[Sciolka] Cat's dream

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

CAT'S DREAM - ile sypać?

Post autor: bonsai »

na samym końcu opakowania jest troszkę pyłu, ale po prostu nie wysypuję tej reszteczki i jest dobrze...
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

CAT'S DREAM - ile sypać?

Post autor: Ratata »

Ale to chodzi o to, że ona jak nasiąka moczem, to się rozpada na pył od razu :roll:
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

CAT'S DREAM - ile sypać?

Post autor: bonsai »

1. pyłek opada na dno
2. jest co 2 dzień usuwany
3. nie mają innego w zoologiku [trzeba będzie z Anią pogadać.... :jezor2: ]
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

cat's dream

Post autor: Fusher123 »

Witam! Troche czasyu mnie nie było ale cóż... Wczoraj kupiłem 7l Cat's dream'a ale po przeczytaniu z czego jest zrobiony to mam wrażenie ze kupiłem jakas podróbkę. pisze że jest wykonany z drewna sosnowego i świerkowego. Mógłby mi ktoś pokazać zdjęcie z oopakowaniem tego żwirku którego wy używacie ????

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Sob Gru 30, 2006 3:14 pm ]
Tematy scalone.
/ mod. Lulu
Obrazek
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: Ratata »

Ostatnio zmieniony ndz gru 31, 2006 10:43 am przez Ratata, łącznie zmieniany 1 raz.
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: mrylka »

Na stronie jest napisane, że wykonany jest z drewna drzew iglastych, więc nie masz się czym przejmować Fusher ;)
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
Awatar użytkownika
Filip11
Posty: 166
Rejestracja: czw sie 31, 2006 9:28 pm
Lokalizacja: Złocieniec

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: Filip11 »

drzew iglastych? na forum przeciez wiele osob pisze ze drzewa iglaste sa dla szczurow szkodliwe, bo kiedy zmieszaja sie z moczem zamieniaja sie na cos_czego_nie_da_sie_wymowic, moze mi ktos powiedzieco co w tym chodzi?
Ostatnio zmieniony ndz gru 31, 2006 2:41 pm przez Filip11, łącznie zmieniany 1 raz.
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: Anita »

Filip11, chyba chodzi o to, że żwirek po przeróbce jest pozbawiony tego_złego z trocin ;)
Ganja
Posty: 13
Rejestracja: śr gru 27, 2006 11:18 am

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: Ganja »

Ja zawsze korzystałam z Cat's Dreams, moje myszaki go też chrupały ;) .. Ale skoro dużo osób uważa, że Cat's Best jest jeszcze lepszy, to chyba go niedługo kupię ;)
" Bez Ciebie wszystko jest głupie "
Marzę o ogonkach :zakochany:
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: Fusher123 »

dziekuje za zdjęcie ( mam taki sam :D ) także już sie nie obawiam że mam jakąś podrobioną wersje ;) a co do chrupania tej ściółki to może ze dwa razy Tequilla wzieła w łapki i spróbowała ale jakos jej to nie idzie ( przynajmniej gdy jestem obok :P )
Ostatnio zmieniony ndz gru 31, 2006 6:14 pm przez Fusher123, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: Ratata »

Już było mówione(pisane;)) na forum, że trociny z iglaków, zwłaszcza świeżo ściętych, zawierają olejki eteryczne, które znikają przy suszeniu, więc przy produkcji cat's dreama pewnie też.
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Freda
Posty: 21
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 5:11 pm

RE: [Sciolka] Cat's dream

Post autor: Freda »

Hm... Kupiłam sobie ten super Cat's dream, włozyłam szczurkowi do klatki. Nie lubi po tym chodzić, pewnie twardo mu, ale się chłopak przyzwyczai lub zamieszka na swoich szmatkach. Ale - czy wiecie, że po ok. dwóch dniach ze żwirka zaczeły wychodzić czarne robaczki dł. około 2-3 mm?! W opakowaniu ich nie widziałam :/ Myslicie, że to jakis lewy żwirek? Opcja druga - były u mnie w domu - odpada, bo byłyby wszedzie, a nie tam, gdzie stoi klatka szczura i nie wychodziłyby z niej. Na szczurze? Też nie, przeciez to duze!
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Sciolka] Cat's dream

Post autor: yss »

robaczki?? jak to?
:0
ten się nie myli, kto nic nie robi
Freda
Posty: 21
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 5:11 pm

RE: [Sciolka] Cat's dream

Post autor: Freda »

narobiłam szumu, sorki. Sprawa juz wybadana. Robaczki były w ziarenkach... :/ Juz wyrzuciłam. A zwirek Cat's Dream polecam!
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: [Sciolka] Cat's dream

Post autor: Alices »

Polecam gorąco ten żwirek zwykle jest niedrogi, ale to zalezy gdzie się kupuje, bo mogą być mniejsze i większe ceny...
Wszystko chłonie, jest bezpieczny i co najważniejsze nieszkodliwy dla naszych podopiecznych :)
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”