chory szczurek z zoologika...

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
TępicielkaDzieciaków
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 06, 2010 2:54 pm

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: TępicielkaDzieciaków »

klimejszyn pisze:TępicielkaDzieciaków, dorośnij.
co ty nie powiesz ;]
LEdwo od cy*ka cie mama puściła a ty pyskujesz??
Nieładnie ;>
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: klimejszyn »

ja wiem, że przyszłaś tutaj podrażnić ludzi, bo pod kablem można sobie pokozaczyć, ale wiele nie zyskasz dzięki swojemu dziecinnemu zachowaniu :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: Paul_Julian »

TępicielkaDzieciaków pisze:Hej Izuniu ;*
Jak tam szczurek ?? ;]
Co do niektórych na dole ;>
Drogie dzieci śmieci
Skopiować z google info ja też umiem ;>
Tak jestem wetem coś nie pasi? ;>
Jak chcesz zaistnieć w tym świecie to nie wymądrzaj się bo cie spam czeka ;[
A jak jeszcze masz jakieś waty to przyjeżdżaj i pogadamy inaczej ;>
Nie znasz sytuacji nie obrażaj nie wywyższaj sie bo i tak pewnie większość ma z twojego koma polevke ;]
Nie chce cie obrażać ale wybrałaś złe forum na robienie z sb wielkiej ;>
A co do wszystkich innych mających do mnie wąty no coment ;]
nie bd sie zniżać do waszego poziomu bo ze strachu mnie zgłosicie ;[
Szkoda mi was... Widać że co niektórzy mają szczury dla zabawy a takie zwierzaki to
nie są zabawki dla was więc radze przerzucić sie opieke nad krowami ;>
sajo nara kozaczki ;*
A ty Izunia trzymaj sie ;**

Zacznij używać przecinków. I znaków polskich też zacznij używać. Poza tym, prosimy o opuszczenie forum.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: alken »

jaki fajny nowy troll ;D zapraszam droga kolezanke do dzialu podaj lape, mozna sie przedstawic i napisac cos o sobie, przy okazji mozna tez zadbac o strone wizualna swojej wypowiedzi jak sie udziela na forum i sie jezykiem polskim wlada.
o, tak, ja tez mialam z twojego koma polevke, lol i w ogole rotfl a takze kozaczek i mozdzek jak pantofelek.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: Paul_Julian »

Koleżanka dostała banana i już łapki nam nie poda. Jesli to była koleżanka Lisq, to biedne szczurki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Lisq
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 28, 2010 8:48 pm

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: Lisq »

Normalnie taka nie jest ,ale się wkurzyła o te wszystkie komentarze od niektórych co do niej(skoro większość jej nie zna) ;/ no, ale cóż myślę , że wam też by nie było miło jakby na was szczelali takie wypowiedzi typu pseudohodowla itd. :/

Ps.wczoraj szczurek w nocy mało biegał ale dziś już mu się polepszyło i zowu zaczyna brykać jak szalony . Jutro ide do weta na wizytę i jeszcze jeden zastrzyk , potem powinno być już ok ;)
Obrazek
ze mną : Smigol
po drugiej stronie tęczy :Leon
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: Paul_Julian »

Jej wkurzenie nie ma nic do braku kultury - przykro mi.
Zamiast kulturalnie odpowiedzieć, zrobiła z siebie pośmiewisko.

Skoro nie jest zrzeszonym hodowcą , jest pseudohodowcą i rozmnażaczem. Poza tym zachowuje sie karygodnie w stosunku do zwierząt, ponieważ trzyma je w warunkach dla nich niewłasciwych.
I ona śmie twierdzić, że zna się na zwierzętach? Podejrzewam również, ze jest w Twoim wieku-doskonały przykład tego , ze w wielu przypadkach osoby małoletnie nie powinny dostawac pod opiekę żadnych żywych istot.
Skoro tak dużo wie o szczurkach, i jest takim wielkim znawcą i "hodowcą" , dlaczego nie wie nic o wychowaniu szczura, o łączeniu , a przede wszystkim o warunkach trzymania zwierzęcia? Zapewne jest akwarium, nawet jak nie to pewnie są i siano i trociny , i oczywiście Vitapol :/
Szkoda słów, nie bierz przykładu ze swojej koleżanki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Lisq
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 28, 2010 8:48 pm

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: Lisq »

do: Paul_Julian

oOo SORYY teraz to i mnie zaczynasz już wkurzać piszesz coś o czym wogóle nia masz pojęcia !!!

