Moja fantastyczna trójka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: Mimysia »

Przeuroczy :zdjecie:
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: blanka:*edi »

Hmm po spotkaniu tak mnie jakoś jeszcze bardziej wzięło na to żeby Eddiemu sprawić jakieś towarzystko. Po obserwacji jego zachowania wydaje mi się, że najlepszym rozwiązanie byłaby wysterylizowana samiczka bo przy samcach to on się tak troche jeżył więc miałabym pewne obawy... Tylko tutaj pojawia się największy problem skąd wziąć taką samiczke ?
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moja fantastyczna trójka

Post autor: limba »

Czasem w Wawie w lecznicy Oaza trafiaja sie samiczki, ktore sa sterylizowane. Moze napisz do nich maila czy w najblizszym czasie beda zabierac z lab jakies ogony. http://www.lecznica-oaza.strefa.pl/o%20nas.htm

Przejrzalam i chyba jeszcze jest jedna albinoska. Trzeba sie dowiedziec czy juz wysterylizowana i czy ogloszenie nadal aktualne.
Ostatnio zmieniony pt cze 16, 2006 9:57 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: Yshia »

może poczekaj aż komuś z forum urodzą się maluchy.. bo od razu wysterylizowaną kobietę cieżko będzie znaleźć.. Mi też się włączył GMR po tym naszym spotkaniu i też chcę Filipowi i Teodorowi znaleźć kolegę.. może dwóch.. 8)
~~jestem chora~~
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Moja fantastyczna trójka

Post autor: Viss »

W Oazie podobno maja byc z lab jakies ogony w czerwcu-lipcu, tak przynajmniej mowila Lewandowska.
I am not from your tribe.
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: blanka:*edi »

W sumie to najbardziej pasowałoby mi pod koniec lipca (wcześniej wyjezdzam) bo wtedy będe już w domu. Zaraz do nich napisze i się zapytam ;) Tylko jeszcze transport do Gdańska...
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Moja fantastyczna trójka

Post autor: sachma »

transport zawsze jakos by sie zorganizowalo.. najpier zaklep szczurzyce, i dowiedz sie dokladnie kiedy bedzie do odbioru, wtedy zacznij szukac.
Obrazek
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: KasiaGdańsk »

No taka biała będzie mu przypominała Aję..:) Pozdrowionka dla gryziunka, moja ręka się goi, hi,hi. Zachciało mi się go pocałować, biedny się zestresował...:)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Moja fantastyczna trójka

Post autor: sachma »

blanka:*edi, sechmet przez caly lipiec bedzie jezdzic wawa-trojmiasto... sprawdz w temacie o SSA.
Obrazek
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: blanka:*edi »

Już widziałam tylko, że jak na razie nie ma odpowiedniej kandydatki która mogłabym wziąć :(
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Moja fantastyczna trójka

Post autor: sachma »

a pisalas do nich? moze umiesc ogloszenie na stronie SPSu?
Obrazek
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: blanka:*edi »

Pisałam i dostałam odpowiedz : "proszę pytać, bo bezdomne zwierzaki zjawiają
się często bez zapowiedzi :) " Więc na razie dalej szukam...

Mam jeszcze pewne obawy czy Eddi przy samicy nie stanie się agresywny ? Co Wy o tym myśicie ?
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moja fantastyczna trójka

Post autor: ESTI »

blanka:*edi, jesli samoczka bedzie miala rujke to gwarantuje, ze bedzie wiedzial co robic. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Moja fantastyczna trójka

Post autor: sachma »

[quote="blanka:*edi"]
Mam jeszcze pewne obawy czy Eddi przy samicy nie stanie się agresywny [/quote]

Bandyta przy pannach nabiera oglady... nie musi byc agresywny bo jest jedynym samcem w okolicy i Kami sama sie mu podstawia :P
Obrazek
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: blanka:*edi »

Obserwuje tak Eddiego w czasie kiedy do mojego pokoju wchodzi mój brat i zauważyłam u niego ostatnio nieco inne zachowanie. Normalną rzeczą zawsze było to, że rozpędzony, wściekły szczur biegnie żeby go ugryźć jednak do tego ostatnio doszło jeszcze to, że kiedy mój brat wyjdzie z pokoju to ten ślad i te miejsca na których stał/siedział muszą być bardzo mocno obsikane i jeszcze wyciera się wtedy o wszystkie kanty pokoju, ściany, drzwi itp. No i oczywiście jest przy tym cały zjeżony (efekt push up :khihi: ) Do tego jeszcze dochodzi kiedy szczur jest w klatce zamknięty, a mój brat stanie blisko klatki szczur się cały zjeża i zaczyna wydawać takie dziwne dzwięki takie charczenie, syczenie, prychanie (ciężko mi to w ogóle nazwać).
Czy Wasze szczury też się tak czasami zachowują ?
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”