This is what keeps my heart red...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 533
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:50 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: This is what keeps my heart red...

Post autor: Vesper »

Bardzo dawno się nie udzielałam na forum... chociaż czasem tu do Was zaglądałam. Co u nas? Źle. :'(
Sascha nie żyje. Umarł 7 lipca. Nie wiem dla czego, po prostu z dnia na dzień było z nim coraz gorzej, aż usnął. :( Moja biedna biała kuleczka. :(
Ehh... Kaspar... Jedno oczko ma "wysunięte", ząbki się dziwnie przekrzywiły i starły, przez co nie może jeść i strasznie stracił na wadze. Najprawdopodobniej ma guza zagałkowego. Już dwie wizyty u weta za nami, następna we wtorek. Dostał antybiotyk i krople do oczu. Mam nadzieję, że się nie podda biedulek. :-\
Przynajmniej Nivek i Vito czują się dobrze. Choć pewnie do czasu... :'(
Ze mną:Primental, Edgar, Cocolino
Za TM [*][/i]: Nivek, Vito, Kaspar, Sascha, Virus, Dero, Zero, Layla, Bubi, Łatka
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 533
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:50 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: This is what keeps my heart red...

Post autor: Vesper »

Czuję, że Kaspar nie dożyje do jutrzejszej wizyty u weta. A jeśli tak, to chyba będzie trzeba mu pomóc odejść z tego świata... :( Nie chcę, żeby on już odchodził. :'( Za bardzo kocham tego ogona. :'( :(
Ze mną:Primental, Edgar, Cocolino
Za TM [*][/i]: Nivek, Vito, Kaspar, Sascha, Virus, Dero, Zero, Layla, Bubi, Łatka
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 533
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:50 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: This is what keeps my heart red...

Post autor: Vesper »

Kaspar za Tęczowym Mostem :'( :'( :'( Niestety trzeba było mu pomóc odejść... bardzo się męczył.
Już za nim tęsknię. Był takim kochanym ogonem. :'(
Teraz tak cicho w klatce bez niego... :(
Ze mną:Primental, Edgar, Cocolino
Za TM [*][/i]: Nivek, Vito, Kaspar, Sascha, Virus, Dero, Zero, Layla, Bubi, Łatka
Awatar użytkownika
kovanaszakira
Posty: 146
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 9:17 pm
Numer GG: 15991602
Lokalizacja: Koszalin/ Gdynia

Re: This is what keeps my heart red...

Post autor: kovanaszakira »

Biedactwo :(
Ale na pewno jest już mu lepiej, trzymaj się tam :*
Wyadoptowane: Ciastek & Chrupek
Za TM: [*] Biała, [*] Gucio, [*] Gruba, [*] Gloria, [*] Reksia, [*] Pchełka, [*] Cynka, [*] Malinka.
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: This is what keeps my heart red...

Post autor: Nathan »

:(
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”