Furburgerowe stadko ;d

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: Agatow »

Nic nie szkodzi! Przeczytałam wszystko z zapartym tchem! Pięknie piszesz o swoich pupilkach, mają urocze imiona, skomplikowaną historię i troskliwą Panią ;) Jestem pewna, że po jakimś czasie rodzice też je pokochają.
Moje ulubione imię to Perełka, takie słodkie! Jak zrobiłaś te zdjęcia brzuszków? Gratuluję cierpliwości, moje się wykręcają od jakichkolwiek zdjęć ;D Musisz mieć dobre podejście do szczurków skoro przekonałaś humorzastą Księżniczkę do miziania i przestała gryźć. Naprawdę fajowe stadko, oby Alfredzik żył jak najdłużej i oczywiście cała reszta :)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: lovekrove »

Dokładnie. Mam podobnie. Miał być jeden, potem okazało się, że musi być drugi. No to ok. Kupiłam większą klatkę, 3-szczurówkę. I stwierdziłam, że po co ma się miejsce marnować ;D Potem mówię, że a co tam, 4 się dopchnie. Teraz kupuję nową, większą klatkę i mnie ochota bierze na jakiegoś malucha ::) Za każdym razem mama powtarzała, że to juz ostatnia klatka i żadnego szczura więcej. A ja aha, oczywiście. Trudno się opanować.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

Najpierw próbowałam trzymać je w powietrzu ale za żadne skarby mi to nie wychodziło ;D i były wtedy strasznie rozbudzone więc
wymyśliłam że będę je budzić wyciągać i wtedy takie zaspane i zdezorientowane nie uciekną zbyt szybko trzymałam pod paszkami dawałam żeby mogły stać na łóżku i szybko robiłam zdjęcia :D
Tato kizia je czasem przez pręty :) Mamie nie przeszkadza to jak biegają po pokoju koło jej nóg ostatnio nawet głaskała Perełkę i byłam w szoku :D

Nie napisałam skąd imiona się w ogóle znalazły, no więc Alfred dlatego że pasowało mi do imienia jego brata które było Manfred i tak mi się spodobało jakoś więc zostało :D

Księżniczka dlatego że na początku właśnie gdy gryzła miała taki humorki zupełnie jak prawdziwa księżniczka :D
Perełka, dlatego że kojarzy mi się z czarną perłą które są piękne :)
Kayomi ukradłam bo mi się strasznie spodobało i twierdzę, że pasuje bo maluszka :P


Ja mam pecha do klatek jak już wspominałam co chcę kupić dużą używaną to zawsze jest kłopot z przesyłką, nawet zaczęłam tracić wiarę, że kiedykolwiek uda mi się taką dostać ;(
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: Agatow »

Dzięki za historię imion! To zawsze ciekawiej jak z czegoś to wynika...
Co do klatki nie trać wiary, to prawda, że duże kosztują majątek ale czasami zdarzają się okazje.. życzę żebyś trafiła ;) Mi się poszczęściło, bo mam utalentowanego "menciznę' w domu ;)
A zdjęcia pod pachami chyba też mnie czekają... Musze się nauczyć cierpliwości ;D
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

Damian też chciał mi zrobić ale nie możemy znaleźć jakiś odpowiednich rzeczy do budowy takiej klatki i nie mamy pojęcia jak się do tego zabrać :(
O tak cierpliwość przy zdjęciach to bardzo ważna rzecz :D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: Agatow »

wiesz co, mogę wypisać jakie materiały są potrzebne i jak się za to zabrać, poproszę Michała żeby mi coś takiego przygotował i mogę zamieścić fotki z prac przy klatce. Plusem jest to, że modelujesz klatkę tak jak chcesz ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

byłabym wdzięczna ale nie wiem czy gdzieś u mnie w mieście dostaniemy potrzebne rzeczy :o
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: Agatow »

Wiesz co, sprawdzę dokładnie nazwę i jestem pewna, że można to dostać na Allegro :)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

To super :D wreszcie będę miała taką klatkę jaka mi odpowiada :D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: Agatow »

Na rulonie jest napis:

Siatka zgrzewana ocynkowana
Wysokość 0,5 m
Długość 5 m
Drut 0,8 mm
Oczko 12,7 mm
Importer: Castorama Polska itd...

Podobne znalazłam na Allegro:
http://allegro.pl/siatka-zgrzewana-hodo ... 83336.html
http://allegro.pl/siatka-zgrzewana-ocyn ... 47263.html (trochę większe oczko ale chyba będzie ok)
;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

Jesteś kochana! dziękuję :*:*
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: lovekrove »

Pięęękny beżyk :D
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: Jessica »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: Nakasha »

Jakie słodkie maluszki. :) :)

A nie lepiej kupić gotową klatkę? Np. taką lotnię, mieści ok 8 - 9 szczurków :)

http://www.zdrowyzwierzak.pl/product-po ... 00-cm.html
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”