Po pierwsze : Młode może mieć każdy - nie wziołeś pod uwage że mogła dostać samice w ciąży ? ile jest takich przypadków kiedy weźmiesz a nie planowałeś...

Po drugie : Czy ja coś mówiłam ,że trzyma szczury w akwarium ...? NIE !!! więc jak nie wiesz w czym je trzyma to nie pisz głupot bo akurat trzyma je w odpowiedniej wielkością klatce w dobrych warunkach szczury są zdrowe i pełne energii. (pozatym już drugi raz rzucasz je bezpodstawnie i gadasz o czymś ,o czym ja wogóle nie mówiłam ,aż tak chcesz ją z błotem zmieszać ?)

Po trzecie :Wogóle co to za stereotypy ,że ludzie w moim wieku nie umieją się zająć zwierzętami ? To tak jeśli bym teraz ci napisała : wiesz co, napisałeś : "że na 99,9% twoja koleżanka jest pseudohodowcą i że chce abym jej zapłaciła ,że trzyma szczury w złych warunkach w jakichś akwariach ,chociaż nie miałeś najmniejszych podstaw , aby posądzić ją o coś takiego
A MOŻE SAM TAK ROBISZ ?"
i teraz postaw się na jej miejscu , jesteś zły napewno , ponieważ oskarżyłam cię bezpodstawnie...

Pozatym rozumiem ,nie wszyscy ludzie w moim wieku nie powinni mieć styczność ze zwierzętami , jednak NIE ZNACZY TO TEŻ,ŻE WSZYSCY .Popatrz sobie co robią niektórzy ludzie w wieku 18 lat, albo taka baba w tym zoologiku co mi w żywe oczy kłamała ... hej no tak może ona powinna mieć styczność ze zwierzętami
a teraz dla odmiany ja dam ci link :
<CIACH!> umieszczanie drastycznych zdjęć lub linków do nich jest niezgodne z regulaminem
proszę zajrzyj tutaj i powiedz mi jak sądzisz czy to zrobli ludzie w wieku 16-17 lat ?

To nieprawda ,że my (młodsze pokolenie) nie umiemy zajmować się zwierzętami , chcesz przykładu? PROSZĘ !!!
Idę sobie z koleżanką przez lasek podjeżdża czerwone tico ,wypada mała kulka, tico odjeżdża , okazało się ,że ta mała kulka
to pies który poprostu był niechciany ... ja ze względu na to że mam już psa (suczkę)nie mogłam wziąść drugiego (samca) pochodziłam wzięła go kumpela z klasy była z nim u weta okazało się że pies miał połamaną nogę (nieleczoną)i podpalaną sierść
teraz ma się dobrze i został wyleczony odwiedzam go regularnie... nadal masz takie twierdzenie ? TAK ? to już twój problem ,
jak swojego zdania nie zmieniłeś , nie mój...

PISAŁAM TO JUŻ W INNYM POŚCIE
nie znasz nie oceniaj , jeśli już musisz oceniać to nie pisz tego na forum albo najpierw się dowiedz, bo to co tu napisałeś świadczy tylko o tym , że jesteś strasznie podejrzliwy co do innych ludzi i myślę też ,że masz zbyt wysoką samoocenę ....
np. (ja umiem się zająć szczurem ,ona nie -wcale tak ne jest ) więc popracuj nad nią...

