Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

dać ludziom palec, to rękę chcą urwać.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: nausicaa »

Paul, polecam drzwi nie otwierać, żeby się nie niosło komuś i kupić coż w stylu brize czy jakieś inne cuś, co się do konatktu wkłada i daje jazzu:P tylko używać, kiedy jesteś w domu, bo jak im to zostawisz, to strasznie daje. a kosztuje jakieś 13zł plus wkłady, które dość długo trzymają. moje szczury nawet z problemami odedechowymi nie miały na to żadnych reakcji alergicznych.

a tak w ogóle, to może Twój ojciec wkurza się na Ciebie o coś innego, tylko zwala na szczury?
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Paul_Julian »

Ojciec sie wkurza ogólnie. Taki typ terrodespoty. Drzwi mam zamkniete,ale na korytarzu sa schody do pokoju ojca na strychu. I tam capi i nie da sie wywietrzyc. Moze tam dam brise tylko nie ma kontaktu. U siebie mam oczyszczacz powietrza. Tak latwo sie nie dam,najgorzej ze ja mam zatkany nos i nie czuje.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: nausicaa »

to daj na przedłużacz albo kup takie, co się np do wc daje, które stoi i pachnie samo. tylko to mniej daje po garach w sensie mniej czuć:P to do kontaktu bardziej skuteczne i nawet ma przełączniki intensywności

a jak taki terrorysta, to może mu przejdzie, bo pewnie mu sie trafił zmasowany atak:P
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Paul_Julian »

Nie przejdzie,ten typ tak ma. Mundurowy na rencie,nie ma na kim sie wyzyc. Sprobuje z brisem,dzieki!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: nausicaa »

to chyba tylko idzie go olać, ale wiem, jak bardzo irytujący potrafią być rodzice, szczególnie kiedy nie ejst się już dzieckiem...

http://www.goldmax.pl/odswiezacz-powiet ... p-795.html

ja mam taki jakby coś i jestem zadowolona, ale nie próbowałam innych, jakby coś. zapach essntial love, tylko ten jeden mi sie pdobał:P
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: tahtimittari »

Nienawidzę biochemii. Nienawidzę się tego uczyć. Czy to, że wkuję na pamięć 100 tysięcy wzorów, po 3 dniach je zapomnę sprawi, że będę weterynarzem lepszym? Nie wydaje mi się. Przedmiot, który mógłby być ciekawy i przydatny, gdyby mówili nam o aspektach klinicznych,a nie kazali nam ryć bez sensu rzeczy, których i tak nikt nie rozumie i najmniejsze duperele, które ciężko znaleźć.. Grr.
Czuję, że zmarnowałam kilka dni na to. Bez sensu.
Pytania są tak skonstruowane, że chyba dopiero, gdy sami ich na katedrze nie rozumieją to dają studentom :P grr, wrr.
I do tego to kolokwium jest jutro o .. 19.30. :-\
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Cyklotymia »

Fuuuj... Mam teraz podobnie z farmakologią - bo sporej części z tych leków, o których się uczymy, już się nie używa :P
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: tahtimittari »

No i na co to komu? :-\
U nas książka podstawowa to mikrobiologii (która nawiasem mówiąc jest moim ulubionym przedmiotem mimo wszystko) jest sprzed 30 lat. Mnóstwo rzeczy nieaktualne. Kupiłam sobie jakąś nową i ona jest naprawdę ok,ale cóż z tego, jak wszyscy się opierają o tą starą i dane prehistoryczne? Jaki to ma sens? :-\
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Paul_Julian »

Jak ja nienawidzę, jak sie ojciec nachleje i pierniczy od rzeczy.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Manowce
Posty: 127
Rejestracja: pn lut 27, 2006 2:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Manowce »

byliśmy u weta, leczymy się :(
chłopy dostały tolfedine, immunodol, a do tego wet zarządziła inhalacje z gentamecyną.
♥ Bubumen i Hans Pimmel || i'm taking my rats. those are my friends for the tour.
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Kameliowa »

Polska mentalność: po co policję wzywać ? potem będą cię po sądach wzywać. albo : po co na pogotowie zadzwonić, pewnie pijany upadł i leży. w takich momentach wstyd mi, że jestem córką swojej matki.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

kameliowa: moja ma to samo ;)
chociaż akcję z ratowaniem sąsiada który zasłabł przeprowadziła bdb :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Kameliowa »

widzisz.. problem jest taki, że moja matka to nawet na pogotowie nie chce dzwonić. A powinno się dzwonić nie ważne czy pijany czy nie.

To jest tak bezsensowne zachowanie, że aż czasem słów brak. Nic się nie widziało, nic się nie pamięta. Po co człowiekowi pomagać?
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Idusia
Posty: 160
Rejestracja: śr paź 21, 2009 1:01 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Idusia »

Buu! ja nie mogę spać >:(
Zaszczurzona o__O
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”