pajaczek :)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

pajaczek :)

Post autor: sechmet »

http://www.ptasznik.pl/Foto/47.jpg Brachyplema smithi
piękny jest, w środe na urodzinki takiego zapewne dostane
http://www.ptasznik.pl/Foto/Av_ve3.jpg a tego widziałyście? tez jest piękny - Avicularia versicolor
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

pajaczek :)

Post autor: lajla »

B.S

eeeh zadno zdjecie nie oddaje urody pajaka!

widzaialm B.S na zywca i to bylo poprostu cudo!!
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

pajaczek :)

Post autor: sechmet »

lajla - też widziałam, tyle że w zoologu, biedak w ogóle warunków do życia nie miał, żadnej kryjówki, a jak się zapytałam po której wylince jest, to babka nie miało pojęcia o czym mówie... :roll:
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Lilo
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 13, 2004 2:30 pm

pajaczek :)

Post autor: Lilo »

Ja właśnie niedawno stałam się szczęśliwą posiadaczką B. smithi. Jakos tak wychodziło, że smithi miał być moim drugim pająkiem, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie. "Kolekcja" pająków się powiększała, a smithiego brakowało :(
Ale w końcu go mam!! Piękna też jest A. geniculata, ale mimo iż niektórzy polecają ją dla początkujących, to lepiej z tym uważać. Jest wiecznie głodna i rzuca się na wszystko, bo myśli, że to jedzonko.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: sauatka »

Pterinochilus murinus - mi sie bardzo podobaja, ale maja podobno silny jad


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33369618 jaki slodki :) tylko 200zl.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: sachma »

wydaje mi sie ze jakbys chciala kupic 1L to zaplacila bys owiele mniej... bo w sumie w sklepach czy na allegro duze pajaki sa o wiele drozsze :?

wiec jak kupujesz malenstwo placisz mniej :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: sauatka »

jesus jak ja bym chciala miec pajaczka :) ale balabym sie troche go i tego ze mi ucieknie :P taki jeden chlopak z Chrzanowa mial mlodziutkie pajaki po 5zl :wow:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: krwiopij »

z malymi problem jest z tym, ze trzeba je karmic pocietymi w kawalki robakami i niestety wieksze jest prawdopodobienstwo, ze umra... sa po prostu malutkie i bardzo delikatne...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: sauatka »

czyli ile mozna zaplacic za takiego w miare doroslego osobnika? i po ktorej wylince najlepiej kupowac?
Lilo
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 13, 2004 2:30 pm

pajaczek :)

Post autor: Lilo »

Małe ja karmię larwami mączniaka.Wybieram te malutki larwy, pajaki daja sobie z nimi radę bez problemu. Po której wylince kupować? Ja kupuję jak najmniejsz, bo lubię obserwować ich rozwój. Myśle, że jak dla Ciebie odpowiedni jest taki L3. Nie kupuj dużego pająka, jeśli się na nich nie znasz. Uważam, że łatwiej skrzywdzić dużego.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: krwiopij »

duze maja te zalete, ze sa wolniejsze i trudniej je zgubic... ;) moje pierwsza pajeczyca miala 5,5cm cialka... cudowne stworzenie... wlasnie taka duza mnie zafascynowala... obecna tez bylaby duza, gdyby faktyczne byla l9 (za jaka koles ja podawal :roll:)... ja wole podrostki, bo latwiej sie nimi zaopiekowac i jest z nimi wiekszy kontakt - moge zwierzaka obserwowac i nawet dotykac, kiedy jest to potrzebne...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

pajaczek :)

Post autor: Dona »

Lilo
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 13, 2004 2:30 pm

pajaczek :)

Post autor: Lilo »

No właśnie to dziwne, bo powiatowy lekarz weterynarii nie może wystawić pajakom świadectwa urodzenia w niewoli.Taki dokument wystawia się dla gadów, płazów, ptaków i ssaków. Nie wiem więc o jakim dokumencie mówi ten sprzedawca.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

pajaczek :)

Post autor: lajla »

[quote="satanka666"]czyli ile mozna zaplacic za takiego w miare doroslego osobnika? [/quote]

do zalezy od wielkosci, gatunku i od plci - samiczki sa drozsze bo dluzej zyje ;) a w ogole mozesz ja rozmnozyc... wiec jest bardzej wartociowa ;)
pewne jest ze doroslego Ptasznika kędzierzawego kupisz taniej niz np. Brachypelma vagans

i to tez zalezy od sprzedajacego...
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: sauatka »

achaaa :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”