Jeszcze jedno piszesz KULTURA ... a czy KULTURA jest bezpodstawnym oskarżaniem innych ???
wg.mnie to jej CAŁKOWITY BRAK koleżanka mogła się wkurzyć każdy ma inny sposób wkurzania się (dla zrozumienia):
JEDNI KLNĄ
DRUDZY RYCZĄ DO PODUSZKI
JESZCZE INNI CIEPIĄ W CIEBIE CZYM POPADNIE
A JESZCZE INNI SIEDZĄ CICHO...


mogłabym tak pisać i pisać to jeszcze jest krótkie... niestety bolią mnie już palce od tego pisania i już poprostu mi się nie chce ... bo po co mam pisać skoro moja praca pójdzie na marne i itak tego niektórzy niezrozumieją... :(

Ps. mam jednak nadzieje ,że coś z tego zrozumiesz i będziesz następnym razem bardziej się chamował z obrażaniem innych...
Obrazek
ze mną : Smigol
po drugiej stronie tęczy :Leon
Lisq
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 28, 2010 8:48 pm

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: Lisq »

O i jeszcze jedno Ps . z forum się raczej wypiszę , bo niemam najmniejszej ochoty pisać z ludźmi którzy oskarżają bezpodstawnie ... :/ a szkoda
Obrazek
ze mną : Smigol
po drugiej stronie tęczy :Leon
Lisq
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 28, 2010 8:48 pm

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: Lisq »

O i jeszcze jedno zanim odejde , żeby nie było że nic nie pisałeś o akwariach wyraźnie widziałam myśle ,że jeszcze kilka osób widziao twojego posta , a że jesteś moderatoem to mogłeś go poprostu zmenić lub skasować i napisać nowy bez tej info...
więc nie próbuj potem wmawiać że nic o czymś takim nie pisałeś papa mam nadzieje , że już cię nie spotkam w moim życi na żadnym innym forum ;) nie dotyczy to innych forumowiczów ...
Obrazek
ze mną : Smigol
po drugiej stronie tęczy :Leon
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: Flaumel »

Lisq
Po 1 - używając słowa 'hodować' zasugerowałaś, że rozmnaża te szczury - nie wszyscy rozumieją to słowo w ten sposób i pewnie nie miałaś tego na myśli, aczkolwiek ludzie piszący tutaj reagują na to uczuleniem - kochają szczury i nie chcą pseudohodowli ani chowu wsobnego i tym podobnych. Stąd to całe zamieszanie
Po 2 - Twoja koleżanka swoim zachowaniem na tym forum tylko pogorszyła sprawę - bo jak Ty byś podeszła do kogoś kto zachowywałby się w ten sposób...?
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: Paul_Julian »

Zgadzam się z Tobą , że moje ostatnie oskarżenie co do karygodnych warunków i akwarium było bezpodstawne. Faktycznie, nic nie pisałaś na ten temat.
Szczerze przyznaję, ze po prostu pomyliłem ten przypadek z bardzo podobnym ( równiez z wczoraj i z równie upartym), i nie zamierzam sie tego wypierać . Post został zedytowany dlatego, żeby był tyczący wyraznie tego tematu.

Odpowiednia klatka i jedzenie mogą być róznie rozumiane. Ani Ty ani Twoja kolezanka nie wypowiedzialyscie sie na ten temat. Mamy na forum zbyt wiele przykładów na to, że jak ktoś mówi " hoduję szczury, są z zoologa i są zdrowe, bo są pełne energii!" , to w wiekszosci wypadków znaczy własnie akwarium, siano i Vitapol.

Co do szczurzycy w ciązy. Dlatego własnie nie kupuje się w zoologach. O tym Twoja kolezanka powinna wiedzieć.
Przecież skoro jest wetem, to sie na tym zna , a my tylko kopiujemy wiedzę z google i mamy kurze móżdżki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: chory szczurek z zoologika...

Post autor: zalbi »

a mnie się wydaje że to jedna i ta sama osoba..

napisała, żeby siebie wybronic - nie udało jej się, teraz tłumaczy siebie broniąc tamtej-jej...

i tak w kółko.. ::)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”