Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Mam również wyniki sekcji Tempusia. Miał chore serce i płuca, choć był tyle razy osłuchiwany co do płucek...
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nietoperrr... »

Boziu,co tu się dzieje u Ciebie?Jutro przywiozłabym moją Tosię uśmiechnięta,gdybym tu nie zajrzała właśnie...
A tu znów smutek straszny...
Jeśli chcesz,mogę golaska wziąć do siebie na trochę,nawet jutro,jak się spotkamy rano.Mam bardzo twardego alfę,który gasi wszelkie zapędy innych.Niedźwiedzią łapą go potraktuje przez jakiś czas,może go to ciut uspokoi.Aż nazbierasz na kastrację (pomogę - Ty mi też bardzo pomogłaś)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Eve »

Klusiu nie załamuj się .. kurczę tylko nie Ty .. zawsze taka twarda, uśmiechnięta, optymistka .. Może coś się da wymyślić .. nie poddawaj się! Zawsze po burzy jest słońce ..
Zawsze te straty muszą następować jak człowiek taki nie przygotowany.. Byłam niedawno w takiej czarnej dziurze po Gluciu ze chciałam uciec .. oddać wszystkie moje ukochane ogony i się schować .. Straszna rana powstaje jak One nas opuszczają ..
Może to jest pomysł żeby Nietoperek wzięła golaska wszak tam rządzi Niedźwiedzia Łapa Sprawiedliwości i jest ... budzi respekt. Może chociaż na jakiś czas..
.. źli ludzie nie kochają zwierząt .. a Ty masz zwyczajnie dobre serce .. Pisz tu sobie co zechcesz, pokrzycz, potupaj i manifestuj - po stracie zwierzaka każdy ma prawo do załamania .. ale i tak my wiemy że jesteś dobrym człowiekiem..



Oh Jula ... dlaczego ?
Miałeś kochający dom .. teraz biegnij ..choć dla nas za szybko wybrałeś się w tę podróż ..
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Łysolek zamieszka na chwilę u Nietoperrrka, za co jestem Ci naprawdę wdzięczna. Nadal rozmyślam, ale to będzie dobre wyjście, nie chcę go oddać, uzbieram na kastrację, chyba, że alfa ułoży łyska (mam taką nadzieję).
Przed chwilą odebrałam malutką i już siedzi u mnie, o 18ej mamy sterylizację, napiszę później w Twoim wątku słoneczko, jak się malutka ma, zdjęcie oczywiście też będzie ;)

Dziękuję Wam za wsparcie, jest ciężko, naprawdę, najgorsza jest myśl, że już nigdy nie zobaczę Julka, Lucky'ego, Filipka i reszty stadka, wszystkie zmarły w tak krótkim czasie, to jest straszne...
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

Klusko... :(
Bardzo mi przykro, że tyle tragedii naraz się na Ciebie zwaliło. Nie jesteś złym człowiekiem. Zły człowiek nie zastanawiałby się, co jest lepsze dla szczura, kierowałby się własnym interesem. A Ty chcesz jak najlepiej dla szczurków i stąd te dylematy co do łysolka.

Dałaś chłopakom cudowny dom i chociaż niektórzy już odeszli, to z pewnością do końca byli Ci wdzięczni za tak cudowne życie.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Łysy Kołtun dzisiaj pojechał do wspaniałego domku Nietoperrrka na małe wychowanie, zobaczymy co z tego wyjdzie, jeszcze raz Ci bardzo dziękuję słoneczko, jesteś wspaniała :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nietoperrr... »

