Biszkopty dla szczurków i Dropsy

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Agatka  =)

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Agatka  =) »

Nie polecam kulek firmy animals,To jest duża paczka za 1,70zł takich kuleczek chrupiących.Są orzechowe, owocowe i warzywne.Kupiłam orzechowe i warzywne.Według mnie nie różnia się smakiem tylko zapachem.To są zwykłe farbowane kulki i tyle.Polecam zaś dropsy czekoladowe dla gryzoni.Ale są pyszne....jak jej kupię i daję ogonkom to się opamiętać nie moge :roll:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: krwiopij »

ja te chrupki animalsa kupuje bardziej dla siebie, niz dla szczurkow... :lol: one nawet je lubia i jedza dosc chetnie, za to ja za nimi przeoadam! :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: GoHa »

A mi te kulki smakuja bardzo... Ale roznice w smaku wyczuwam dopiero jak wladuje sobie do buzi cala garsc... Najbardziej lubie orzechowe... Powiem szczerze, ze mam je w miseczce na stole i czestuje nimi gosci... :) hehe... ale oni nie wiedza, ze to dla szczurkow... hihihih... ostatnio nawet moja babcia je jadla... :lol:
Dobrze jest być kochanym... :)
Agatka  =)

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Agatka  =) »

Orzechowe lekki posmak mają , ale warzywne.....dla mnie sa bez smaku.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: lajla »

hehe tez mam chrupki animals :P ale nie kupowalam ich specjalnie dostalam od kolezanki bo jej chomik nie chcial jec ale ja tez musze sie pzyznac ze sie przylapuje cze chodze po domu z ich opakowaniem i wyzeram :wink: ale Pink je lubi bardzo :wink:
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: myszka »

Ja tez próbowałam tych kuleczek :wink: i jakos nie czułam smaku..może wziełam za mało do buzi...
ALe tak zauwarzyłam że opisujecie tu produkty które bardziej wam smakują niż szczurkom..dla których zostaje i tak tylko część z nich :P
ale to dobrze :wink: tylko co do tych smaków.. to jak myslicie czy mogę takie bezsmakowy produkt zareklamować w zoologiku??
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: lajla »

ale wiesz dlamnie te kulki tez sa bezsmakowe ale sa dobre :) wiec sobie wyzeram :P
ale samki maja napewno te dropsiki:) super sa :wink:
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Angua »

[quote="IVA"]To niemiecka firma TRIXIE a dropsy sprowadza do Polski firma PW HOBBY.
Moje ogonki najbardziej lubia jogurtowe i mleczno-miodowe. A pachna rzeczywiscie wspaniale.[/quote]
No własnie, te same. Z tym że ja ostatnio kupiłam marchewkowe. Ale czy naprawdę uważacie, ze to zdrowe dla szczurów? Na opakowaniu zachwalają, ze jest to zdrowy, niskokaloryczny przysmak. A one przecież zawierają około 20% tłuszczu!
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: krwiopij »

ja tne je na 4 czesci i trzymam zapas takich kawaleczkow w malej drewnianej szkatulce... daje moim potworkom po kilka dziennie... ogonki tyle sie ruszaja, ze grube na szczescie nie sa... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: smaki w jedzeniu...oszustwo !!

Post autor: Mycha »

[quote="myszka"]Ostatnio zaczęłam próbować jedzenie które daję szczurkom :D [/quote] Ostatnio? Oj myszka... kręcisz :P :D :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: myszka »

Mycha zbaczasz z tematu :P lepiej pisz co ty dajesz swoim szczurciom i polecaj mi :D
OLusia od Skipi i Ronalda

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: OLusia od Skipi i Ronalda »

ja tam kupuje wszystko po kolei żeby nie jadły ciągle tego samego, ale w sklepacch jest ciągle to samo , a ja już prawie wszystko wypróbowałam.
chillout

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: chillout »

o jaki odkopany temat
,jak dla mnei to dropsy animalsa takie o smaq lesnych jagod przoduja
mrrrau
Gracja
Posty: 33
Rejestracja: wt maja 18, 2004 1:48 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Gracja »

buehehe... no wiecie... ja czesto wyzeram chrupki z karmy... takie malutkie... :D dobre sa... nieraz jest tak, ze poźniej szczury nie maja czego jesc! hehe... musze przyznac, ze roznia sie tylko kolorami :? ale pech... :D bardzo lubie tez biszkopty :D ok... bo pomyslicie sobie o mnie, ze jem szczurze zarcie... :P :D:D PS: Kupuj inna karme... :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”