Szukamy domu albinoska ktora urodziła sie ślepa

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukamy domu albinoska ktora urodziła sie ślepa

Post autor: sylwiaj »

Kciukamy zeby było dobrze:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Szukamy domu albinoska ktora urodziła sie ślepa

Post autor: nausicaa »

Wróciliśmy z wizyty u dr Kasi. Malutka (dostała wstępne imię Niewidka) ma małoocze - oczka są, ale bardzo małe, niestety powieki, szczególnie w jednym oczku są zrośnięte. Już teraz jest wyciek z oczek, sa pozaklejane, mała drapie powieki, dlatego musi mieć przeprowadzony zabieg usunięcia gałek ocznych i powiek, bo tam ciągle będzie stan zapalny i może pojawić się ropa.
Zabieg ze względu na stan zapalny i wielkość szczurka będzie za miesiąc - dostaliśmy betadine i gentamycynę, które zmniejszą stan zapalny, a mała trochę podrośnie, co umożliwi dokładne oczyszczenie. Po zabiegu z oczkami już nic nie powinno się złego dziać:)
Ogólny stan jest bardzo dobry - osłuch czysty, futro czyste:)

Mała w ogóle super dogaduje się ze starszymi samicami, ma teraz 3 ok pół roczne koleżanki, które są wobec niej bardzo delikatne, a ona wygląda, jakby była ich córką. Włazi pod nie i szuka cycka, jeździ im na grzbiecie. Od wczoraj siedzi w klatce, chwilę jej zajęło wykminienie, że po prętach można się wspinać. ma zarobione drabinki, hamaczki, półeczki, żeby mogła łatwo się przemieszczać. na początku w ogole nie wiedziała, co to jest hamak i że jak się po nim chodzi, to się kolebie. Ale już po godzinie wiedziała, że można się przemieszczać z góry na dół i teraz bez problemu wszędzie wchodzi. Na początku w nowym otoczeniu jest ostrożna, myślę, że kiedy podrośnie będzie jej łatwiej, bo w więcej miejsc sięgnie łapkami:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukamy domu albinoska ktora urodziła sie ślepa

Post autor: sylwiaj »

mała jest u mnie i tak słodkiego stwora nie widziałam:) wiecej spi i je niż biega tzn głównie spi. Biegała po łóżku - popitalała jak mały samochodzik i nagle bach dłgi szczur z wyciagnietymi nogami. Ja tu w stresie a ta... ona sobie drzemkę ucina:) jak moj facet szczurów nie lubi to pozwala mi ja na łóżko puszczac jak on jest:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukamy domu albinoska ktora urodziła sie ślepa

Post autor: sylwiaj »

Cookie idzie 11 marca na zabieg:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukamy domu albinoska ktora urodziła sie ślepa

Post autor: Malachit »

Czy ten temat do zamknięcia? ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Szukamy domu albinoska ktora urodziła sie ślepa

Post autor: nausicaa »

tak, do zamknięcia:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”