moje pulpety kochane ;DD

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: dolby_surround »

pray pisze:Obrazek
Ta poza i umaszczenie kojarzy mi się z niedźwiedziem himalajskim ^^
Obrazek
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 533
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:50 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: Vesper »

hahaha :D

http://imageshack.us/photo/my-images/35/img6308z.jpg/ świetne zdjęcie i śliczny szczur. :)
Ze mną:Primental, Edgar, Cocolino
Za TM [*][/i]: Nivek, Vito, Kaspar, Sascha, Virus, Dero, Zero, Layla, Bubi, Łatka
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: pray »

dolby_surround ;D masz racje :P hahaha
Vesper dziękujemy :-*
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: Afera »

Hahahaha ale masz miniaturowego niedźwiedzia. O0
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
marta1000
Posty: 54
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 1:45 am

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: marta1000 »

jaka cudna fotka :D przepiękna!


h[url]ttp://imageshack.us/photo/my-images/35/img6308z.jpg/[/url]
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: pray »

wszędzie piszę to samo, bo nie mam już siły tak bardzo ją kocham :'( ...
Moja Kochana Zocha zginęła.. ja w to nie wierze, myślę ,że jak zajrzę do klatki to zobaczę jej piękny ryjek i świecące oczka ,które mają nadzieje ,że już czas na wybieg albo jakieś pyszności.... Bardzo za nią tęsknimy i jakbym mogła cofnąć czas to bym do tego nie dopuściła,bym została w domu..
Moje maleństwo umarło w okropny sposób tak bardzo bym chciała,żeby ją chociaż to nie bolało... koleżanka siedziała przy komputerze i nie zauważyła ,że drzwi się delikatnie otworzyły i moja niunia wybiegła z pokoju....a wtedy mój pies ją dopadł one go szarpały a on nie chciał puścić a jak im się udało to pobiegły szukać numeru do weterynarza ale jak znalazły przestało jej być serduszko... bożeee, czemu ona musiała wyjść z tego pokoju! tak bardzo mi brakuje mojej kochanej Zochy ona zawsze musiała być zawsze pierwsza wszędzie .... zawsze jak coś się złego działo albo jak miała rankę od razu przybiegała do mnie i mi to pokazywała, ostatnio miała rankę za uchem , też stało się to na wybiegu i od razu z tym przybiegła do mnie..a teraz, a teraz jak mnie potrzebowała nie było mnie przy niej nie było mnie, nawet nie pożegnałam się z nią dobrze powiedziałam im tylko przez klatkę ze muszę jechać i pa pa... a tak bardzo chciałabym ją przytulić chociaż ten ostatni raz i szepnąć jej w uszko bardzo cie kocham..
Moja kochana, nigdy nie chciała być alfą ona zawsze chciała każdemu dogodzić jak chłopaki się znęcali za bardzo nad Franką to ona od razu tam była i próbowała coś zrobić albo jak chłopcy się kłócili tak samo reagowała, ale nigdy na niej się za bardzo nie wyżywali ona...zawsze była pierwsza jak ich wołałam jak otwierałam drzwiczki od klatki i zawsze brała najwięcej jedzenia ze wszystkich ,chociaż potem i tak tego wszystkiego nie zjadła.. brakuje mi jej strasznie tego ,że na początku wybiegu musiała mi posiedzieć na rękach a potem dopiero latać po pokoju choć wtedy i tak o mnie nie zapominała..brakuje mi obecności Zochy ,brakuje mi jej całej.. bardzo mi jej brakuje i tak bardzo bym chciała mieć wehikuł czasu wtedy jakbym wróciła to ona by na mnie czekała a tak to jej porostu nie było..zniknęła, tylko istnieje w naszych sercach...
Zocha wróć do mnie,proszę Cię !
Ten okropny dzień 02.08.11 a ja dowiedziałam się o tym 04.08.11 ona żyła tylko 1rok i 8 miesięcy.. tak szybko to minęło pamiętam to jak wczoraj jak przyjechałam z Franką i Zochą z zoologicznego i były w kartonie i mówiłam ja je wyciągam, zostaw je ! ja je wyciągam.. i jak siedziały jeszcze w tym akwarium przerażone bo klatka jeszcze nie przyszła i jak mieszkały jeszcze we dwie... tak dużo się zmieniło ale czemu jej już nie ma?
Kocham Cię Zocha bardzo Cię kocham i tęsknie za tobą! Wróć do mnie proszę Cię ! Proszę!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: valhalla »

Okropna historia :( Bardzo Ci współczuję...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: zyberka »

Przykro mi :( Niestety nie sposób wszystkiemu zapobiec...
Dla aniołka [*]
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: dolby_surround »

Okropnie jest czytać takie posty. Zawsze się łezka w oku zakręci, bo przypominają się przez to nasze własne przeżycia związane z odejściem ogonków :'( Mam nadzieję, że za Mostem jest jej dobrze, a tutaj pozostawiła po sobie same szczęśliwe wspomnienia.
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: pray »

Dziękuję za znicze dla niuni..
Dziś zaczęłam ponowne łączenie. Jak na razie spotkałam Frankę i Ele było wszystko dobrze. Edwin i Majka na początku Edwin się strasznie jeżył a teraz już było iskanie ,mycie i obwąchiwanie jak na razie siedzą w transporterku. Potem napisze jak poszły spotkania reszty.
A tu zdjęcia z poprzedniego łączenia.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: furburger »

dolby_surround pisze:
pray pisze:Obrazek
Ta poza i umaszczenie kojarzy mi się z niedźwiedziem himalajskim ^^
Obrazek
hhahahahahh padłam ;D
boskie porównanie, już wiadomo jakiego ogonek ma przodka :D

http://imageshack.us/photo/my-images/88/img6122g.jpg/ mała kopia dużego ;D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: pray »

Wczoraj do nas dołączyła Zuza. Jej historia jest taka :
Moja koleżanka chciała bardzo szczura więc szukała swojego wymarzonego , założyła sobie konto na allegro ii zamówiła fuzza..Ale oczywiście jej mama nie wiedziała i gdy tylko szczur pojawił się w jej domu zrobiła się wielka awantura i jej mama podjęła decyzje ,ze ma godzinę na pozbycie się szczura i już nie chce go widzieć. Więc ona zadzwoniła do mnie z prośbą ,żebym ją chociaż na kilka dni przyjęła. Ale razem z mamą postanowiłyśmy ,że zostaje z nami na stałe ;D Tymczasowo mieszka w fauna box.
A oto Zuza :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I zastanawiam się czy Zuza to na pewno dziewczynka ..
Obrazek
Obrazek
Co sądzicie ?
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: valhalla »

Śliczna :) A w jakim jest wieku? Tak na oko, jakby to był chłopak, to raczej powinien mieć już większe jajka...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: Kluska123 »

Dla mnie wygląda jak dziewczynka :)
Jest przepiękna! Ma słodką mordkę ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Gąbczaste wariatkowo

Post autor: pray »

Ma 4,5 tygodnia. I właśnie boję się łączyć ją z moim stadem. ::)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”