Malina i Kora - złodziejki serc

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: unipaks »

http://www.fmix.pl/zdjecie/2269387/dsc0 ... afe1105ddb
Gacek Wielkouchy! I te stopyyyy..! ;D
http://www.fmix.pl/zdjecie/2269401/dsc0 ... 493cdef373 śliczna mała kruszynka :)
http://www.fmix.pl/zdjecie/2269415/dsc0 ... 0dd948cbc6 uśmiech Giocondy 8)
http://www.fmix.pl/zdjecie/2269423/dsc0 ... a8406bf701 rzut okiem z bocianiego gniazda na pokład :D
Widać , że obie dziewczynki będą się dobrze czuły w tej nowej klatce. Jeszcze jak dojdzie jakaś miękka norka ... :)
Te kable są natomiast trochę niepokojące - dla dobra wszystkich lepiej je zabezpieczyć , bo ząbki szczurze ostre a z prądem żartów nie ma :-\ ; zawsze też warto wiedzieć , czy będący w pobliżu kwiatek nie stanowi zagrożenia , niektóre z naszych roślin mogą gryzoniom zaszkodzić...
Przesyłam mizianko dla ślicznych paproszków po tych uroczych łepetynkach! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
hildowa
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 7:52 am
Lokalizacja: SLO-SŁowenia

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: hildowa »

Sliczne myszki :) A klatka z potencjalem :)
ObrazekObrazekObrazek
Milli&Vanilli (6.11.2010)
Hilda (*) (1.9.2010-18.10.2010)
KingaKl
Posty: 48
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 9:37 am

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: KingaKl »

unipaks padłam z gacka :D
Co do kabelków to zegarka faktycznie mogę się pozbyć, gorzej z satelitarnym, może w Ikei znajdę jakieś zabezpieczenie ???
A kwiatek ma dość długi wazonik i dziewuchy nie sięgają do zielonego, ale poszukam oczywiście czegoś na temat szkodliwości bambusa.
Dzięki Hildowa ;)

Panienki czują się świetnie, w pierwszą noc w nowej klatce któraś (stawiam na Korę bo ona to taki gryzoń) obgryzła sznurki od tuneliku polarkowego, a taki ich ukochany. Byłam zmuszona przyszyć nowe ;) Jeszcze nie obgryzione.
A no i chyba nie kupię im więcej żwirku do kuwety bo dziś Malinę wzięło na kopanie i musiałam wstać ustawić ją do pionu :D
Ale oczywiście zostałam olana bo kopała dalej :P
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: Lusia »

KingaKl pisze:unipaks padłam z gacka :D
Co do kabelków to zegarka faktycznie mogę się pozbyć, gorzej z satelitarnym, może w Ikei znajdę jakieś zabezpieczenie ???
A kwiatek ma dość długi wazonik i dziewuchy nie sięgają do zielonego, ale poszukam oczywiście czegoś na temat szkodliwości bambusa.
Dzięki Hildowa ;)

Panienki czują się świetnie, w pierwszą noc w nowej klatce któraś (stawiam na Korę bo ona to taki gryzoń) obgryzła sznurki od tuneliku polarkowego, a taki ich ukochany. Byłam zmuszona przyszyć nowe ;) Jeszcze nie obgryzione.
A no i chyba nie kupię im więcej żwirku do kuwety bo dziś Malinę wzięło na kopanie i musiałam wstać ustawić ją do pionu :D
Ale oczywiście zostałam olana bo kopała dalej :P
super ze sie dobrze zaadoptowały w nowym domku;]
moje chlopaki to jakies takie grzeczne są hehe nic nie obgryzają i nie niszczą;p hehe
chce nowe zdjęcia laseczek;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
KingaKl
Posty: 48
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 9:37 am

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: KingaKl »

Lusia na poprzedniej stronie masz świeże zdjęcia :)
A z tym obgryzaniem to ponoć panienki najbardziej niszczą ???
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: Lusia »

KingaKl pisze:Lusia na poprzedniej stronie masz świeże zdjęcia :)
A z tym obgryzaniem to ponoć panienki najbardziej niszczą ???
ups to cos mi umkneła z tymi fotami ;p fajne i sporoo;]
niem jak jest z dziewczynami bo nigdy nie miałam;p. preferuje panów ;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
hildowa
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 7:52 am
Lokalizacja: SLO-SŁowenia

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: hildowa »

KingaKl pisze:unipaks

A no i chyba nie kupię im więcej żwirku do kuwety bo dziś Malinę wzięło na kopanie i musiałam wstać ustawić ją do pionu :D
Ale oczywiście zostałam olana bo kopała dalej :P
Moja Milli tez kopie w podkladzie kukurydzianym :D ALe to nic. Vanilli probuje go jesc ;D
ObrazekObrazekObrazek
Milli&Vanilli (6.11.2010)
Hilda (*) (1.9.2010-18.10.2010)
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: kalinda »

KingaKl pisze:Panienki czują się świetnie, w pierwszą noc w nowej klatce któraś (stawiam na Korę bo ona to taki gryzoń) obgryzła sznurki od tuneliku polarkowego, a taki ich ukochany. Byłam zmuszona przyszyć nowe ;) Jeszcze nie obgryzione.
Hihi... ja już na szczęście nie mam z tym problemu - moim to przeszło, ale na początku wiązanie hamaczków po przegryzieniu sznurka mogłam uznać za moje "przymusowe hobby". ;) Dodatkowo domki z doniczek na pięterkach mają, również im przywiązuję je aby nie spadały i o dziwo też rzadko przegryzają sznurki. Choć ostatnio w nocy słyszę "B U M" - rano patrzę i domek wylądował na dnie klatki. :) W każdym razie mam wrażanie że z wiekiem nudzi im się to przegryzanie, albo w końcu zakumały że jak przegryzą to tylko sobie szkodą. :)

Fajne te Twoje panny! I fotki urocze! ;D
KingaKl
Posty: 48
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 9:37 am

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: KingaKl »

Kalinda ciekawe czy doniczka spadła sama czy z zawartością ;) pewnie zawartość lekko zdziwiona ( o ile taka była) :D
U nas jeden sznurek się rozwiązał pod ciężarem którejś z moich "łasiczek" ;)
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: kalinda »

Tego nie wiem, bo noc była... Ale myślę że zawartość została na górze, choć 100% pewności nie mam. :)

Pod ciężarem, przecież to takie mini szczurzynki są. :D
KingaKl
Posty: 48
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 9:37 am

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: KingaKl »

No takie mini to już nie są ;)
W niedzielę będzie miesiąc jak są u nas i urosły i przytyły :D
I sierściucha zmieniły, Malina kilka dni temu zostawiała mi sierść na bluzce a dziś już nie.
Nawet mój mężo zauważył, że zniknęła jej plamka z tyłka, a niby go nie interesują :D
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Malina i Kora - złodziejki serc

Post autor: kalinda »

KingaKl pisze:Nawet mój mężo zauważył, że zniknęła jej plamka z tyłka, a niby go nie interesują :D
Widać, że facet - na tyłek patrzy. ;)
No... to prawda, szczurki tak szybko rosną - jak oglądam stare fotki moich to nie mogę uwierzyć kiedy tak wyrosły!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”