Moje kochane słonka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Moje kochane słonka

Post autor: helen.ch »

Tak mi przykro :-( trzymajcie się jakoś
Obrazek
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

Guz przy pupie Zuza znowu zaczął rosnąć... przerzut (koło sutka pod przednią łapką) niestety też... Zuz ma niedowład tylnej łapy (tej od strony guza)... nie daje już rady myć się sama... A najbardziej przestraszyło mnie to, że dzisiaj nie próbowała mnie ugryźć gdy wyjmowałam ją z klatki na cowieczorną toaletę i mizianie... za 2 dni minie rok odkąd Zuza jest u mnie... obyśmy dotrwały do tego jubileuszu...
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: limba »

Zirrael, brak slow :-( Gdzie jest umiejscowiony dokladnie ten guz przy pupie?
Ja u Kluch tez cos wyczulam ostatnio...
Czy te paskudztwa musza dreczyc te nasze sloneczka :-(
Trzymaj sie cieplo... do jubileuszu na bank dotrwacie i oby jak najdluzej :przytul:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

:cry: [']
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: limba »

Trzymaj sie kochana :przytul: ... brak mi slow :cry:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Moje kochane słonka

Post autor: nezu »

... :cry:

[']['][']
vipszczur
Posty: 94
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 12:05 pm

Moje kochane słonka

Post autor: vipszczur »

biedny szczurek ;(
Obrazek
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Moje kochane słonka

Post autor: Juni »

Zirrael, :przytul:

[*] :cry: co się dzieje, że tyle szczurków odchodzi :-( ?
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

Los bywa okrutny... z mojego pierwotnego stadka zostali już tylko we trójke... Pasquda, Moro i Melti... cała reszta moich aniołków biega za tęczowym mostkiem, bez bólu, bez chorób... Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś znów się spotkamy... Pomimo, iż mam bardzo duże, a wręcz ogromne stadko szurów rodowodowych, to te moje bidy były najukochńsze, bo jedne z pierwszych... bezsilność, smutek, rozpacz.... Tyle kochanych szczurzych aniołków.... Czekajcie na mnie moje skarby :aniolrat:...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje kochane s?onka

Post autor: Zirrael »

Ufff dawno mnie tu nie było... Wszystki łobuzy rodowodowe mają się doskonale. Towarzystwo zrobiło się bardziej międzynarodowe. Przybyło kilka ogonów z niemiec i rosji. Moro skończyła 2 latka, Melti jest twardy jak skała, mieszka z 7 babami i rządzi swoim haremem jak chce. Pasqud zbliża się do 3 urodzin. Ma problemy z kręgosłupem i tylnymi łapami. Mieszka sama. Po śmierci Kli i Kruszynki nie chciała zaakceptować żadnego innego szczura do towarzystwa. Mieszka sobie w dunie, wcina ogromne ilości jedzonka i nadal jest wredna jak była, ale już wyraźnie slabsza...
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje kochane s?onka

Post autor: Telimenka »

hehe przebrnelam przez caly temat :). Ale masz perypetie ze Twoj M na glowe nie dostaje  ;)

3latka to dobry wiek...ale i tak niewystarczajaco.Szczurki powinny zyc duuzo wiecej. Wysciskaj cale ogrooomne stado. Wlasciwie to ile masz teraz Ogonków Zir?Bo nie jestes w stanie policzyc  ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”