ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: szczurzyca. »

świetnie! :o ja mam taką samą, wyciągnęłam wszystkie piętra i mieszka w niej tymczasowo 2 samcoli. wspaniale ją urządziłaś, ale moja po 2 miesiącach urzędowania dziewczyn (mieszkały w niej w wakacje trzy panny) jest w opłakanym stanie ::) teraz panowie ją wykańczają i nie wiem ile pożyje.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: mietła »

bardzo fajna klatka.moja ma 2 mies ale z racji tego że panny szaleją dość mocno nie wiem ile wytrzyma.Ale ona ogólnie słaba od nowości.a Twoja ma mocne pręty?Wygląda na dużą i mocną.Daj namiary gdzie kupiłaś.
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kinia87 »

No ja jestem ciekawa ile moja wytrzyma ;) tunelu ferplast raczej szybko nie pogryza, tak jak polki, bo jest mocna. Obawiam sie troche lin i placu zabaw;] ale mam w zapasie grube liny z castoramy, to bede na biezaco dorabiac;)
Prety sa raczej mocne, tak mi sie przynajmniej wydaje. Klatka ogolnie jest solidna, kuweta mocna, gleboka.
Klatka nazywa sie REMY. Widze, ze obecnie na all jest tutaj np. http://allegro.pl/klatka-60x40x70-dla-s ... 34625.html
I tak wygladala ona wlasnie przed moja przerobka ;)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: mietła »

Kurcze mniejsza niż moja.Ja kupiłam w Pyko 70/40/95 z drewnianymi półkami.Moje ogony nie gryzą sprzętu ale klatka ma słabe pręty.Od nowości nie jest jak trzeba więc rozglądam się za czymś lepszym,bo w końcu nastanie ten dzień,że ją rozniosą małe szałaputy :)
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kinia87 »

no tak moja rzeczywiście mniejsza, ale kupiona z myślą o 2 szczurzych pannach ;) z tego, co widze, to masz 3 panienki mietła ;) wg kalkulatora Remy jest w sumie dobra na 3 szczurki, ale chyba lepiej, zeby mialy wiecej luzu...
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: mietła »

tak mam 3,a klatka jest na 4 więc mają więcej luzu.Ale gdyby nie protest domowników miejce na bank by się zapelniło.Jak ktoś wcześniej gdzieś napisał,że najlepiej kupić klatkę na ilość planowanych ogonów,bo potem żal pustego miejsca :)
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
Monia1990
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 03, 2010 9:52 am
Lokalizacja: Tychy

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Monia1990 »

Powiedzcie, ta klatka którą pokazałam i lovekrove też wstawiła taką samą- dla ilu ogonków się nadaje?
borówka
Posty: 341
Rejestracja: pt paź 29, 2010 6:22 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: borówka »

Dla dwóch ;)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: lovekrove »

Dla dwóch małych (czyli raczej samiczek) ;)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: szczurzyca. »

to i my się pochwalimy :) ferplast furet tower 161*75*80
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


ten taki szaro-purpurowy hamaczek jest od Ogoniastej :) odkąd go powiesiłam, w klatce jest niezłe zamieszanie ;D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: BabeOfJazz »

Jest czym się chwalić : D
Ogonki wyglądają na zadowolone ^^
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: molll »

Taaadaaaam skonczone dzielo mojego taty :D może nie jest idealne ale za to niemal takie jakie mialo byc :
Obrazek
Obrazek

wysoka na metr, szeroka na pół metra a głęboka na 44 cm (wymiary wewnetrzne).
Mam tylko problem z wysokościami póleczek. Macie pomysły na coś na zasadzie schodków lub czegoś po czym maluchy moglyby wchodzic i schodzic z góry na dół? bez mozliwosci wypadku?
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: molll »

dekoracje i inne atrakcje będziemy modzić jeszcze zby nie było ;) :D ale rady mile widziane ;)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: klauduska »

ale to nie za mało wentylacji mają? nie będzie ci śmierdziało za szybko?
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: jordan »

i drewno szybko nasiaknie siuskami
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”