Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

To juz jest uzaleznienie :D
Ale obiecalam mojemu lubemu, ze na dziewiatce sie skonczy teraz, przynajmniej na pol roku, rok. DTciaki zawsze beda mile widziane oczywiscie ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: aneczkaa »

Kluska123 pisze:To juz jest uzaleznienie :D
Oj już ja o tym dobrze wiem ::) :D
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Cyklotymia »

Kluska123 pisze: Ale obiecalam mojemu lubemu, ze na dziewiatce sie skonczy teraz, przynajmniej na pol roku, rok.
Ehe... ;) Już wszyscy uwierzyliśmy ;) Zawsze się tak mówi, a potem "patrz Kochanie, no co za miziak z tego DTciaka i słodziak, no co szkodzi jeszcze jeden, nawet nie zauważysz!" ;)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Cyklotymia swieta prawda, ale ciiiii.... ;) :D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Stadko już w domku u mamusi, chłopaczki wycałowane, wymiziane, nakarmione słodko chrapią w hamaczkach :)
Trójka naszych starszaków spokojniejsza, Iwanek chudy, oślepł na jedno oczko, przenoszę go z miejsca na miejsce, trzyma się chłopaczek, ale gaśnie życie w oczkach :(
Jakoś tak smutno w stadku, co chwilę zaglądamy czy Iwanek oddycha, czy je, czy śpi...
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

Oj, biedny Iwanek :( Ciągle mam gdzieś na kompie to zdjęcie po operacji, najsłodszy łysol na świecie. Przykro myśleć, że być może jego czas się zbliża. Życzę mu jeszcze wielu szczęśliwych dni, wymiziaj łysola... i resztę :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Dziękujemy :-*
W Weekend nasze skromne stadko się powiększa o 5 ogonków.
Szymek od Iguty
Stuart, Remy, Templeton od Ayumi
oraz
Lucky od jakuszewy

Oczywiście ja mam największą radochę ;D
Przygotowania idą pełną parą, chłopaczki poinformowane, ale nie robi to na nich żadnego wrażenia :D

A tak na koniec, pozdrowionka od Filipa

Obrazek
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: aneczkaa »

Widzę, że nie tylko ja szykuję się na weekendowe doszczurzanie :D
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: zyberka »

no to już jest nas 3 ;D

Kluska wiedziałam, że po powrocie zaszalejesz :D
Obrazek brawo
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Mi się już całkiem w głowie poprzewracało :D
Trzymajcie kciuki, żeby łączenie się udało, trochę roboty nas czeka :)
I gratuluję Wam doszczurzenia ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nakasha »

Tak, GMR to okropna choroba. :D "A, jak jest już 9, to przy 10 nie będzie żadnej różnicy..." O0
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Już ich jest 10 Nakasha, miałaś rację ;D
Szymek dzisiaj zawitał u nas dzięki akile, bardzo Ci dziękuję! I również Igucie, która mi zaufała :)
Dostał kolbę, wapienko, karmę i nowe, duże poidełko, choć jego głównym zajęciem jest gryzienie drewnianych schodków, które zapewne rozwali w kilka dni, ale co tam, kupimy nowe (choć wapienko wisi jak byk!! :D )
Jak tylko włożę rękę do klatki strasznie się jeży i próbuje mnie udziabać, ale jak na razie jestem zwinniejsza od niego (zobaczymy jak długo :P ) Jest przesłodki, muszę powiedzieć, że się w nim zakochałam, taki mały, dziki syneczek :)
Jest bardzo zadbany, futerko i oczka lśnią, patrzą z zaciekawieniem co robimy. Widać, że z jednej strony lgnie do człowieka, a z drugiej broni się ze strachu gryząc. Co mu się dziwić, jakby mnie jakieś dziecko denerwowało i maltretowało (nie umiem tego inaczej nazwać, szczurek ma skrzywioną psychikę) to też bym zaczęła gryźć i to z podwójną siłą. Dajemy mu smakołyki przez pręty, żeby każde zbliżenie się człowieka do klatki kojarzyło mu się z czymś pozytywnym, smacznym. Nie musi wszystkich od razu pokochać, wystarczy, że mnie na początek zaakceptuje, tak jak to zrobiła trójka moich dorosłych chłopaków (początkowo też gryźli, ale nie tak jak Szymek)

A tak na dobranoc zdjęcie Szymusia, czy ten szczurzy ryjek nie jest słodki? Nic tylko całować :-*

Obrazek
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nakasha »

Słodki ryjek :-* A nie myślałaś nad kastracją?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: aneczkaa »

Pewnie, że słodki! Kaptury w ogóle są przecudowne, a stado bez kaptura to nie stado :P [Sama na początku nie byłam jakąś wielką fanką tego umaszczenia, ale od kiedy mam dwie krówki siostrzyczki, moje podejście do kapturków diametralnie się zmieniło ;) ]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Nie wiem Nakasha, nie jestem niestety na tyle doświadczona, by móc coś na ten temat powiedzieć.
Chcę mu dać miesiąc, dwa, jeśli nie zobaczę poprawy, być może wykastruję go. Mam wrażenie, że to leży w jego psychice...
A Ty co byś zrobiła? Jesteś naprawdę doświadczoną osobą i z chęcią przeczytam radę od Ciebie :)
aneczkaa kapturki są SUPER ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”