[Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Post autor: Paul_Julian »

aleksa pisze:I co głupio Ci teraz?! o Tym wszystkim napisał mój kolega który Cię zna i też jest z Lublina:

''+ ten typ norbert z forum (wielki obrońca szczurów) to oszust, bo od miesiaca przegladam tablica.pl w poszukiwaniu ogonów, a jego ogłoszenia pojawiają się średnio co tydzień z dwoma szczurami i teraz sprzedaje 4 huskiego i jeszcze jakiegoś beżyka. kiedyś do niego dzwonilem, bo miał syjama to mi powiedział, że sprzedaje, bo ma jeszcze inne w ciąży
http://tablica.pl/oferta/szczurek-bezow ... ;r:8;s:125

http://tablica.pl/oferta/szczurek-husky ... 49a33;r:;s:''

To w końcu czyje są te dwa ogłoszenia? W tej chwili już nie są dostępne, a przedtem były i dodatkowo podpisane jako "Norbert".

Ktos kto je usunął musiał zobaczyć post Aleksy.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
norbert19929
Posty: 134
Rejestracja: pn gru 10, 2012 11:25 am

Re: [Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Post autor: norbert19929 »

Nie wiem czyje są te ogłoszenia na pewno nie moje gdyby były moje to bym o tym napisał, widocznie ktos kto szukał domu dla tych ogonków znalazł już im nową rodzine i skasował ogłoszenie. A swoją drogą to jeden Norbert w lublinie ???
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Post autor: Paul_Julian »

Oczywiście, że niejeden Norbert w Lublinie, zgadzam się. Bardziej mnie dziwi nagłe zniknięcie.

No i jest "słowo przeciw słowu". To ogloszenie z 1szego postu juz tez nie jest dostępne.
Całkiem możliwe, ze ten gościu to tez Norbert.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
norbert19929
Posty: 134
Rejestracja: pn gru 10, 2012 11:25 am

Re: [Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Post autor: norbert19929 »

Szczerze mówiąc nie obchodzi mnie co kto będzie myślał każdy ma swój rozum. A to że aleksa coś sobie napisała to każdy tak może bez podstawie oczerniać druga osobę. Ja osobiście więcej nie zamierzam wypowiadać się na ten temat bo nie mam 5 lat a to jest jakaś dziecinna żenada. W tym momencie kończę pisanie w tym wątku. A wy drodzy forumowicze jeśli macie ochotę bawcie się w detektywów :)
Awatar użytkownika
aleksa
Posty: 654
Rejestracja: wt cze 22, 2010 12:57 pm
Lokalizacja: Zwoleń

Re: [Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Post autor: aleksa »

Chciałam ostrzec ludzi!

NIE JESTEM ZNAJOMĄ TEGO FACETA OD ROZMNAŻANIA I TO tY CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!!!!!
Nie mam na celu nikogo obrażać ani oczerniać!!!!!!!! taką informację dostałam od kolegi który zna Norberta i miał z nim doczynienia ( chodzi o Ciebie bo widział Cie na fejsie... i Cię rozpoznał...) zależy mi na dobru szczurów....
A Ty dziewczynko jak mnie nie znasz to mnie nie oceniaj! przekazałam tylko wiadomość od mojego kolegi i tyle... nie chce się z nikim kłócić... także należą mi sie przeprosiny, bo ja nie użyłam tu żandych wrzutów na nikogo ;/
Ze mną Ahri, Fatum i Niva
Za tęczowym mostem Lexie [*], Heureux [*], Yumi [*]
Awatar użytkownika
aleksa
Posty: 654
Rejestracja: wt cze 22, 2010 12:57 pm
Lokalizacja: Zwoleń

Re: [Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Post autor: aleksa »

i zeby uwiarygodnić moje słowa
to jeszcze info od Marcina:, ''numer ten sam co miesiac temu
jak chciałem wziac od niego syjamkę
a on mi an to, ze ma jeszcze jedna w ciazy i musi z którejsc zrezygnowac..''

chcesz mogę zadzwonić i zobaczymy kto odbierze ;)
Ze mną Ahri, Fatum i Niva
Za tęczowym mostem Lexie [*], Heureux [*], Yumi [*]
norbert19929
Posty: 134
Rejestracja: pn gru 10, 2012 11:25 am

Re: [Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Post autor: norbert19929 »

Dziewczyno ja nie wiem czy ty jesteś jakaś nie kumata czy ten twój kolega ale tak do twojej wiadomości syjamka nie była w ciąży tylko było podejrzenie u mojej drugiej samicy. I jeśli ten twój kolega dzwonił do mnie w sprawie tej syjamki to nic dziwnego że ma mój numer ale i tak nic tym nie udowodnisz, bo i w jaki sposób chyba normalne że jeśli zadzwonisz na mój numer to ja się zgłoszę :P
Awatar użytkownika
aleksa
Posty: 654
Rejestracja: wt cze 22, 2010 12:57 pm
Lokalizacja: Zwoleń

Re: [Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Post autor: aleksa »

chodziło mi o to że w tych ogłoszeniach co wstawiłam był ten sam numer.... czyli kurde twój.. . bo Marcin to sprawdzał....
Ze mną Ahri, Fatum i Niva
Za tęczowym mostem Lexie [*], Heureux [*], Yumi [*]
norbert19929
Posty: 134
Rejestracja: pn gru 10, 2012 11:25 am

Re: [Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Post autor: norbert19929 »

Czyli kurde źle musiał sprawdzić, ale ja nie rozumiem nawet gdyby to były moje ogłoszenia to co w zwiazku z tym, a i jeszcze jedno wyprostowanie ja nigdy nie sprzedawałem ogonków !!!!! więc tu sobie nie przekręcaj
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Post autor: k.k-s »

Witam,
Po pierwsze nie dziewczynko, troche szacunku dla starszych !!! Sorki, napisałam chyba ze moze zle zrozumialam, to całe szczeście, że się z tym facetem nie kolegujesz. Ale piszesz głupoty ze on ma zaciążone szczurki, skoro on pisał w innym wątku ze podejrzewał ze jego jedna jest. I niby kiedy on sprzedawał szczury??? Oddawał owszem... On tak jak pisałam wczesniej, zbiera szczury zeby nie trafily byle gdzie... A w ogole Norbert nie ma samczyków. Miał jakis miesiac temu, które uratował z paszczy węża, ale już im znalazł dom ale one byly duzo starsze niz o tych co piszecie... wiec te ogłoszenia nie były jego...... ale dalej nie rozumiem przed czym chciałas ostrzec ludzi skoro wątek jest o tym aby uratować szczurki od nieodpowiedzialnego goscia, i NOrbert nie chce tych szczurów dla siebie przecież, tylko zgłosił sie z pomoca, do forumowiczów, którzy maja większe doświadczenie, ale patrzac co ty wypisujesz i probujesz zmacic porzadek nie zaliczasz sie do tego grona, aby tu pomóc... przykre DZIEWCZYNKO !!!
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Lublin] Szczurki urodzone 29.12

Post autor: Paul_Julian »

I tak tego ogłoszenia już nie ma.

Ani kolejnych.

Jakimś cudem/zbiegiem okoliczności zostały usunięte, więc najwyższy czas juz zamknąć ten wątek.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”