Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Weselnik :>

Post autor: Babli »

Alexis, gwara to panie z Zakopca! :D Łaaaaaaaaaaazom, te turysty łaaaaaaaaaaaaazom...A Niiiiiic niie kupuuujom. A ty diecyyyynoo kuuupżeeee coooś! Dooom Ci toniej zgoooda_ ?

Wesoło..wesoło oj wesoło.
Awatar użytkownika
Alexis
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 24, 2008 3:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Weselnik :>

Post autor: Alexis »

Z Zakopca tyz zabojco gwara :D
Za TM: Fela, Afra, Skrętka, Wtyczka, Feta
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Weselnik :>

Post autor: maua_czarna »

A my mielismy wczoraj rocznice :D
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

Ktora?:D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Weselnik :>

Post autor: pin3ska »

Nigdy nie mow nigdy... ;D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Weselnik :>

Post autor: maua_czarna »

Telimenka pisze:Ktora?:D

Ano,pierwsza :) Ale mam nadzieje, ze bedzie ich jak najwiecej i kazdy rok taki wspanialy :) Dlategom taka radosna :D
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Przeszłam do drugiego etapu konkursu z j. polskiego! ;D
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Weselnik :>

Post autor: lavena »

W weekend byłam na koncercie Tomasza Kocko ;D
I nawet zdjęcie z nim mam...

Jak to mało człowiekowi potrzeba do szczęścia :)
Mój chłopak by powiedział że nie człowiekowi a kobiecie...
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Weselnik :>

Post autor: Babli »

:D

Zebrowe rzeczy są i Timma rattima.. przyznam, że sama też jej skubnęłam.. :D

lavena, a jak mi mało potrzeba :P 15 kg szczurzego jedzenia ;D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Jestem od 4 dni na diecie (nie, nie, nie odchudzam sie, chora jestem) i na liczniku już 4 kilo mniej ;D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Równo pięć lat temu, dokładnie 24 listopada 2003 roku, zarejestrowałam się na tym forum. :) Oznacza to, że spędziłam na nim 1/3 życia - teraz mam piętnaście lat, a zarejestrowałam się mając dziesięć (tak, tak!). Prosty rachunek.
Jak się domyślacie, niewielu zarejestrowanych i aktywnych teraz użytkowników może pochwalić się takim stażem.

3 maja 2007 roku dostałam jedną z najlepszych wiadomości - PW z pytaniem, czy nie chciałabym zostać moderatorką. Jak widać, zgodziłam się i tym samym, o ile mi wiadomo, zostałam najmłodszą moderatorką w historii tego forum. Od trochę ponad roku mam zielony kolor nicka i przyznaję, choć czasem mam dość, uwielbiam tę robotę (kochacie swoją moderatorkę, prawda? >:)).

Z tego forum wyniosłam masę informacji, swojego rodzaju doświadczenia w opiece nad szczurami. W dodatku większość moich szczurów pochodzi od użytkowników tego forum - Brygada Podwójne "K", czy Kokosanki. Aż w końcu - to właśnie to forum, nie żadne inne, nauczyło mnie korzystać z tego dziwnego wynalazku, jakim jest forum internetowe - no wiecie, to, czym Was katuję - szukajka, spisy treści, offtopic, poprawna pisownia.
Napisałam 1520 postów - wielu z Was ma ich znacznie więcej na koncie, mimo krótszego stażu, ale... co z tego? Nie obchodzi mnie licznik, dla mnie ważne jest coś innego. :)

Pamiętam różne zamierzchłe czasy - marzenia o rasowcach, sprowadzenie pierwszych rasowych szczurów do Polski (pewnie to dla niektórych zaskoczenie, ale one nie były w Polsce od zawsze ;)).
Pamiętam różnych wspaniałych ludzi, o których teraz słuch zaginął, ale swojego czasu byli dla mnie bardzo ważną cząstką tego forum.
Zdarza się, że tęsknie za tymi przedpotopowymi czasami, że się nie odnajduję. Przyznaję. Ale dobrze jest, jak jest, nie ma to tamto. :) Pojawiają się i pojawili kolejni wspaniali ludzie.

Nikt mi nie wmówi, że forum to tylko zbiór anonimowych nicków i wyklepanych postów. Dla mnie to potwornie ważna część życia, jakkolwiek sztucznie to brzmi.

Wszystkiego najlepszego, Kochani!
Obrazek
Szampan dla Wszystkich! :D I truskawki.
(Zwłaszcza dla tych, którzy przebrnęli przez mój słowotok... ;>)


Czuję się stara...
Forumowo stara... ;>
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
julia i stefan
Posty: 137
Rejestracja: wt lut 05, 2008 11:29 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Weselnik :>

Post autor: julia i stefan »

Agata GRATULACJE!!!

Wiem dla niektórych to zabrzmi śmiesznie dla nie których dziwnie... pobierałam dzisiaj nasienie tryka- samodzielnie :D nie wiem z czego się tak ciesze ale się ciesze :D
Nie ma Ciebie nie ma mnie...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Agata pisze:Nikt mi nie wmówi, że forum to tylko zbiór anonimowych nicków i wyklepanych postów. Dla mnie to potwornie ważna część życia, jakkolwiek sztucznie to brzmi.
Dla mnie to nie brzmi sztucznie. Bo choć może to dziwne i nienormalne (ale ja w końcu jestem dziwna i nienormalna) to dla mnie forum jest jedną z najważniejszych rzeczy.

Gratuluje :) Zarówno długości zaszczurzenia jak i stażu na forum :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Weselnik :>

Post autor: maua_czarna »

Gratulacje Agata :D "dobrnelam" ::) do konca :D , czyli truskawka dla mnie. a pic to nie bardzo,ide na zajecia ;)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Weselnik :>

Post autor: pin3ska »

Bede miała rudziaki :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”