szczurki poznan

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

szczurki poznan

Post autor: Elly »

Łejeeej, jak ja bym chciała takiego haskacza :> ale niestety juz nie mogę :( mam moje dwa czerwone kapturki i jest okej :] mi sie tez jakies GMR zaczyna, ale niestety musze z tym walczyc....
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

szczurki poznan

Post autor: Mona i Kuba »

oj, ja mam taką wielką chrapkę na czarną samiczkę... GMR mnie zainfekowało całą, ale Kuba stopuje moje zapały. Po prostu nie stracił jeczsze zdrowego rozsądku.

Może jakieś świeżutkie zdjęcia... może jednak się skusimy... Ach...
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

mowisz - masz jutro zrobie jakies zdjecia dokladniejsze tych najciemniejszych maluszkow bo dzisiaj juz nie moge poniewaz pracowalem z rozpuszczalnikiem a ten zapach ciezko schodzi a nie chce zeby przeszedl na male
Awatar użytkownika
tulpenik
Posty: 199
Rejestracja: czw sie 18, 2005 12:46 pm
Lokalizacja: Szczecin

szczurki poznan

Post autor: tulpenik »

WOW - cudenka :-)
Bez szczurków
Felcia [12.2004 - 11.02.2006]
Radha [7.10.2005 - 2.04.2007]
Misza [8.2005 - 13.11.2007]
http://tulpenik.fotosik.pl/albumy/85457.html
Bez psa
Fafik [29.06.2007 - 28.05.2009]
http://picasaweb.google.com/tulpenik/Fa ... directlink
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki poznan

Post autor: Ayumi »

oj boooziu... a jakiejź to http://szczury.org/album_page.php?pic_id=3927 jest płci?! :zakochany:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

szczurki poznan

Post autor: Mona i Kuba »

Spanky, nie mógłbyś jakoś poukładać tych zdjęć płciami. Byłoby wygodniej... Ach, wszystkie są przeurocze

Rozumiem, że mama nie jest zadowolona, że podkradasz maluch?
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

nie pogrupowalem ich poniewaz nie znam sie zabadzo na rozpoznawaniu plci tzn. gdybym wziol je i porownal to bym do tego doszedl ale nie mialem cierpliwosci bo ich matka nie tyle ze mnie gryzie bo ona mnei nigdy nei ugryzla tylko wskakuje mi na wlosy i sie ich uczepia albo mi podkrada male i z nimi zwiewa a co do tego malego z plamkom to dokladnie sie przyjze i porownam pozneij ale na teraz mi sie wydaje chociaz moge sie mylic bo pewny tego jestem tlyko an 50% ze to samiec
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

szczurki poznan

Post autor: ESTI »

Spanky, to moze niech ktos sie do siebie pofatyguje, kto sie zna na szczurkach i pomoze w rozpoznaniu plci?
Forumowicze z Poznania - pomozcie!
Obrazek
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

poradze sobie :] tlyko musze znalesc troche wiecej czasu wezme sobie jakas instrukcje :D i obadam sprawe :P
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

szczurki poznan

Post autor: an »

Ayumi: Ty sie lepiej wstrzymaj, bo Ci miejsca w domu nie starczy ;)
zdecydowanie, w wiekszosci sa tu husky.
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki poznan

Post autor: Ayumi »

an, ja się staram... ajajajajajaj głupie GMR :sad2:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
venom
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 09, 2006 6:28 pm

szczurki poznan

Post autor: venom »

Czy bylby transport do Lublina??raczej chyba nie!?!?!???
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

wytlumaczy mi ktos co to GMR?
a do lublina wątpie musialbys dac ogloszenie nei wiem czy tam na SPSie czy jak to sie nazywa czy gdzie to bylo i moze by sie tak akurat zlozylo ze ja bym zawizol komus z poznania a ten ktos znalby kogos z wawy co akurat by tutaj po cos potrzebowal byc a ten ktos dalej by kogos z lublina znal i tak dalej :D ale watpie zeby to wszystko bylo warte zachodu lepiej znajdz kogos z lublina kto ma male szczurki
venom
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 09, 2006 6:28 pm

szczurki poznan

Post autor: venom »

No raczej tak niebedzie. A z lublina wlasnie chodzi o to ze nikt niema szczurkow malych. A ZE SKLEPU NIECHCE BRAC chociaz mozna by bylo uratowac jakas mala duszyczke z paszczy weza :|
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”