Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: *Delilah* »

Jakie słodkie futrzane bomby :D !
Isnte kaszkowe rekiny :P
Stooo lat Shenzi !
Wymiziać niedopieszczone pieszczochy ;)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: zocha »

Nakrętka porwana z ekspresową prędkością :D

Dużo zdrówka dla Shenzi, jeszcze wielu lat spędzonych w szczurzo-ludzkim towarzystwie i mnóstwa smakołyków jej życzę! Wszystkiego naj... :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
rumorek
Posty: 50
Rejestracja: śr lut 08, 2012 10:06 am

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: rumorek »

To i ja podłączę się spóźniona ale co tam ...

Shenzi DUŻO ZDRÓWKA
z nami Canna - Kali -Czarny Demon ;) - Lola -Bezradny Damianek :D
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: Afera »

Jak zwykle w tyle... ::)
Najlepszego dla wacika!! :)
9 duszyczek za TM [*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: Nietoperrr... »

No ja też z tych bardziej spóźnialskich... ::)
Wszystkiego najszczurszego dla białego obłoczka,jeszcze wielu,wielu miesięcy w pełnym zdrowiu.I dla Was radochy z jej obecności! :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: unipaks »

Nie ma sprawy, Shenzi za wszystkie życzenia pięknie dziękuje i wydaje się, że może z radością te urodzinowe serdeczności przyjmować przez cały najbliższy tydzień! :D ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: Eve »

One jak zwykle powodują szeroki uśmiech w stronę monitora w te pysie śliczne, takie kobitki pełną gębą. Aż się chce patrzeć na ten szczęśliwy żywot białych i niebieskich.
dużo dużo zdrówka żebyśmy mogli jeszcze długo tak sobie popatrzeć :-* ... to uspokaja :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: unipaks »

Bardzo dziękujemy wszystkim :-*

Shenzi mnie zaskakuje ::)
Wieczorem dawałam niebieściakowi Karsivan ukryty w kawalątku chlebka i zamaskowany jogurtem dookoła; to rarytas zarezerwowany tylko dla Martini, i każdorazowo Shenzi doznaje rozczarowania, dobiegając śladem zapachu czegoś obiecującego, co znika właśnie w pyszczku koleżanki. Wczoraj też nadbiegła, niebieściak tymczasem marudził, nader podejrzliwie zabierał się do porcji, ostrożnie napoczynając ją ząbkiem dla lepszego rozeznania.
Obawiając się przejęcia chlebka wraz z lekiem przez łakomą białaskę, prędko ujęłam Martinkę w rękę i posadziłam sobie na kolanach, pozostawiając na jej miejscu, zamiast szczurki i pachnącego chlebka, jedynie puste miejsce na panelach i zawieszony tam jeszcze aromat.
I wtedy wystrychnięta na dudka Shenzi wydała z siebie dziwny płaczliwy dźwięk, uniosła główkę ku mnie w górę, a potem raz jeszcze miauknęła żałośnie. ???
Nie mogłam jej w żadnym razie potrącić ani przycisnąć kolanami, na których już wcześniej siedziałam, odległość to wykluczała. Nawet pomyślałam, że to może z telewizji. :P
Dziś jednak rano podczas podawania Martince leku, tym razem w kuleczce z sernika, sytuacja się powtórzyła - biedna Shenzi płaczliwym dźwiękiem zareagowała na odsunięcie niebieściaka (wraz z serniczkiem na łyżeczce), z zasięgu jej łapek i pyszczka ::)
Chyba nabrała przekonania, że jest u nas dyskryminowana :-\
Ale może sobie coś wmawiam ::)
Dałam jej do wylizania wieczko po małym jogurcie i wygłaskałam na rękach tak, że mlaskała i pulsowała bez przerwy, po czym przygramolił się niebieściaczek i już dwa przytulone do siebie pyszczki garnęły się do pieszczących je rąk, wciskając to jedna, to druga swój łepek pod oferującą głaski dłoń :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: IHime »

To jeszcze od nas, rekordowo spóźnione, ale najszczersze: sto lat Shenzi! :-* I żeby nie miała powodów do wydawania dziwnych dźwięków. ;)
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: manianera »

Biorąc pod uwagę, że Shenzi się z psiakiem wychowywała wcale nie zdziwiłoby mnie gdyby używała głosiku jak skomlenia lub szczekania. Szczurasy wiecznie zadziwiają inteligencją (a czasem i jej brakiem, ale to już inny temat :P ), więc naśladowanie takiego zachowania pewnie nie należy do rzeczy niemożliwych. A że foch jest kiedy się coś zabierze sprzed nosa, albo co gorsze smakołyk i drugiego smakosza zarazem - to naturalne, dobrze, że bójek z tego nie ma! Może lepiej byłoby Niebieściaka od razu na kolanach, z dala od białasa dokarmiać?
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: Maszka »

Po małym ( ::) ) spóźnieniu, życzę pięknej Shenzi sto lat, dożo, dużo zdrowia, ogromu radości i aby nie miała już więcej powodów do "skamlenia" - wielu smakołyków! :-*
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: Paul_Julian »

unipaks pisze:Chyba nabrała przekonania, że jest u nas dyskryminowana :-\
Ale może sobie coś wmawiam ::)
No oczywiście, że jest dyskryminowana :'( No bo jak to, jednemu serniczek, a drugiemu nic ? :( herbatniczka chociaz tyciego ....
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: *Delilah* »

..Gorzej jak przemówi ludzkim głosem i będzie mieć pretensje :D
Wtedy będzie przechlapane !
Wymizaj te słodkie szczurze cielska :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: Eve »

Tytuł się zmienił, a tu taka jawna dyskryminacja. Jak tam można Białaska traktować i jeszcze przy takim święcie .. no jak ? ;D
U mnie by to nie przeszło i zawsze się zastanawiam jak Ci się to udaje? Moje jak tylko wyczują że jedna COŚ żarła to od razu przybiegają i jest ... " A ona miała a ja nie dostałam !! i prawie że pokazują paluchami tą co jej z pyska czym smacznym pachnie. Nawet jak tylko jakieś niemrawe podejrzenia są ::) i tak się dziwię iż Białasek tak skromnie protestuje :P Ona powinna na całą japę :-X manifestować !
Pogłaszcz piękne uszka :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Drugie urodziny Shenzi

Post autor: Kluska123 »

To ja też się niestety spóźnię, ale życzenia złożę:
Wszystkiego naj naj naj szczurzego i lepszego dla malutkiej :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”