Tropifit "Rat" - co to za karma?

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: pin3ska »

aBRa pisze:Hmm nie znalazłam nigdzie odpowiedzi więc podepnę się tutaj


Co sądzicie o karmie Rat complete http://www.planeta-zoo.pl/verselelaga-c ... -4644.html - o takiej jak tu.
Możesz ktoś z was próbował czy szczuraki chętnie ją jedzą?
Ja dostałam probke przy innych zakupach, to wiekszego zainteresowania nie było. Jak dla mnie nic specjalnego. Ja nie chcialabym jesc całe zycie tego samego tylko dlatego, ze to zbilansowane, wiec szczurom tez tego nie zrobie. Mysle, ze moja karma tez dostarcza im tego, co trzeba, a na pewno jest smaczniejsza.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: yss »

a ja się muszę nad nią zastanowić.... faktycznie w dużym stadzie najlepsze kęsy - teoretycznie - porywa szef. a moje szczury nie są specjalnie wybredne... myślę że kupię na próbę jak będę zamawiać większą ilość karmy :)

pineska: może masz porozpieszczane szczury? :) poza tym wiem, że przestawianie na granulat powinno się odbywać stopniowo, być może na początku brak chęci na granulat to normalna reakcja.....
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: pin3ska »

yss, ale to nawet ładnie nie pachnie :P szczurom tez nalezy sie urozmaicenie :) u mnie smakołyków wystarczy dla wszystkich, bo na karme składa sie tylko to co szczury lubią i nie zostaje w miskach. Moze zbiore sie i napisze dzis co tam poszło :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
aBRa
Posty: 242
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 11:43 am
Lokalizacja: Białystok

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: aBRa »

Zakupiłam na próbę. Źle nie wygląda, nie śmierdzi również. Jak na razie szczuraki ją pożerają (nawet pies się dorwał i mu posmakowało :P ) no ale to pierwszy dzień - zobaczymy jak będzie dalej.
Awatar użytkownika
nemezis
Posty: 9
Rejestracja: śr sty 27, 2010 1:52 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: nemezis »

Ja osobiście karmę "Rat" odradzam. Kupiłam w zeszłym tygodniu jako uzupełnienie do mieszanki i okazało się, że w środku były pojedyncze gałązki drzewka iglastego :o . Może to i był przypadek ale jakoś nie chcę się zastanawiać co znajdę następnym razem!
SkateKaka
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 4:10 pm

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: SkateKaka »

Wygląda fajnie, na szczęście bez sztucznie wyglądających kolorowych chrupek. . ::)
Ale trochę dużo ziaren. . :)
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: LaCoka »

Ja używam tej karmy jako jeden ze składników moich kolb ;) bo dużo ziaren jest
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: Sysa »

aBRa pisze:Hmm nie znalazłam nigdzie odpowiedzi więc podepnę się tutaj


Co sądzicie o karmie Rat complete http://www.planeta-zoo.pl/verselelaga-c ... -4644.html - o takiej jak tu.
Możesz ktoś z was próbował czy szczuraki chętnie ją jedzą?
Ja tę karmę polecam. Smakuje szczurasom najbardziej ze wszystkich wypróbowanych jak na razie. Skusiły się na nią zarówno wybredziochy rozpieszczone, jak i albinoska z laba, która po prostu nie wiedziała jak wyglada "domowe" jedzenie. Miska jest pustoszona w mgnieniu oka.
Awatar użytkownika
galareta.musztardowa
Posty: 30
Rejestracja: wt lis 10, 2009 1:23 pm
Lokalizacja: Warszawa / Katowice

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: galareta.musztardowa »

w naszym przypadku też jak na razie niezła - ogony wciągają wszystko oprócz owsa. :)
Awatar użytkownika
Freika
Posty: 84
Rejestracja: ndz lut 28, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: Freika »

A nasze z Tropifitu wolą szynszylową - chyba bardziej urozmaicona, więcej dużych ziarenek:)
Ze mną: Vuvuzela Anarchia, Viosna Arwena
Za Tęczowym Mostem: Dżuma, Vendetta Apokalipsa, Vesania Antichrista, Cirilla, Nookie, Rebelia, Ninde, Geralta, Valkiria Aurora,Vena Arya
Moje nie-ciury: Murphy, Bojar, Pancho, Józek (irish tinker/gypsy horse)
spysia
Posty: 59
Rejestracja: śr maja 30, 2012 6:49 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: spysia »

Jakoś ta fotka jest dziwna u mnie nie ma owsa tylko takie sprasowane małe różowawe kuleczki (dziwne)
ale karma jest pochłaniana przez szczurka bez protestów od kiedy zaczęłam podawać tą karmę ogonowi stan jego skóry się polepszył (strasznie się drapał a teraz już nie )
Podopieczni: Kluska

Za TM Szczurek, Milka(Krowa), Wata(Biała)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: Malachit »

Bo ta karma kiedyś tak wyglądała, co jakiś czas zmieniają jej skład i teraz jest w formie granulatu zamiast ziarenek
Wyszukiwarka nie gryzie
adek
Posty: 88
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 4:43 pm

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: adek »

Też kiedyś dawałam moim tą karmę. Jest świetna, bo prawie wszystko znikało z miseczki! :D
spysia
Posty: 59
Rejestracja: śr maja 30, 2012 6:49 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Tropifit "Rat" - co to za karma?

Post autor: spysia »

Tylko trzeba uważać bo szczurek może przytyć :-\
Podopieczni: Kluska

Za TM Szczurek, Milka(Krowa), Wata(Biała)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”