Pasztet i ferajna

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: smeg »

3 lata - całkiem długowieczna szczurzyca z tego Paszteta :) Szkoda, że Bestia odszedł tak młodo. Mam nadzieję, że szczurki, które przygarniecie teraz, będą zdrowe i silne :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Jessica »

smeg pisze:Mam nadzieję, że szczurki, które przygarniecie teraz, będą zdrowe i silne :)
my również. trzymamy za to kciuki :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Hej smeg! Byłam bardzo przywiązana do Paszteta, mały jakoś nie chciał zbudować takich relacji ale i tak był kochaniutki. Najgorsze, że zostaliśmy bez ogonków... teraz już wiesz dlaczego tak mi zależało na kilku na raz, po prostu nie mam teraz wcale szczurków ale trzymajcie kciuki żeby to się szybko zmieniło ;) Widzę, że Twoja pannice jakoś się dogadują :) Mają fajny hamak, też mnie czkea uszycie i to chyba kilku bo szczuraski na pewno sprawdzą czy hamak jest jadalny ;D
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Dziękuję Jessica, dobrze byłoby trafić na mniej chorowite szczurki, szczególnie po Bestianie któremu po kolei zaczynało wszystko szwankować.. dla szczura chyba najgorsza jest strata węchu, ale jest tu wiele wątków i widzę, że niektóre maluszki twardo walczą w prawie beznadziejnych sytuacjach! Brawo dla nich i właścicieli.
Będę zaglądać co z Twoim Kazanem, oglądałam fotki szczurków i są śliczne! Dobrze, że uratowałaś Fuksa, imię pasuje idealnie!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Jessica »

Agatow pisze:też mnie czkea uszycie i to chyba kilku bo szczuraski na pewno sprawdzą czy hamak jest jadalny ;D
napewno :) albo będą siusiu tam robić,bo po co schodzić na dół jak można pod siebie O0
Agatow pisze:Będę zaglądać co z Twoim Kazanem,
dziękuje bardzo :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: unipaks »

Z dużymi emocjami czytałam kolejne wspomnienia o Twoich szczurkach; domyślam się, co przeżywałaś ...
Niech uda Ci się upragniona adopcja ogonków i niech będzie Wam dobrze razem, w zdrówku i szczęściu :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Dziękuję unipaks :) Też mam taką nadzieję. Cieszę się, że dobrze się czytało te wspomnienia, same odżyły w mojej pamięci.. wiem, że się rozpisałam i prawdę mówiąc wolałabym pisać o szczurkach hasających po moim mieszkaniu.. mama nadzieję, że wkrótce tak będzie ;D
Zajrzę, co tam z Twoimi biedulkami :o
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Jessica »

unipaks pisze:Niech uda Ci się upragniona adopcja ogonków i niech będzie Wam dobrze razem, w zdrówku i szczęściu
z całych sil trzymamy za to kciuki :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Hej hej hej! Mam dobrą nowinę!!! Wczoraj o 20 z minutami zamieszkały u nas malutkie ogonki! Jest to 5 ślicznych dziewczyn :) Przez ostatnie dwa dni mój mąż konstruował dużą klatkę bo byliśmy umówieni na środę wieczór.. w taki mróz :-\ Ale zapakowałam transporterek w futrzastą uszatkę, 2 polary, maluszki się wtuliły i bez problemu udało się je przewieźć. Na razie poznają klatkę i badają sytuację, zaczynają powoli ustalać hierarchię w stadku ;D Ale jednak szczurki od kogoś zupełnie inaczej reagują na człowieka niż te ze sklepu.. święta racja :) Na razie dajemy im czas na oswojenie się z nową sytuacją, maluszki z nich! Mają miesiąc i parę dni.

Dziś spały wszystkie razem zawinięte w materiał, który im zostawiliśmy w klatce. Nie zdążyliśmy przygotować hamaczka ale to też będzie gotowe na dniach. Chyba podróż i nowe miejsce były dość dużym wydarzeniem, bo spały rano jak zabite i nie przeszkadzało im, że trochę hałasujemy ;) Michał już kombinuje kolejne udoskonalenia klatki i wyposażenia i jest bardzo kreatywny więc wkrótce będzie przybywało sprzętu ;) Nie możemy się oderwać od nich i obserwujemy je, są cudowne i pełne życia a my nareszcie szczęśliwi. Dziś ich pierwszy dzień u nas :)

Postaram się zamieścic kilka zdjęc wkrótce :)

Dziękuję za trzymanie kciuków!!! To naprawdę pomagało!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: klauduska »

kurcze aż 5?? super :D! to siostry rozumiem?

czekamy na zdjęcia maluchów w takim razie :)!
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: molll »

Suuuper wreszcie :D ale poszłaś na żywioł- 5 za jednym zamachem :D cieszy mnie to potwornie- powodzenia w oswajaniu iiii czekamy czekamy na zdjęcia jak najszybciej :D
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Też się cieszę ;D Zachłanne babsko ze mnie 5 za jednym zamachem ;) Dwie to siostry (dumbo, są fajowe i bardzo śmiałe, zaczepiają całą resztę i hasają już po klatce bez stresu) i trio też siostry (kapturki, bardziej czujne ale też bardziej lubią się przytulać do siebie, powoli badają teren ale są bardzo ciekawskie). Jesteśmy w trakcie wymyślania imion ale na razie nie znając ich charakterków jest ciężko. Na razie jest Strzałka, Szefowa (taki mały bandzior, bo zaczepie wszystkie i zaczyna zapasy he he) i Minka a resztę musimy jeszcze wymyślić.
Miały być 4.. ale nie chcieliśmy wybierać który zostanie z 5 więc zabraliśmy wszystkie ::) Idę zajrzeć co u Kazanka i słodziaczków ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Jessica »

moje gratulacje :-*
niech się dobrze chowajA :) i o zdjęcia prosimy :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Pierwsze koty za płoty, dziś cała ekipa zwiedzała okolice klatki ale jeszcze się boją. Zwyciężyła ciekawość ale na razie powolutku je przywyczajamy do nas :) Wstawię zdjęcia, wiadomo, ale na razie nie chciałam ich straszyć aparatem a przez kraty fotki słabo wychodzą, małe się wiercą, nie mamy tam dobrego światła.. ale mam takie na którym śpią wszystkie razem z pierwszego dnia to jakoś jutro je wstawię ;D
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Obrazek
Cała piątka w komplecie: Szefowa, Strzałka, Indiana, Skałka i Pepper

Obrazek
Pepper i Indiana pierwszego dnia u nas
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”