Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

Niestety... mały szczurek nr 5 odszedł dzisiaj rano. Wczoraj jeszcze biegał po łóżku, był ciekawski i słodki. Ale nie udało się. Widocznie jego wada budowy była zbyt poważna. :cry: Bardzo sie do niego przywiązałam. Był naprawdę kochany. Taki spokojny i bardzo mądry. Szkoda go... tak chciałam żeby żył. Dzisiaj miałam go zabrać do weterynarza. :-(

dop. godz. 13:00

Dzisiaj juz spadam z pracy, bo jadę z Cathycash do hurtowni. Dzisiaj o 20 ide z Mychą do weta. Napiszę jutro rano co Bielecki powiedział. Mi sie wydaje, że sie jej polepszyło. :roll:
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: mataforgana »

a ja mam nadzieje, że vega się odezwie i wszystko pójdzie zgodnie z planem... :)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Damian15
Posty: 18
Rejestracja: śr mar 30, 2005 1:18 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Damian15 »

heh fajnie ze masz male szczorasy ile maja juz a zamiescisz ich zdjecia na forum ?? :wink:
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: mataforgana »

eee, Yrsa zamieściła ich zdjęcia na forum.

ja chyba czegoś nie łapie w twojej wypowiedzi, Damian, cały ten temat jest o maluchach Yrsy... :shock:
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
ADA
Posty: 112
Rejestracja: pn paź 13, 2003 11:38 am

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: ADA »

Lila i Hela też są od Yrsy
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Ewqa »

Przykro z powodu szczureczka Yrsy, on był taki fajny puchatek :(

Ada śliczne fotki :) Pozdrowienia od Luneczki dla siostrzyczek!!
Ja na fotki zapraszam do mojej galerii :)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Cathycash »

heh Byłam z Yrsą w tej naszej hurtowni.... ludzie... ja takiego sklepu na oczy nei widziałam :lol:
Jakby ktoś chciał cos kupić - służę moją firmą ;)
żegnam szanowne towarzystwo
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

Nakupowałam im żarcia, nakupowałam. Widziałam też fajną klatkę. Jest ogromna a kosztuje tylko 110 zł :shock:

14 kwietnia pojadę po nią, bo wtedy dostanę wypłatę.

ADA - Liusia i Helusia są po prostu przesłodkie! Aż normalnie, no, no, nie mogę no... :D

Jeszcze zostały mi trzy dziewczynki. Teraz jak jest ich mniej, mogę lepiej zaobserwować ich charakterki. :) Odseparowałam je od mamy i teraz żyja sobie w oddzielnej klatce robiąc koszmarny hałas jak tylko zgaszę światło. :shock:

Nisia - Twój pyszczak jest bardzo towarzyski i lubi się bawić. Nie ma żdanych oporów do wchodzenia na rękę i łapania palca. Lubi lizać w usta i podskubywać. :D

Zjawa
- Twoja czarnulka jest najbardziej niepewna i bardzo słodka. Zawsze leci za siostrami a jak coś sie dzieje, to pierwsza zwiewa. Za to jest bardzo delikatna i kochana.

mataforgana
- było o co walczyć. ;) To najodważniejsza mysia i jest bardzo towarzyska i odważna. Szybko też się uczy i zawsze czeka na mnie przy drzwiczkach. Tak jak szczureczka nisi, lubi całować w usta z podgryzaniem. :)



Byłam wczoraj u dr. Bieleckiego. Obejrzał tylko Mychę i powiedział żebym ciagle dawała jej lekarstwa i przyszła za tydzień. Widać małą poprawę, ale to wciąż nie jest satysfakcjonujący wynik.
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Nisia »

A gdzie jest ta hurtownia? Bo ja wczoraj sklepy zwiedzałam i nic satysfakcjonującego nie znalazłam....
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

To jest hurtownia ARA niedaleko Łopuszańskiej. Najlepiej podjechać tam 189 albo 401 z przystanku koło metra Służew. Wysiadasz jeden przystanek przed Zajezdnią Kleszczowa.

Tylko żeby tam kupować, musisz zarejestrować sie na firmę. :roll:

I ta hurtownia ma 3 piętra! Raaaaaj! :drunken:
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Nisia »

Na firmę... Może być sklep mojej mamy? Czy to musi być specjalistyczna firma?
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

Z tego co wiem to moze być każda działalność gospodarcza. :D

Chyba, że będziemy robić zamówienie z forum i będziemy kupować wszystko na firmę taty Cathycash, a potem będziemy to między siebie rozdzielać. :D
Ostatnio zmieniony czw mar 31, 2005 8:34 am przez Yrsa, łącznie zmieniany 1 raz.
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Nisia »

Ja bym tam chętnie poszła i łobejrzała....
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: limba »

Ja tyz chetnie bym "pozwiedzala"...ale dopiero jak kase uzbieram bo inaczej to pozniej w wariatkowie wyladuje jak nie bede mogla czegos kupic :wink: narazie to ledwo co uzbieralam-->czytaj--pozyczylam kaske na nowego domownika a jeszcze go ciachnac trza bedzie...

Kazda dzialalnosc gospodarcza...hmmm przeciez szef mojej mamy ma firme...ehehehehe :twisted: chyba bede musiala sie usmiechnac... :twisted:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”