Hildowe ogonki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
hildowa
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 7:52 am
Lokalizacja: SLO-SŁowenia

Re: Hildowe ogonki

Post autor: hildowa »

Wczoraj Milli skoczyla na podloge z oparcia sofa. Pilnowalam ja, ale jest skubana tak szybka, ze czasem prawie leci ;D Na szczescie juz reaguje mniej-wiecej na swoje imie, wiec obylo sie bez stresu ::) Za to Vanilli odpadl wczoraj strupek, ktory miala na po wszach i ma teraz ciemnoczerwony placek miecha na pleckach. Postanowilam nieinterweniowac dlatego, ze obejrzalam strupek z resztkami futerka i byl od spodu zasuszony tzn., ze sam odpadl, a nie zostal oderwany. No i Vanilli je i pije, skacze i wyglada bardzo zdrowo. Kobiety :D
ObrazekObrazekObrazek
Milli&Vanilli (6.11.2010)
Hilda (*) (1.9.2010-18.10.2010)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hildowe ogonki

Post autor: unipaks »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 002584aabb będzie zabaweczka dla szczurka ;D
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 5ca065e213 podoba mi się to ujęcie, fajne! :)
Świetnie , że szczuraski mają się dobrze , nadal niech tak będzie , już bez żadnych kłopotów ze zdrówkiem! Całuski dla ogonków :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
hildowa
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 7:52 am
Lokalizacja: SLO-SŁowenia

Re: Hildowe ogonki

Post autor: hildowa »

hildowa pisze:Wczoraj Milli skoczyla na podloge z oparcia sofa.
Tak, z oparcia SOFA:D
Czasem mi sie zdarzy jakis kwiatek, sorki za to ::) To wszystko przez to, ze w konspiracji pisze w pracy, wiec koncentracja mi szwankuje :)

Dzieki unipaks :) Ucaluje niedobrasy jak tylko wroce do domu :) Vanilli jest grzeczna (tyle, o ile maluch jest w stanie byc grzeczny oczywiscie), ale Milli to indywidualistka i nie przegapi okazji do pokazania mi, ze najmniej ze wszystkiego na swiecie potrzebuje do szczescia mnie :D

Pozdrawiam :-*
ObrazekObrazekObrazek
Milli&Vanilli (6.11.2010)
Hilda (*) (1.9.2010-18.10.2010)
hildowa
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 7:52 am
Lokalizacja: SLO-SŁowenia

Re: Hildowe ogonki

Post autor: hildowa »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Milli podejrzanie spokojna (aparat ja oniesmiela.))
Obrazek

Dziewuchy rosna. Vanilli jest takie sloneczko, grzeczniutka, tylko by jadla (!). A Milli to takie fale ma. Czasem jak dostanie jakiegos napadu to biega po kanapie z predkoscia swiatla, lata wlasciwie. Siedzialam z nia juz w wannie, trzymalam ja pod bluza, po dobroci z klatki nie wyjdzie na roke, tylko na gore klatki:) No, chyba ze wyjatkowo jej cos pachnie. Bo nie na kazde jedzonko sie skusi, wiec triki do tresowania wlasciwie nie maja racji bytu. No nie wiem. zdarzy jej sie zasnac w rekawie kiedy ogladamy telewizje, ale przewaznie ma syndrom strusia pedziwiatra. Mam wrazenie, ze to nie jest spowodowane strachem, bo mnie lize po rekach i uszy czysci (jak ma dobry nastoj oczywiscie!). jakis instynkt ja pcha przed siebie. I nie reaguje na nic. Wlasciwie jest jak moj s.p. jamnik. Uparta do amena. I albo tak glupiutka, ze sie nie nauczy, albo tak inteligentna, ze jest ponad jakas tresure ;D

Nie moge jej wypuscic, bo wylezie spod szafy jak jej sie zachce, a nie wtedy kiedy ja bede chciala. A z sofy znalazla najmniej 5 zejsc na ziemie (w wiekszosci wymagajacych kaskaderskich popisow) i gdybym jej nie pilnowala pewnie by juz dawno sie polamala.
Ma ktos jakis pomysl???
ObrazekObrazekObrazek
Milli&Vanilli (6.11.2010)
Hilda (*) (1.9.2010-18.10.2010)
hildowa
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 7:52 am
Lokalizacja: SLO-SŁowenia

Re: Hildowe ogonki

Post autor: hildowa »

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

moje paszczaki:**
ObrazekObrazekObrazek
Milli&Vanilli (6.11.2010)
Hilda (*) (1.9.2010-18.10.2010)
hildowa
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 7:52 am
Lokalizacja: SLO-SŁowenia

Re: Hildowe ogonki

Post autor: hildowa »

Obrazek

Vanilli vel. wyginam smialo cialo (a raczej ogon). Jest jedynym szczurem, ktorego mialam, ktory tak zawija ogonek. Czadowa jest:) I w ogole przylepa, tylko by buziaki rozdawala.

A Milica (hooded) jest nie do ogarniecia, juz sie pogodzilam z ta mysla. ADHD ma. I czasem sie tak potrafi wylaczyc, ze na najmniejszy szelest reaguje panika- calkiem jak lunatyk:) Ale ja sie ciesze z malych rzeczy- czasem mnie trzyma za Łape:)) ::)
ObrazekObrazekObrazek
Milli&Vanilli (6.11.2010)
Hilda (*) (1.9.2010-18.10.2010)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Hildowe ogonki

Post autor: Jessica »

hildowa pisze:Ale ja sie ciesze z malych rzeczy- czasem mnie trzyma za Łape:))
słodko :-*
miziańsko i głaski dla panienek
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
hildowa
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 7:52 am
Lokalizacja: SLO-SŁowenia

Re: Hildowe ogonki

Post autor: hildowa »

Dzieki:))
ObrazekObrazekObrazek
Milli&Vanilli (6.11.2010)
Hilda (*) (1.9.2010-18.10.2010)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”