[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Zirrael »

Tia, o pety z popielniczki toczymy zażerte boje, a całe fajki i paczki fajków też... A Maryśka ostatnio przeszła sama siebie i ukradła całą tabliczkę czekolady. Wygladała cudnie, bo ciężko jej było (a ganiałyśmy sie po całym pokoju) i była niepocieszona jak mamusia zabrała :wink: Tylko pociągu do alkoholu do tej pory nie stwierdziłam...
Obrazek
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Fam »

Moja fajki najwyżej ugryzie, ale zaraz zostawia za to ma niesamowity pociąg do nauki, to znaczy jak się tylko uczyć zaczynam to ona też chce i wszystkie ksera zgarnia, nie potrzebuję dziurkacza do papieru normalnie.
za tęczowym mostem: Karolcia
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: knautia »

:lol: Fam, Karolcia jest głodna wiedzy!
moje, o dziwo nigdy nie gryzły kartek, najwyżej zaciągają jakąś do norki w biurku (urządziły tam niezłą spelunkę)
muszę przyznać, że matyldzi z wiekiem pociąg do używek spada, rzuciła fajki i kawę, nawt piwko jej już tak nie smakuje, jak dawniej... spoważniała panna :wink:
za to silvunia od małego stroniła od takich specyfików... aż... ostatnio dostaliśmy (tzn. ja dostałam na urodzinki) 2 butelki 20-letniego winka domowej roboty- pyyyyszka :D no i żadna sobie nie odmówiła :lol:
po czym silver zapragnęła dymka :lol: weszła chyba, w ten buntowniczy okres młodzieńczy kiedy to szuka sie nowych doznań :roll:
Santa99
Posty: 121
Rejestracja: pn lis 07, 2005 1:40 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Santa99 »

:lol: Wynika ztego wszystkiego że szczurki to nałogowce. Raz mój pies chycił za filtr papierosa. Wyglądał jakby go wypalił. :lol:
Bandyta

Za tęczowym mostem:
Cezar [*][/b]- jedna sekunda potrafi zmienić wszystko ;(
Atos [*][/b]- choroba nie dała ci szansy ;(
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Fam »

Szczury są po prostu bardzo podobne do ludzi :)
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Zirrael »

Napisałam wcześniej, że nie stweirdziłąm pociągu do alkoholu nie stwierdziłam.... A jednak... Moja Nike wczoraj mało mi do ust się nie wepchnęła jak poczuła piwo... A jakie buziaki dawała... prosto w usta.... :wink:
Obrazek
nenya
Posty: 84
Rejestracja: wt lis 01, 2005 1:28 pm
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: nenya »

używki używkami, a co sądzicie o ziarnach kawy??nie umaiłam nic znależc takiego w spisie, więc pytam- takie zwykłe,prażone, niczym nie doprawiane ziarna kawy ?
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Layla »

Aria notorycznie zanurza nos w kubku z kawą :lol: Nic na ten nałóg nie pomaga... Natomiast Betty jest porządna i nawet słodyczy nie lubi. Warzywka i ziarna- to owszem. Ale nałogów żadnych. Mam nadzieję, że Aria nie sprowadzi jej na złą drogę 8)
Obrazek
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Szałas »

moje szczurki przepadają za wszelkimi używkami, kawa,alkohol, pety z papierosów...paranoja :P
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
CREATIVE
Posty: 58
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 6:11 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: CREATIVE »

Ja jeszce nie dawalam zadnego alkoholu ani petow bo nie pale w domu za mloda jestem rodzice niestety :drap:
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Maugosia »

[quote="Szałas"] pety z papierosów[/quote]
Nie wiem czy jest to do końca prawdą, ale szczur znajomego znajomego zdechł po tym jak dostał sie do popielniczki z petami. Popiołem lepiej nie karmić ;)
Obrazek
Obrazek
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: mazoq »

moja stara szczurzyca miała motto "kawa, tanie wino i zgon do rana to biba udana" (kumple nauczyli...) szalała za używkami co w końcu musiałam ukrócić przez jej problemy ze zdrowiem (i nadwagą ;P) :)

Arala alkoholu nie lubi, ale do kubka z kawą nos wsadza :D
viridjam
Posty: 265
Rejestracja: pt lut 17, 2006 12:30 am

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: viridjam »

kiedy Toxynka brala sie za piwko nic sie pozniej jesli chodzi o zdrowie nie dzialo ;) wiec moze nie taki diabel straszny... choc co do papieroskoow nie bylabym przekonana o pozytywnych skutkach...
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: mazoq »

ja nie wiem, może się mylę i jeśli tak to mnie poprawcie, ale mojej starej szczurzycy to trochę wina (kilka kropel nie-taniego) nawet poprawiało kondycję....
oczywiście nie zachęcam nikogo do robienia ze zwierząt alkoholików :roll: (po prostu jaki właściciel taki zwierzak i to się akurat sprawdza w moim przypadku....)
Vilemo
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 7:28 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] używki

Post autor: Vilemo »

Nasze szczurki zawsze coś ukradną lub lizną więc jak przypadkiem spróbują alkoholu czy kawy to nie zaszkodzi, co do papierosów to dym w koncu ludziom szkodzi a co dopiero szczurkom.
Frusia od 18 grudnia
Luna od 5 stycznia
http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2676
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”