Łobuzy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Tasha
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 02, 2013 10:25 pm

Re: Łobuzy

Post autor: Tasha »

Wypieszczochać zgraję!
Cynamon, Silver, Misiek.
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Łobuzy

Post autor: sztefyn »

Wszystkie chłopaczki są bardzo kochane i przyjazne :) :-*
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

No i co tam u Łobuzów? :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Chciałam pisać dużo radosnych wiadomości
że chłopcy są razem, że się trzymamy i jest cudownie.
Miałam wrzucić wiele pięknych zdjęć.

Nie mogę.

Łysy, Łyse moje dziecię piękne, Łyski, Łysol, okazał się samiczką.
Nie wiem dlaczego, nie wiem jak. Pytałam. Dostawałam jednoznaczne odpowiedzi - chłop.
A jednak nie.
Niestety zorientowałam się za późno i w przyszłym tygodniu malucha czeka podróż do Pulsvetu na sterylkę, może aborcyjną.
Łysości moje nie może zostać z nami. Nie dałaby rady z czterema jajecznymi samcami.
Jest mi tak bardzo źle, tak smutno.
Łyski moje najukochańsze, moje maleństwo, moja radości trafi do innego domu.
Nie będzie mnie już witać ślicznym swym spojrzeniem. Nie będzie wbiegać ochoczo, gdy tylko się pojawię.
Wiem, że w nowym domu będzie jej lepiej, ale serce pęka.
Walka ze samą sobą, ciężko będzie się rozstać.
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łobuzy

Post autor: ann. »

To jest chyba jakiś czas koszmarnych wiadomości.
Moja Gumka, Twój Łysy. Taka szkoda.
Znalazłaś już jej domek?
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

O rany... co się dzieje ostatnio :/ Bardzo współczuję :(
Ann, żebyś wiedziała...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Łysość na razie jest u Magdonald :)
Właśnie poznaje resztę gromady.

Nie wiemy jeszcze co dalej - teraz najważniejsze jest dowieźć maleństwo do Warszawy i trzymać kciuki by operacja się udała.
W najlepszym wypadku ślicznota zostanie u Magdy. ;)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łobuzy

Post autor: ann. »

U Magdy będzie jej idealnie. :)
Trzymie łapki, żeby już tam została. I za zabieg.
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: Magdonald »

To prawda, Łysa jest teraz u mnie, już nawet razem z wszystkimi pannami w klatce. Zdążył ją już pokochać mój chłop, więc najprawdopodobniej zostanie już w naszym stadku ;) A nff będzie codziennie mnie nachodzić na "mizianko" :D
Baby mają jeszcze małe kłótnie, jak to w łączeniu bywa (no, chyba, że to łączenie grubasów sztefyn ;D), ale Łysa zdążyła się już zaprzyjaźnić z miłą Szarlotką i, ku mojemu zdziwieniu, z młodą Miu :) Są na dobrej drodze!
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Pusto bez Łysego, tak inaczej, niekompletnie
ostatnie jej zdjęcia jakie mam u siebie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
teraz jest w nowym domku u Magdonald, wiem, że będzie jej tam najlepiej pod słońcem, będzie miała koleżanki i kochającą opiekunkę przy sobie. :) Cieszy mnie to, smutki zniknęły gdy widziałam jak się poznaje z pannami. Teraz jednak, w domu, odczuwam ogromny brak tego radosnego pysia. Była u mnie krótko, jednak bardzo szybko zdobyła miejsce w moim sercu.
Mówiłam jej, że w nowym domu ma być grzeczną dziewczynką. Na pewno mnie nie posłucha. ::)
Oby dobrze się Wam żyło!
Łyski moje, będę Cię odwiedzać, obiecuję!

