Strasznie lekkie szczury

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Strasznie lekkie szczury

Post autor: merch »

samice i samce roznia sie znacznie waga, oprocz wagi istotna jest dlugosc szczura i ilosc tkanki miesniowej i tluszczowej - troche jak u ludzi - jesli mezczyzna wzrosto 1,80 wazy 80 kg to ma szczupla budowe ciala jesli wazy 100 kg to mozliwosci sa dwie albo jest muskularnie zbudowany ( z natury lub z silowni) albo jest otyly.

W wiekszosci dobrych organizacji zwiazanych z hodowaniem szczurow i hodowli za pozadana wage dla samiczki uwaza sie 300-500 gram pod warunkiem ze ta gorna granica to zasluga dlugiego ciala a ie otluszczenia dla samcow 450 -750 oczywiscie jak wyzej o ile nie wiaze sie to z nadmiernym otluszczeniem .
Awatar użytkownika
renata1009
Posty: 384
Rejestracja: czw lut 01, 2007 1:45 am
Lokalizacja: Ozorków

Re: Strasznie lekkie szczury

Post autor: renata1009 »

Z moją wagą było jednak coś nie tak,zważyłam szczury na innej,mój dwuletni samczyk waży 620gram,ponad czteromiesięczny 410gram,a więc chyba nie jest tak źle:)
Pamelka.bmc
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 11, 2008 8:22 pm

Re: Strasznie lekkie szczury

Post autor: Pamelka.bmc »

Mafija dostaje teraz dużo takiego nie podstawowego żarełka :> codziennie po kilka żeczy, niech je, to przytyje troche chociaz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”