pamelkowe ogony :>

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Pamelka666 »

yh. widze, ze nikt tu nie zaglada, ale swoim zwyczajem pisze sama dla siebie xD bylam u weta i powiedzialam ze jednej poryfina leci z oka i noska, a druga troche za czeto sie drapie. w transporterze mialam stara sciolke (cats dream, teraz mam stop-smell, ta bawelniana). wet powiedzial ze Mafia nie ma zadnych pasozytow na skorze, a przy najmniej nie widzac (ran tez nie ma) i to najprawdopodobniej od sciolki, a Cappuccino prawdopodobnie tez od sciolki, tyle ze u niej to pokazuje sie za pomaca wyciekow z nosa.
tak jak pisalam, testuje stop-smell, ta bawelniana. mam ja juz ok. doby i nic, a nic nie smierdzi.
p.s. jesli mi sie bedzie chcialo, to dam zdjecia...
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Pamelka666 »

Mafia:
http://img216.imageshack.us/my.php?image=img0704if2.jpg co jest doktorku? niach, niach :)
Cappuccino:
http://img223.imageshack.us/my.php?image=img0598mf3.jpg
Razem:
http://img221.imageshack.us/my.php?image=img0713pc3.jpg szczury nadrzewne też potrzebują czymś się posilić xD

nie chce mi sie hostować fot :P zadowoliś się tym xD
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Pamelka666 »

jakoś tak pusto? szczuraśne biegają po swoim nowym domku i zastanawaiają się co to jest xD źle ujełam. to nie jest domek, tylko takiee coś co się wiesza na prętach sufitu klatki i daszek ma ztakiej białej siateczki a boki ma z jakiegoś materiału. Mafia i Cappy nie wiedzą co z tym się robi, al e co tam. a mówią, że szczury są taaaakie intelignte xD
wyciągnełam dzisiaj babcię do hurtowni Euro-Zoo w Zielonce/Markach (nie jestem pewna). Kupiłam im duuużo żarcia i ściółki. Ceny duużo tańsze np. Vitacrafy Emotion w Arkadi kosztuje ok. 18zł, a w Euro-Zoo 10zł. xD i w dodatku babcia miała gest i mnie zasponsorowała :)
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Telimenka »

łeee ładne sa  ;D hihi  a jak babcia sponsoruje to korzystac trzaaaa  ;D mi kazdy mowi ze sama mam zywic moje Paskudy  :( a to chamstwo a do glaskania pierwsi... a jak sie sciolka sprawuje? Przeszlo Ogonaskom?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Pamelka666 »

Cappuccino tylko troszeczke leci poryfinka, maciupeńko. Mafia się już nie drapie naszczęście :) Ściółka dobra, gdyby nie to, że Cappuccino uwielbia robić kpiki i ponich skakać. Na jednej połowie klatki jest cała góra ściółki, a na drugiej sam plastik. Często pod tą stertą ściółki jest albo szczur xD albo miska z żarciem :)
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Pamelka666 »

Mafia i Cappuccino coraz bardziej się żrą :/ C. ma rankę na plecach :(
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Nina »

Pamelka, żrą sie czyli co? Jak to dokładniej wygląda? Jeśli ranka jest mała zostaw ją w spokoju, jeśli większa możesz ją delikatnie przemyć.
U mnie wiecznie któraś ma jakąś ranke. Obecnie Vanilla, sporą na szyi, ale mimo wszystko śpią razem, myją sie. Tylko umiaru w zabawach nie znają  ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Pamelka666 »

raz jest tak, że razem śpią przytulone, a raz tak, że jedna goni drugą. pisk na cału dom, ranka taka średnia, ale wiedać krew na hamaczku, na którym śpią...
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Telimenka »

moje tez sie gryza czasami mocniej czasami tak dla picu..to chyba normalne  ;). Jesli przy kazdym zetknieciu nie dra sie na siebie i heja do ataku to spokojnie
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Pamelka666 »

dziewczynki się uspokoiły :)grzeczne i milusińskie znowu się zroiły.
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Pamelka666 »

Niedługo przedstawię reszte mojej chołoty tj. piesa, kota i mysza zboczeńca xD
Dziewczyny miały dzisiaj pełny luz. Biegały po moim bałaganie, że ho ho. Mafia oczywiście musiała (no bo jak by inaczej) wejść tam gdzie nie wolno, i chcieć wyjść z pokoju. Cappuccino zabawiała swoim widokiem kota xD Kota sie boi szczura, bo wie, ze jak mu cos zrobi, to ja mu cos zrobi. Kot i Cappu zbunkrowali się pod łózkiem. W tym czasie Mafia uprawiał konkurs skoków do kosza na śmieci. I co chwile ją wyjmowałam, naszczęście, były tam tylko papierki. Gdy stwierdziła, że nie może zrobić sobie tam swojego, jakże pięnego, czystego i pachnącego (bądz co badz, to nadal kosz, tylko na papiery) gniazda poszla na moje biorki. A na nim zrobila demolke. Obsikala podręcnik od histori (serdecznie dziękuje, ale czemu ten? nie mógł to być od fizy, której sie wogole nie ucze?) oraz pokazała moim małym pluszakom z NICI (moja obsesja sprzed kilku lat. bryloczki z nici. aj. taakk) gdzie ich mijsce (dokładniej? wg. Mafii napewno nie bylo tam, gdzie lezaly).
Po robienie jeszcze wiekszego ałaganu niż był zamknełam je w klatce i sprzatnelam. Teraz zrobily sobie gniazdko z sciolki stpo-smell i spia... uff. nareszci xD
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Magamaga »

Widzę, że generalnie ściurzynki są psotne. Kupiłam wczoraj dla siostrzeńca czapeczkę w kształcie renifera z piszczącym noskiem, jak wypuściłam paskudki Tuptuś od razu wczepiła się w ten nosek. Nie wyobrażam sobie co by było gdybym miała maskotki - są wrogiem publicznym nr 1:).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Telimenka »

to masz chociaz wesolo i Ci sie nie bunkruja pod cieplym piecykiem :D moje jak wejda to wyjsc nie chca bo im dupcie grzeje.. ;) heheh poza tym duza czesc mojego stadka to juz nie mlodziany i harce im nie w glowie :(. Hehe no ale coz sa za to przytulasy i fajnie. Mizianie dla Twoich Ogonaskow, moj piesu tez jest wytresowany ze Ciury to oczko w glowie panci i krzywdy robic nie mozna  ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Pamelka666 »

u dziewczyn nic ciekawego, moze bedziemy mialy nowa kolezanke...
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moje szczurzyczki :)

Post autor: Pamelka666 »

hm nowej koleżanki jak nie było, tak nie ma. Zdjęć też mi sie nie chce teraz zgrywać... CHociaż może?
Paskudki rozrabiają, powiesiłam im w klatce dół od transportera mojego mysza i wsadziłam szmatek, wychodzą z niego tylko po żarcie i napić się xD
Ostatio podkradłam mamie ręczniczków, które u mnie robią za hamaki i teraz mam więcej do prania... U mnie nic ciekawego, mam zapalenie płuc i tyle ;/
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”