Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

duże?? suuuper!! :D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: unipaks »

Cieszę się, że z Teą już dobrze, dzielna dziewczyneczka! :)
Jak one ślicznie wyglądają na tych fotkach, piękne maluszki - wygłaszcz obie ode mnie! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

dziś przy okazji pięknej pogody, klateczka powędrowała do ogródka. położyły się w hamaczku i wąchały wszystko dookoła jak szalone. tyle nowych, ciekawych zapachów! mieszkam przy zabytkowej ulicy więc ludzie oglądali się za siebie "co to też może być w tej klatce ;)". jedna rodzinka zapukała do drzwi i zapytała wprost. no więc wyjęłam milkę, usiadłam na schodach i położyłam ją na kolanach zasłaniając rękoma. dałam chłopcu pogłaskać, pokazałam jaki fajny ma ogonek. pani wspomniała że miała kiedyś szczurka. no to u mnie od razu słowotok. że nie szczurek tylko szczurki bo to zwierzęta stadne i w samotności się męczą, że trzeba pamiętać o dostatecznie dużej klatce, że nie trociny a żwirek, szczurki z adopcji a nie zoologa, dobra karma, a w ogóle to internet jest kopalnią wiedzy i najpierw trzeba poszperać i duuużo się dowiedzieć. z daleka usłyszałam tylko urywki... klatka... dwa albo więcej... internecie :D
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: maua_czarna »

napisałam długaśnego posta i net mi padł ::) w każdym razie fajnie, że akurat na takich ciekawskich trafiłaś, sympatycznych i kiedyś zaszczurzonych :) jak jeździłam kiedyś duuuużo autobusami, komentarze były różne - przychylne ale czasami też nieprzyjemne :) no i prawie każdy ciekawski w duchu modlił się, żeby to był chomik :) :)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: Afera »

Dobrze, że uświadamiasz ludzi. :) Odwaliłaś kawał dobrej roboty.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: unipaks »

Ja też się przymierzam żeby wziąć panienki na dwór, ale czekam na świeżą trawkę w lesie, bo tu w środku miasta zbyt hałaśliwie jest i tłoczno a ogródka brak :-\
Dobrze wykorzystana okazja :) ; mam nadzieję, że Twoje rady trafiły na podatny grunt :)
Wymiziaj ogonki!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

wymiziane! dziś się dziwnie zachowują. milka zamiast jak zwykle na biurku, siedzi na mnie a tea liże mnie po rękach i twarzy choć tego nigdy nie robiła. chyba widzą że czuję się gorzej :-\
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: Newbie »

kochana trzymaj się! Pamiętaj, że my tu jesteśmy dla Ciebie :)

a szczury to właśnie są tacy mali przyjaciele, pomagają jak mogą, choćby właśnie takim lizaniem po buzi :)
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: unipaks »

Szczurki to stworzenia empatyczne, a poza tym wyczuwają ludzi i potrafią sobie kogoś wybrać, upodobać :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: Afera »

Oj niedobrze, że czujesz się coraz gorzej... zdrówka życzę. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

jaką akcję dziś miałam bosz!!
wyjmuję milkę, coś ma na pupie, łapce i ogonku. KREW!! jesu na pewno się pogryzły albo to jakieś upławy z macicy! dawaj młodą pod kran. wyciągam tea. jeszcze gorzej! znowu doopka, łapki i ogonek. co się okazało? dzieci które u mnie były jadły czekoladowe groszki i postanowiły się podzielić. szczurki zaniosły groszka do norki a on zaczął się rozpuszczać. ogony zamiast go zjeść, usiadły na nim :D ja zawału z nimi dostanę!
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: Flaumel »

To pamiętaj: NIGDY nie zapominaj, że dałaś szczurom truskawki :D
Zawał murowany ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: unipaks »

Nie zazdroszczę tej chwili strachu :P Dobrze, że to tylko groszek; dzieci może lepiej uświadomić, że szczurki nie wszystko powinny jeść, co nam smakuje ;)
Wymiziaj ogonki :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

one weidzą że nie wszystko mogą jeść ale raz dziennie pozwalam im nakarmić je dropsami i chyba myślały że to normalne ludzkie dropsy więc postanowiły dać tym razem i groszka, takiego kit-kata
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: Newbie »

moja Nirvanka (z tego samego miotu co Twoje panny) zjadła coś, co zabarwiła jej mocz na kolor zupełnie krwawy (do tej pory nie wiem co to było ::) ) nie dość że zatargałam ją do weta to przeszła jeszcze męczarnię przy robieniu rtg :P

można się przy nich strachu najeść, dobrze że szybko się zorientowałaś o co chodziło ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”