Klimatyczna Szajka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

narazie mam po lewej stronie stado samic i stado samców, oddzielone komodą, z prawej strony mam Fluffyego samotnika i nowe dziewuchy, wiec śpię na środku ;D a przed łóżkiem stoi jeszcze wielka klatka psa... ::)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Afera »

A myślałam, że tylko ja jestem tak zagracona klatkami. ;D A psiak bez oporów zostaje w kennelówce?
9 duszyczek za TM [*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

Aferson pisze: A psiak bez oporów zostaje w kennelówce?
zależy od humoru :P on w niej zostaje jedynie jak nikogo nie ma w domu (co zdarza się rzadko, bo ja póki co od paru miesięcy się nie uczę i nie mam stałej pracy), więc czasem chwilę zawodzi, ale potem ładnie śpi. daję mu jakieś gryzaki, to ma zajęcie. nauczony był zostawania w klatce ładnie, ale potem zostałam bez szkoły i non stop byłam w domu, to się psiak odzwyczaił. a w klatkę zaiwestowaliśmy dlatego, że straaaasznie niszczył jak zostawał sam, raz mi otworzył klatkę ze szczurami i zaliczył dziaba w ucho na wylot (nie mówiąc o tym, co by się stało, gdyby samce się dostali do klatki samic..), raz pogryzł obcinaczki do paznokci i pociął sobie język.. więc niestety musi zostawać w klatce, dla swojego bezpieczeństwa.
jak znajdę stałą pracę to będę znowu z nim trening klatkowy przeprowadzać, póki co to nie ma sensu, bo albo wychodzę jak ktoś już jest w domu, albo rano na 3-4 godzinki.

czasem jak jest znudzony to się położy w klatce, normalnie śpi w łóżku ::) ale czasem ma takie momenty, że się obudzi, pójdzie do klatki się napić i już tam zaśnie :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Izabela »

No ładnie się pozmieniało od mojego ostatniego tu wejścia - Czarek i Rudzik płeć zmienili :D Ale to nawet lepiej, mniej do kastracji zostało :P
Śliczne są :-*
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

kurczę, mam dobre wieści, ale więcej chyba tych złych... jutro wizyta u weta z dwoma dziewczynami..
jedna panienka ma przy siuśce gulę z szeroką dziurą i chyba ropą w środku.. :'( jak ja tego wcześniej nie zauważyłam ?! to jest duże i okropne... i mała schudła ostatnio.. Boże, już nigdy więcej nie będę miała tylu szczurów, bo tak łatwo przeoczyć paskudztwo.... jestem przerażona..
nie mogę sobie wybaczyć tego, że nie zauważyłam, że coś jest nie tak. może dlatego, że nie wszystkie dziewczyny lubią się miziać po brzuszkach, więc tam nie zaglądam ? a Muna ma strupki, była zakrapiana iwermektyną 3 razy, ale przecież, gdyby to były pasożyty to całe stado by się drapało. więc Munka też jedzie do weta.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Sky »

Kciukam za obydwie panny. Nie obwiniaj się, może to wyrosło tak nagle, że nie miałaś szansy wcześniej tego zauważyć? Na pewno będzie dobrze!
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

właśnie tak mi przyszło na myśl, że to może być ropień? one pojawiają się nagle, ale tu już chyba trochę jest u małej..
a jak na złość okazuje się, że naszej wetki jutro nie ma, więcj musimy poczekać do czwartku :-\
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

Lilka była w chorobówce na noc, żeby sprawdzić czy sika. kilka kropelek było, jedna taka brązowawa... i jak ją wyciągałam z klatki to akurat chyba sikała, bo była kropelka na tym paskudztwie.
jutro wet, boję się.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Nietoperrr... »

Kciuki od nas,żeby nie okazało to się czymś niefajnym.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

małą już wrzuciłam do klatki razem z dziewczynami, nie mogłam patrzeć, jak siedzi taka smutna sama.. jak ją wpuściłam do klatki, odrazu dziewczyny się przywitąły, wyiskały. boję się okropnie, Lilka za miesiąc kończy rok. razem z Pelką. to siostry, moje pierwsze ogony zaadoptowane dzięki forum.. Pelka ma się bardzo dobrze, ale obie są szczuplutkie, zawsze były.
zaraz po nich - we wrześniu - dwa latka kończy Hera, alfa. ona też ma się bardzo dobrze, ale ostatnio częściej ma porfirynkę wokół oczu jak się obudzi.


chcę już być u weta i dowiedzieć się, co jest mojej bidulce.. jak się okaże, że coś operacyjnego, to dochodzi kwestia wieku..

dziękujemy Nietoperku :-*
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

wizytę mamy jutro o 12.30, mam nadzieję, że mi nic nie przeszkodzi w dotarciu, bo jadę tramwajem a ledwo nas wcisnęli do pani doktor ::)

a coby odświeżyć galerię, aktualne zdjęcia paskud :
chłopcy :

Amon :
Obrazek
Anubis :
Obrazek
Ares :
Obrazek
Blues :
Obrazek
Fluffy :
Obrazek
Jazz :
Obrazek
Kamel :
Obrazek

dziewczynki :

Atira :
Obrazek
Cookie :
Obrazek
Czesia :
Obrazek
Demera :
Obrazek
Elisa :
Obrazek
Hera :
Obrazek
Hinnoya :
Obrazek
Keiko :
Obrazek
Kreta :
Obrazek
Lilka :
Obrazek
Muna :
Obrazek
Nanami :
Obrazek
Pelka :
Obrazek
Pepper :
Obrazek
Roti :
Obrazek
Rubi :
Obrazek
Zora :
Obrazek
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

popiszę sama do siebie :P

wróciłam od weta. Lilka ma guza z ropniem przy cewce moczowej. zrobiliśmy rtg, żeby zobaczyć, czy nie ma ropni na narządach wewnętrznych i czy nie ma ropy w płucach. na zdjęciu wyszło, że nie ma, w płucach widać lekkie zacienienie, które pani wet określiła jako starcze, ze względu na to, że Lilka ma 2 latka.
w poniedziałek jest zabieg. wtedy się wszystko okaże, czy nie ma nacieku na cewkę, czy nie ma jakichś zmian w wewnątrz, których nie widać na rtg... strasznie się boję :(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: sasza&masza »

Trzymam kciuki za Lilkę. Zdrówka dla malutkiej :-*
Piękne masz ogony!
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: alken »

Lilka nie wygląda na 2 lata ^-^

będzie dobrze :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

alken pisze:Lilka nie wygląda na 2 lata ^-^
wiem wieem :) ale jak sie człek przyjrzy, to widać w oczkach, że trochę już tu jest. zaczyna wyglądać z pyszczka jak moja Łatka, który szybko się zestarzała :( dlatego wetka nie chciała zwlekać z zabiegiem.
muszę Lilkę tuczyć, bo strasznie nam schudła, niedługo będzie można kości liczyć :-\ nie wiem czemu, bo apetyt ma i często ją przy misce widzę..
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”