D // trudna decyzja...

Post autor: zalbi »

no, to jest ok =)


podzielę sie kartkami, też jakieś płyty wygrzebie i zobaczymy co z tego wyjdzie. a Nieja się chyba nie obrazi za "małpowanie" sposobu =)


trzymam kciuki żeby wszystko było ok.


w sprawie bazarku Nieji to yss jest skarbnikiem.. a u Ciebie jak to będzie wyglądało?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”