Naśmiałam się w aucie z tego wymyślonego przez mojego męża imienia dla łysego szczura - Kołtun! :D `
Kołtun to niegrzeczny paskud.W stosunku do ludzia jest super,ale gdy tylko został sam na sam z moim alfą,zaczął go zaczepiać,wpychać się na niego i od razu skoczył na niego z zębami ::) Nagle mój misio nastroszył się,zrobił się trzy razy większy i jak go pacnął... :o Od tego momentu golasek zamarł w bezruchu,złożył przednie łapki jak do modlitwy i tylko rusza oczami...Na plecach widnieje nieduży ślad ostrzegawczy od mojego Apsika ;)
Całe stado jest z nim już w mniejszej klatce,nie wykazują zbytniego zainteresowania nim,w sumie u nas dużo zawirowań teraz było,sporo ogonków,co chwilę inne zapachy,więc kolejny nowy nie wzbudził sensacji ;)
A Kołtun siedzi w koncie i dalej tylko oczami rusza... ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

Klusko, to dobre rozwiązanie, póki sytuacja jakoś się nie wyklaruje :) Cierpisz i stąd takie myśli; z czasem zobaczysz to wszystko w jaśniejszych barwach - trzymaj się, kochana :-*
Kołtun...hehe ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Afa1811 »

Nietoperrr... pisze: Nagle mój misio nastroszył się,zrobił się trzy razy większy i jak go pacnął... :o Od tego momentu golasek zamarł w bezruchu,złożył przednie łapki jak do modlitwy i tylko rusza oczami...
Padłam ;D ;D
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Aż się roześmiałam :D Kołtun, już tak zostanie, nie ma co :)
W końcu ktoś małemu pokazał, że to nie on rządzi, mam nadzieję, że się w końcu przekona do innych ciurów, z drugiej strony co mu się dziwić, cały czas był sam. Ale będzie dobrze, jest w naprawdę WSPANIAŁYCH rękach mojego kochanego słoneczka i w idealnych, twardych szczurzych łapach Apsika :) Po wychowaniu Twój dzielny alfa dostanie ode mnie co tylko zechce, Ty wybierzesz w jego imieniu, na pewno lubi jakiś specjalny smakołyk ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Miałam się nie doszczurzać, łyska wysłałam na wychowanie do Nietoperrrka, miał być agutek na DT (może DS), teraz jednak będzie dwóch kotletów ze Szczecina, oby wszystko się udało, trzymajcie kciuki!
Życie jest naprawdę zmienne, cholernie tęsknię za Julą, resztą moich kizioków, a najbardziej za Filipkiem, wszystkie były wyjątkowe, pozostaną na zawsze w moim serduszku.
Radość życia powoli wraca, przygotowuję się psychicznie na łączenie, Fado nie może zostać sam. Bidok jest naprawdę nieszczęśliwy.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nietoperrr... »

Kołtun dziś oberwał,porządnie... ::) Apsika mojego trudno wyprowadzic z równowagi,ale łysolek przegiął...I ślady zostały na łysej skórce... :-\
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Nauczy się pokory, ranka zarośnie, a w główce wyrośnie przekonanie, że nie powinno się podskakiwać ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

Niełatwa ta nauka pokory czasami... ::) Miejmy nadzieję, że się uspokoi i nie będzie więcej szukał zwady :-\
Kluska, cieszę się wraz z Tobą na jaśniejszą przyszłość, będzie dobrze :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

W sobotę wyprawa do Szczecina po Batmana i Robina, a tymczasem mam kilka zdjęć Teddiczka i Tofficzka :)
W niedzielę leżałam z chłopakami na kanapie i leniuchowałam, w końcu wpadłam na pomysł zrobienia zdjęć, żebyście mogli zobaczyć jak urosły moje kluseczki kochane.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Szymek nam się starzeje, niedługo skończy 2 lata, śpi cały czas, wychodzi tylko do jedzenia, trochę się uspokoił, nadal nie można go dotknąć, ale on nas akceptuje, a my jego sposób bycia :)

Stuey bardzo dobrze się trzyma, ząbki cały czas podcinamy u dr Piaseckiego, dzielnie to znosi nasz mały grubasek.

Fado dalej nieszczęśliwy, dzisiaj zaliczył kolejną kąpiel, krzyki były, nawet mi na ramię wskoczył, ale jest za to lekka poprawa skóry. W sobotę przyjeżdżają chłopaki, trzymajcie kciuki za udane łączenie!
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”