[WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: unipaks »

Ależ Olga, ROBI ::)
Zwłaszcza, gdy są coraz starsze i zaczynają chorować, a w szkole będzie coraz więcej do roboty... ::)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: olgapsiara »

Ale to źle zrobi na ich psychikę :
- to by była ich 5 ,,przeprowadzka"
- zostały by oddzielone od kochanego stada ( i kochanej pani oczywiście ;D )
Dla ich dobra chce, żeby zostały u mnie ...
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: Mika27 »

Gwoli ścisłości; na DS zadeklarowała się Lin, jednak najpierw musiała wykastrować samca i po 6 tygodniach samiczki miały do niej trafić. U mnie zostać nie mogły, więc olgapsiara wzięła je na 6 tygodni na DT. Z 6 tygodni zrobiło się 8, i okazuje się, że Lin może wziąć tylko jedną ::) W między czasie były propozycje 3 innych DS, jednak odmawiałam, bo w końcu miały trafić do Lin..

Także dziewczyny naprawdę potrzebują kochającego domku!
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: olgapsiara »

Powiem dziś mamie, żeby dala mi szansę. Będę częściej sprzątala im w klatce ( bo ona tylko dla tego ich nie chce :( )
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: yss »

W takim razie przepraszam olgę, po prostu miała tak długo te ogonki, szukała klatek dla 5 szczurów i w ogóle, że przypisałam jej bycie już ich oficjalną opiekunką na stałe :)

No dobra - kończę offtop.....
ten się nie myli, kto nic nie robi
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: gabka »

Witam ,
Po pierwsze Olga sama wspomniałaś ,że ich nie oddasz :) byłam święcie przekonana ,że zostają u Ciebie . ale znam różne sytuacje bo sama stawałam przed nieprostymi decyzjami ... Więc nie rozliczam . Druga sprawa przed smiercią Mookie Miałam brać te dziewuszki na dt z mozliwością domu stałego już na samym początku wątku, jednakże Mika chyba nie mogłaś jednak zaczekać tych 2 tygodni dłużej na które byłyśmy umówione z tego co zauważyłam bo Olga je wzięła do siebie ... Ja o niczym nie zostałam poinformowana . A tak pewnie dziewuchy by miały ds ... Robicie motaninę i to straszną tym szczurom ... Ogarnijcie się troszkę . Olga moja dobra rada Ty nie obiecuj mamie ,że będziesz im częściej sprzątać tylko rób to po prostu bo o tym sprzątaniu co chwilę wspominasz i co chwilę jest problem sprzątania . Jak już widzę od miesięcy ... Jeśli nie dajesz rady z tyloma szczurkami to po prostu nie bierz tylu ... wiem co piszę ... Nie wrzucaj sobie na głowę za dużo . a jeśli zasugerowałaś się jako DT to dopnijcie wszystko na ostatni guzik tak aby małe znalazły dom stały będąc u Ciebie ... Pozdrawiam
charuzu
Posty: 38
Rejestracja: pn cze 09, 2014 12:00 pm
Numer GG: 24052102
Lokalizacja: Białystok

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: charuzu »

@up racja.
Tak na marginesie Olga. Wspomniałaś gdzieś wyżej,że dopiero kończysz 12 lat,więc nie jesteś nawet jeszcze w gimnazjum..
W gimnazjum będziesz miała trochę ciężej,do tego dojdzie jeszcze więcej nauki. Nie wiem czy pięć szczurów to dobry pomysł dla ciebie. I mam wrażenie,że dziewczynki mogły znaleźć DS wcześniej,gdyby trafiły do innego DT.. Takie są moje domniemania..
Ze mną: Stefa,Rika,Edek.
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: Mika27 »

gabka, przepraszam Cię bardzo, ale moja ostatnia wiadomość do Ciebie (5.03) brzmiała tak: "gabka, wzięłabyś je na dt?" - na tę (tą?) wiadomość NIE dostałam od Ciebie żadnej odpowiedzi. Motaninę kto robi to robi - ja byłam DT z określonym terminem, szukałam im DT/DS. Zgłosiłaś się Ty i Olga, jasne, że wolałam, żeby poszły do Ciebie bo była możliwość DS. Jednak jak już wspominałam, kontakt się z Tobą urwał, nie odpisywałaś mi, więc poszły do Olgi. Zgłosiła się Lin, która zadeklarowała się wziąć obie dziewczyny po kastracji swojego samca. Kilka dni przed odbiorem oświadczyła, że weźmie tylko jedną, więc kto się ma ogarniać niech się ogarnia ;-)

Sprawa naprawdę pilna, bo mama Olgi straszy Paluchem.. Może to tylko "puste słowa", jednak wolę dmuchać na zimno.
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: olgapsiara »

Jak na razie mama je bardzo kocha i na 80 p. Zostaną ...
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: gabka »

Mika zostawiłam Ci na pw numer telefonu do mnie ... Trzeba było zadzwonić ... Mniejsza o to już naprawdę ...
Jak to Mama Olgi straszy Paluchem to te tymczasy nie były z Nią ustalane ??
Olgapsiara czy Ty w ogóle czytasz co Ty piszesz ?? Co tzn ,że jak na razie Mama je kocha ,a co będzie później ??
Ja Cię już czytać dziewczyno nie mogę naprawdę ... Motasz ogromnie .... ehhhh
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: olgapsiara »

To nie czytaj ;)
To jest temat o nich a nie o tym jak bardzo jesteś niezadowolona czy coś :D
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: olgapsiara »

To nie czytaj ;)
To jest temat o nich a nie o tym jak bardzo jesteś niezadowolona czy coś :D
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Lin
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 15, 2012 10:54 am
Numer GG: 10227308
Lokalizacja: Milanówek

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: Lin »

Hm, mogę wspomnieć tylko, że przez cały czas na dobrą sprawę byłam przekonana, że szczurki zostają u olgi bo byłam o tym bardzo długo zapewniana. To tak ramach ewentualnej obrony
Ze mną: Furkot Śnieżka
Lin
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 15, 2012 10:54 am
Numer GG: 10227308
Lokalizacja: Milanówek

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: Lin »

Dodatkowo, jak się okazało, że mogę wziąć tylko jedną to poczyniłam kroki, by znaleźć im nowy dom ale olga kazała mi poczekać, więc wycofałam ogłoszenie ze szczurzych adopcji w Warszawie.
Ze mną: Furkot Śnieżka
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: Mika27 »

gabka, nie dostałam żadnego numeru telefonu ;) Jak mówiłam, na tamtą wiadomość nie dostałam odpowiedzi.

Proszę Cię, chyba nie myślisz, że dałam 12 letniej dziewczynie szczury na DT w tajemnicy bez ustalania z mamą. Jasne, że były ustalane, ale miały zostać na 6 tygodni. Te 6 tygodni już dawno minęły.

Lin, ale czy ja Ci kiedykolwiek napisałam, że dziewczyny zostają u olgi na DS? Bo sobie nie przypominam. Miałam przecież nawet dowieść Ci szczury od Olgi, potem napisałam do Ciebie, że jednak nie dam rady, na co dostałam odpowiedź, że w przyszłym tygodniu jesteście umówione na odbiór. Pisałam, że dziewczyny są do adopcji TYLKO RAZEM, więc nie wiem jaki cel ma ten drugi post.
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”