U reszty stada nie najgorzej, choć ciężko mi teraz o tym pisać.
Nadal są sprzeczki - chłopy się podzielili na dwie pary i za nic nie mogą się dogadać we czwórkę.
Będziemy jeszcze próbować jakoś na siłę ich pojednać, bo częstotliwości wrzasków są już trochę nie na moją głowę.
Poza tym - chłopcy uroczy, kochani i chętni na smakołyki - jak zawsze:

Gruby
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Najmniejszy (w końcu i jemu się zachciało pozować :D )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Misiu
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mały
Obrazek
Obrazek


kciukamy dla Łysego, by odnalazła się w nowym stadku i by operacja poszła pomyślnie! :)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Łobuzy

Post autor: sztefyn »

Trzymamy kciuki z moimi chłopakami za Łysego/Łysą! Będzie dobrze ;)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: Magdonald »

O Łysą się nie martw, choć trochę "na siłę", bo (po walecznej nocy) w ciasnej klatce i transporterze, to już się powoli zaprzyjaźnia z resztą bab ;)

Będziemy o nią dbały i mocno kochały! Teraz tylko trzymamy kciuki za operację maleństwa!

A Twoje chłopaki jak zwykle, w dobrej formie :D Nie wiem jak wytrzymujesz te ich wrzaski i przepychanki, tym bardziej w nocy, bo ja bym chyba oszalała ::) Ale piękni są! Najmniejszy chyba tak się rozkręcił, że ma najwięcej fotek :D
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Łobuzy

Post autor: sztefyn »

Najmniejszy jest cykorem trochę ale nie ma co się dziwić skoro ludzie go tak skrzywdzili wrzucając go żywego do węża :-[ Ale i tak uważam że jest szalony i co raz bardziej chłopcy mnie zaskakują swoją odwagą i szybkością! :D
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Trochę lepiej już, chociaż tęskno.

Byliśmy wczoraj u weterynarza z całą gromadą i pierwszy raz tak naprawdę chłopcy mnie rozzłościli. Gdy już trzeba było wyjść chłopcy uznali, że transporter to jakaś straszna pułapka i po kolei każdy z niego wyskakiwał. Ostatecznie wyszłam z domu z dwoma szczurami w transporterze i dwoma na głowie. ::)
Chłopcy dostali Unidox, wstępnie (jeżeli nie będzie żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych) na 20 dni. Mam nadzieję, że to przyniesie w końcu jakieś efekty, bo na Enro nie ma już reakcji, niestety.
Chłopcy zostali poważeni:
Mały - 350g
Najmniejszy - 380g
Misiu - 500g
no i Gruby - dumne 512g
Dostałam też zakaz doszczurzania się przez cały okres leczenia. :D

Wczorajszy spacer trochę zbliżył chłopaków do siebie, nadal są piski, ale nie aż tyle i w końcu chłopcy nauczyli się jeść z jednej miski w tym samym czasie.
Uczymy się też kuwetkować, także trzymajcie kciuki. ;)
Najmniejszy hasa na wybiegach, nadal piszczy przy podnoszeniu, ale będziemy nad tym pracować. :)
A za tydzień wpadnie jeszcze dwójka pyszczków na wakacje, więc może to trochę uspokoi moje GMR. ;)

Misiu
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Misiu & Gruby
Obrazek
Obrazek

Najmniejszy
Obrazek

Mały się obraził na aparat, więc nowej porcji zdjęć jego uroczego pyszczka niestety nie mam.

Odwiedziliśmy też Łysego:
Obrazek
Mała ma się ogólnie dobrze, chociaż wygląda jakby przeżyła conajmniej ze dwie wojny. ;) (po więcej informacji zapraszamy tutaj!) W tym tygodniu odwiedzi stolicę, także cały czas kciukamy, żeby wszystko poszło dobrze! ;)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Łobuzy

Post autor: sztefyn »

nff pisze:A za tydzień wpadnie jeszcze dwójka pyszczków na wakacje, więc może to trochę uspokoi moje GMR. ;)
Nic nie wiem? Jakie pyszczki? :D

Nadal jestem w szoku że Najmniejszy tulił się w transporterze do Grubego! Oby tak dalej. :)
Polowania Grubego już się skończyły czy nadal bez zmian?

Łysy jest waleczna dlatego te wszystkie zadrapania i otarcia! Mówiłam już kiedyś że ona będzie alfą ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”