Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Lolek_2110
Posty: 102
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 7:57 am

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: Lolek_2110 »

Gratuluje oswojenia :D
Kira (16.08.05)
Roxi (16.08.05)
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: sopocianka »

Lizał moje palce od samego początku (już 10 minut po kupnie, kiedy włożyłam dłoń do pudełka po butach, w którym siedział), potem przestał, ale nadal czasami okazuje mi cieplejsze uczucia.
Jest wielkim tchórzem, boi się wszystkich prócz mnie a nawet przestrzeni mieszkania, hałasów... może dlatego tak się do mnie przywiązał? Jest najkochańczym szczurkiem, jakiego kiedykolwiek miałam!
:czarujacy: :calus: :zakochany:
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: Nakasha »

Sopocianka, masz szczurka agouti? Dobrze widzę na zdjęciu ;)? One są raczej bardziej niespokojne i nerwowe, niż kaptury biało-czarne czy albinosy (z tego co zauważyłam najspokojniejsze to albinoski, a najbardziej płochliwe te z odcieniem agouti - takim brązowoburym... przynajmniej tak wynika z obsweracji szczurów moich i moich znajomych), co nie znaczy, że gorzej czy dłużej przywiązują się do opiekuna :).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: limba »

to ja tez sie dopisze....bo normalnie łza mi sie w oku zakrecila...siedzialam teraz z moimi babami i drapalam Freske za uszkiem i ona po raz pierwszy zaczel strzelac oczkami i iiii usnela...... :drunken:
Żelcia nie jest wylewna ale jak ma napady i zaczyna iskac moje palce i lizac to mam ochote sie rozplakac...Kluch to Kluch....jak to moja przyjaciolka ktora sie nimi zajmowal stwierdzila "ona poprostu jest cala Twoja"....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: Nakasha »

Uuuu =) Moje maleństwa, jak je dziś puszczałam po biurku (mam takie wielkie biurko na pół pokoju ;) ), po pół godzinie same do mnie podeszły i wszystkie wlazły mi pod bluzę i zaczęły tyrkać ząbkami i "pulsować" oczkami, też myślałam, że ze szczęścia się rozpłaczę, albo je nie ch cący od tulenia zaduszę :D [denerują mnie te podkreślone ortografy tam, gdzie ich nie ma :/]
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Zenek
Posty: 41
Rejestracja: śr sie 10, 2005 11:30 am

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: Zenek »

moja Ashida jak ja kupiłme i wpusciłem do klatki i n kolanach mialem to mni eodrazu lizla ale nie gryzła. Szkoda że jak ja ja głaszcze to ucieka i wacha wszystko do okola heheh sybka jest i ciekawska jak to młode szczurki maja :alien:
Do zakochania jeden krok:]
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: sopocianka »

Agutek z "profilowego zdjęcia" to właśnie Okruszek! :)

Szczureńki potrafią wzruszać... :zakochany:
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Zenek
Posty: 41
Rejestracja: śr sie 10, 2005 11:30 am

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: Zenek »

właśnie Aszhide drapałem i fs6m yrałem ja po umyciu jej ogona i tak mialem ja na kolanach i zaczołem ja głaskac i ona w pewnej chwili rzuciła si ena muj palec trzymała go łapkami i mocno i dlugo lizala ale nei gryzła .

Czy to tez dowód przyjazni?????
Do zakochania jeden krok:]
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: ESTI »

Zenek, proszę o pisanie w sposób ZROZUMIAŁY i czytanie swoich postów przed wysłaniem!

Co do tego co zrobiła, to nie wydaje mi się, żeby to była agresja...raczej dowód przyjaźni. Chyba jej smakujesz. ;)
Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: Nakasha »

Albo ma za mało soli. Gdy raz poszłam do zoologika mego zaprzyjaźnionego, jedna ze sklepowch szczurek zaczęła mnie namiętnie lizać [zawsze biorę szczuraski na ręce, kobieta mi pozwala], a nie sądzę, by nagle zapałała miłością do mnie ;). Poradziłam kobiecie, by dała im soli - jej, jak się na nią rzuciły!!! [nie wiem skąd ona usłyszała, że sól wolno dawać ogonkom tylko zimą, a więc latem nie dawała... ja letem daję mniej, ale daję, bo im jest potrzebna...]

W sklepie można kupić specjalną sól dla gryzoni, 1 pastylka kosztuje chyba 50gr.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: falka »

[quote="merch"]A co do ozywiania się Szczurków to moja Małyszka - Stateczna Mama jest ostatnio ciagle spiąca prawie jej nie widuje aktywnej , owszem jak przychodze to sie ożywia ,ale tylko w oczekiwaniu na to aż otworze klatkę i bedzie mogła spać w innym , jej zdaniem lepszym miejscu. Natomiast zdecydowanie się ozywiła na wyjeździe gdzie miała kontakt z samczykami ( w 99% kontrolowany) Bardzo była zainteresowana i nawet sie pobiła z córką jak ta chciała ofukać przybyszów. A teraz znowu śpi :( i czasem aż sie martwię. [/quote]

merch, mam taką koncepcję ;), może Małyszka jest tłuściutka? Bo moja Iset została "przypadkiem" odchudzona, ponieważ podejrzewałam alergię i bardzo ograniczyłam jej jadłospis, i teraz przeżywa "drugą młodość", znowu zaczęło ciągnąć ją do gryzienia wykładziny :roll: , kabli (aktualnie mam mono dźwięk) i skacze jak taki malutki szczurek - cała do góry hop, obrót w podskoku i bieg, aż mi serce rośnie jak patrzę :drunken: !
Zenek
Posty: 41
Rejestracja: śr sie 10, 2005 11:30 am

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: Zenek »

sorki ale wiecie ciezko jest pisac jak ogonek chodzi po klawiaturze a przecierz nie bede jej z tad wywalał jak chce wam tez cos napisac to niech pisze
Do zakochania jeden krok:]
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: ESTI »

Zenek, bez przesady, mi tez ogonki łażą gdzie popadnie, ale staram się pisać poprawnie. ;) Staranie jest dobre, ignorancja i łatwizna zła.
Obrazek
Lu$k@
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 4:11 pm

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: Lu$k@ »

Sopocianka, napisz do mnie na 6096868 (GG) pogadamy. Ja mam szcxurka od 3 dniu i tez od pierwszego dnia juz mnie lizal po palcach, to takie cudowne!! :D
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Dowód przyjaźni?? jestem wzruszona

Post autor: sopocianka »

Od tragicznej śmierci Skrawka nie opuszczałam przyjaciela, który mi pozostał... Wczoraj wyszłam na kilkanaście godzin, a gdy dzisiaj wróciłam... Kochany Okrusiek tulił się do mnie jak nigdy! Przechylał łepek, mrużył oczka, prawie mruczał... a na koniec lizał chwilę moje palce! To mój najukochańszy zwierzaczek!!! :calus:Tak mocno go kocham...
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”