Problem z ogoniastym - wolność ponad wszystko

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Problem z ogoniastym - wolność ponad wszystko

Post autor: zalbi »

glucjan - a masz jego rodowód i metrykę?


co innego sklepy za granicą a co innego sklepy w Polsce.. nie porównuj tego.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Problem z ogoniastym - wolność ponad wszystko

Post autor: Nina »

glucjan, szczur rodowodowy to szczur mający papiery.
A sklepów w Irlandii czy UK nie można porównywać do naszych, polskich. Wystarczy wejść do jednego i drugiego i widać kolosalną różnice... niestety.

Przy okazji- zmień podpis na zgodny z regulaminem.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: Problem z ogoniastym - wolność ponad wszystko

Post autor: glucjan »

To jeszcze raz ja! Sorka za "zasmiecianie" tematu, ale wiecie...brak funkcji EDYCJA i td...mysl zawitala tak nagle....niewazne, kto wybaczy ten wybaczy:D ale wracajac do tematu, tu w Irlandii kazdy puka sie w glowie jak mowie ze przygarnelam dwa szczuraski, pytaja "how can U keep rats? The Rat is rat, is"nt a pet",tutaj jak widze zywe szczuraski w zoologu to wiem dlaczego tam sa. Nikt tu nie traktuje szczurkow jako przyjaciol, tylko jako pokarm dla modnych wezy...(staram sie unikac patmanii i td choc zwireki akcesoria tylko tam moge dostac)a wiec niewazne, jak juz zamawiasz szczurka to ratujesz cokolwiek, ja uratowalam piekny egzemplarz, w Posce to byc moze wyglada inaczej...ale i tak jestem za szukaniem i przygarnianiem szczuraskow u hodowcow, a nie "zoologicznych kilerow"....
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Problem z ogoniastym - wolność ponad wszystko

Post autor: Agata »

Offtop trafił do kosza.
Proszę trzymać się tematu dyskusji, forum nie jest miejscem do prowadzenia kłótni.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Roba$
Posty: 76
Rejestracja: wt sty 27, 2009 6:04 pm
Lokalizacja: P-ń

Re: Problem z ogoniastym - wolność ponad wszystko

Post autor: Roba$ »

Pare dni temu dostalam szczurzynke od chlopaka mojej siostry gdyz zdazyl sie wypadek ,ale nie bede o tym mowic..
Kupili ja w zoologu gdyz byla samotna gdy ja dostalam rowniez sie balam ze Furia 5-6miesieczna zrobi cos malej ktora moze miec 2-3miesiace. Gdy wlozylam strachulca do klatki by sie poznaly to odrazu Furia do niej doleciala i przewróciła ja na plecy i zaczela ja wachac, jak juz skonczyla to zaczela grzebac jej w futerku a potem zaprowadzila ja do hamaczka. Mysle ,ze traktuje ja jak coreczke gdyz podczas spania opatula ja swoim cialkiem ze strachulca nie widac ;)

Po Furii bylo widac ze sie uszczesliwila z przybysza po stracie siostry...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”