[GUZ] na brzuchu

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

[GUZ] na brzuchu

Post autor: Eruntale »

właśnie oglądnęłam Dżumuś dokładnie(mam obsesję sprawdzania czy nie ma za długich zębów-2 razy w tygodniu :oops: )i zobaczyłam coś dziwnego na brodzie..jest małe, wielkości pestki od małego jabłka.mała nie pozwala mi tego dotknąć, wyrywa się i jest wyraźnie niezadowolona że ją tam ekscytuję.miejsce jest owłosione, wystaje nieco.jest w okolicach brody..no, w kazdym razie na dolnej szczęce(bo chyba nie można mówić o brodzi w przypadku szczura :? ).przepraszam że ten post jest chaotyczny, być może ten temat był już poruszany, ale jestem ciężko przerażona, a właśnie jestem odganiana od komputera...czy to może być rak?dżuma ma około 4-5 miesięcy. boję się :cry:
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[GUZ] na brzuchu

Post autor: Beeata »

a nie przypadkiem kleszcz?
A moze miala w tym miejscu kiedys strupka? Pozniej w tych miejscach moga tak troszke inaczej wloski rosnac
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[GUZ] na brzuchu

Post autor: Margooth »

a szczurki czasem z natury nie maja takiej małej kuleczki pod pyszczkiem? takiej z włoskami??? to mi przyszło tak tylko do głowy.. :?
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
Karolcia
Posty: 30
Rejestracja: pn kwie 26, 2004 12:41 pm

[GUZ] na brzuchu

Post autor: Karolcia »

Czsem psy takie maja wystające punkciki na mordce porosniete sierścia. Obserwuj czy się nie powiększa i nie zmienia.
karolcia
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

[GUZ] na brzuchu

Post autor: sauatka »

moja Lola tez taka ma tylko taka malutka nie powieksza sie jej, mi sie wydaje ze to poprostu pieprzyk taki jak maja psy, bo Lola przy wasikach tesz takie ma :roll:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[GUZ] na brzuchu

Post autor: krwiopij »

nadia ma guza na bruszku... ide sie utopic w wannie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[GUZ] na brzuchu

Post autor: ESTI »

Jaki jest ten guzek? Czy byłaś już u weta?
Dziubka nie top się w wannie, tylko działaj i napisz coś więcej... :(
Obrazek
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

[GUZ] na brzuchu

Post autor: mataforgana »

krwiopij, nie top sie, pomysl, że ona ciebie teraz bardzo potrzebuje. walcz razem z nią.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[GUZ] na brzuchu

Post autor: krwiopij »

zauwazylam godzine temu... do weta idziemy jutro... guzek jest wielkosci malego orzecha laskowego... u dolu brzuszka, przy prawej lapce... pod sutkiem... chropowaty pod skora... boje sie, ze przyrosniety... zaraz jeszcze raz ja obejrze... dzisiaj zdecydowanie nie jest moim dobrym dniem...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

[GUZ] na brzuchu

Post autor: martwa »

..z Twojego opisu wynika, że guzek wygląda podobnie jak u mojej Biżu, po obmacaniu wydawało mi się, że jest mocno przyrośnięty, ale wet zaprzeczył i miał rację - wszystko poszło po naszej myśli, więc nie trać nadziei! będzie dobrze - trzymamy kciuki.. !!
czasami po prostu brakuje kamieni
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[GUZ] na brzuchu

Post autor: GoHa »

Krwiopijko... nie kracz tylko badz dobrej mysli... Moze to nie guz... albo jesli nawet to moze niegrozny... Nawet nie wiesz jak wazne jest pozytywne myslenie... Ja trzymam kciuki.. Pisz nam na biezaco co sie dzieje.
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[GUZ] na brzuchu

Post autor: krwiopij »

oki.. wrocilysmy wlasnie od weterynarza... nadie zbadal dr jachman - facet-legenda w naszym miescie... obajrzal ja dokladnie, stwierdzil, ze guz jest nowy, niewielki, nieprzyrosniety, wiec trzeba mala jak najdzybciej operowac... ufam mu... dostala antybiotyki... zabieg o 12 w poniedzialek... trzymajcie za nadie kciuki... ona ma dopiero rok i 4 miesiece... nalezy sie jej jeszcze duzo od zycia...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Exante
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 12:49 am

[GUZ] na brzuchu

Post autor: Exante »

Mam przeczucie że z Nadią będzie wszystko w najlepszym porządku (mam 80% skuteczności w zgadywaniu płci dziecka u ciężarnych koleżanek... ;-)).

Zobaczycie będzie wszystko dobrze!!! Przesyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii, a najwięcej w poniedziałkowe południe!
Obrazek
(09.2002-03.01.2005) (09.2002-11.2004) (21.01.2005-nadal)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[GUZ] na brzuchu

Post autor: krwiopij »

dziekuje wszystkim za slowa wsparcia... martwie sie o mojego bestyjka, ale nadine czuje sie jak zwykle swietnie, caly czas probuje ukrasc mi kawalek czekolady i zupelnie sie guzkiem nie przejmuje... dr jachman wygladal na dosc optymistycznie do sprawy nastawionego, wiec i ja mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku... przez tego jej guzka stane sie niedlugo ekspertem w sprawach narosli na sutkach... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

[GUZ] na brzuchu

Post autor: moni »

Kciuki i łapki zaciśnięte.Na pewno wszystko będzie ok.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”