Koniec szczurzej historii. Trzódki ciąg dalszy.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: Nakasha »

Klatka super :D

Gratuluję wyboru :) :).

odmienna, małe kotki mają niebieskie oczka ;).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: Telimenka »

Slicznosci slicznosciowate szczurzate i kociowate ::)
Burton ma strasznie inteligentny wyraz buzi.. super ze jakos daly sie polaczyc.
Ucaluj chlopcow i polchlopca ode mnie ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: zalbi »

strup:
zalbi pisze:I tak poza tematem:
Moja kotka przyniosła nam około trzy dniowego kotka. Jest to śliczna samiczka, brązowa w czarne paski. Markiza musiała się okocić gdzieś poza domem..
i:
zalbi pisze:I... uwaga!
Już niedługo będziemy mieć wielką, nowa klatkę.. i będzie przeprowadzka =) Klatkę będziemy mieć po fredku Ferdku, który wyrósł z klatki i teraz ma dużo większą. Tylko jeszcze nie wiem kiedy ją tutaj dotransportuję.

Klatka, w której są obecnie, to stara klatka kanarka. Wystarczy zobaczyć parę stron wcześniej - tam są zdjęcia naszej dużej klatki.
Niebieską klatkę sprzedaję. Stoi i czeka na zapakowanie, dlatego chłopcy mieszkają w tej starej.
Klatki Ferdka nie ma, bo została zniszczona. Dlatego kupuję nową, a odkładać nie muszę, na ogonki zawsze jest.

Nie wiem dlaczego, ale bardzo nie lubię, gdy ktoś wypowiada się na dany temat a nie wie o co chodzi, bo nie zapoznał się z chociaż jedną wcześniejszą stroną...



odmienna
, tak, małe i rozkapryszone futerko ma niebieskie ślepka. Niebieskie, cudne ślepka, którymi patrzy na mnie z pretensją, gdy tylko się oddalam. Wszystkie małe kotki mają niebieskie ślepka, ale ta kocia ma je prześliczne =)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: strup »

zalbi Okey, w jakiś sposób Cie to uraziło, czy co. :-\
Dobra nie odzywam sie, bo ja bardzo kłótliwa jestem. ; P
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: Buni@ »

Witam, ostatnio postanowiłam wybrać sobie jakiś temat i się w nim udzielać. Wypadło na ten. Jestem zadowolona z mojego wyboru, co prawda najpierw musiałam się trochę namęczyć żeby przeczytać wszystkie strony (21 ;D). Masz cudownych chłopczyko-szczurków. Cieszę się że już lepiej co do łączenia.
Kotki śliczne (wszystkie trzy ;)), panowie prześliczni, a goldenek przecudowny. A i klatka którą zamierzasz kupić/nabyć jest cudowna. Czekam na dalsze "opowieści".




P.S http://img357.imageshack.us/my.php?imag ... 848cp3.jpg To zdjęcie jest rozbrajające (czyli cudowne :D )
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
martucha1991
Posty: 171
Rejestracja: pt cze 27, 2008 8:34 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: martucha1991 »

zalbi, tak chciałam zapytac z ciekawości. Widziałam, że jesteś zainteresowana przygarnięciem samiczki albinki. Będziesz sterylizowac, czy jak?
ze mną: Nano i Piko ;)
za TM: Kropka, Rudzielec, Burbon, Gwiazdka, Czarek, Whisky, Ząbek, Zadzior, Zawias, Spidi, Imbir, Goździk, Karolinek, Gruby, Rocky, Cynamon, Rambo
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: zalbi »

Już wszystko wyjaśniam..


strup, ja też jestem kłótliwa a zwłaszcza wtedy gdy wiem, że w pewnym sensie mam rację =P

martucha, chcę labinka, owszem. Myślałam, że wszystkie samiczki są wysterylizowane, dlatego chciałam samiczkę. Teraz chcę samca, żeby i sobie oszczędzić stresu przy sterylizacji, i szczurce bólu i kłopotu. Tylko jak zwykle problem z transportem.


Napisałam też pw do mauej_czarnej (mam nadzieję, że nie obrazi się za odmianę nicka) w sprawie niebieskich kulek do adopcji. I wreszcie blisko, bo Katowice. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, w przyszły piątek albo sobotę (bo aktualnie jestem chora) będzie u nas właśnie taki malec mieszkał. Tylko boję się, że będzie mi się kojarzył z Joyem.


_____________________________________________________________________________________________

Teo zaczął dziwnie oddychać. Wydaje jakby takie głuche odgłosy, gdy śpi. Dziwne odgłosy, nigdy wcześniej takich nie słyszałam. Musiałam dużo się natrudzić żeby dojść do wniosku, że te dźwięki pochodzą właśnie od Teo, bo przedtem myślałam, że to któryś z sąsiadów rąbie drewno na podwórku.
Do tego pomiędzy łopatkami ma łysy placek. Taką jakby łezkę, 1,5 cm na ok 0,7 cm.
Prócz tego jest jakiś osowiały. Nie chce mu się schodzić do miski z jedzeniem, ciągle tylko siedzi w rurze pcv. Gdy podlożę mu pod nos np pestkę z dyni, złapie i zje. Wyciągnęłam go dzisiaj z klatki siłą, położyłam na podłogę. Pospacerował trochę, jakieś 20 minut i wszedł do klatki, i znowu siedzi w rurze. Dałam mu nutri drinka, oczywiście smakuje mu bardzo, cały czas by tylko przy poidełku siedział.

W czwartek wieczorem albo w piątek pojadę z chłopakami do pana doktora. Wcześniej, choćbym nawet bardzo chciała, nie mogę. Nie potrafię za długo ustać na nogach, bo robi mi się słabo. Coś mnie znowu złapało =/



taki mały edit:
i może w piątek przyjdzie nowa klatencja =D
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: maua_czarna »

To i ja dopisze cos od siebie:)
Faktycznie jestesmy w kontakcie i mam nadzieje,ze wszystko sie rozwiaze pomyslnie:) wtedy przynajmniej jeden z malcow bedzie mial fantastyczny domek :) i od razu taka klatke :D

p.s. nie obrazam sie za odmienienie mauej_czarnej :D
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: Nakasha »

zalbi, kciukam za Teuśka!

Labiki płci męskiej są obecnie u Kasiek, może skontaktuj się z nią?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: Buni@ »

zalbi ja też kciukam za Teuśka! Wymiziaj całą trzódkę (kotki i pieska też).
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
Alexis
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 24, 2008 3:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: Alexis »

trzymamy za chłopaka... i za Ciebie też, zdrowiej ;)
Za TM: Fela, Afra, Skrętka, Wtyczka, Feta
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: odmienna »

Teo chrapie???? ! a kiedy nie śpi i „przystawisz do niego ucho” nie słychać nic niepokojącego?
Kciuki trzymane.
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moja trzódka... Teo, Eman i Burton

Post autor: zalbi »

odmienna, gdy przystawię do Białaska ucho, to nic nie słychać. Teraz już nawet nic nie słychać jak śpi.

To szczury chrapią?

______________________________________________________________________________________________

a tu dzisiejsza mała sesyjka:
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek ObrazekObrazek

ObrazekObrazek ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek


Mam jeszcze dużo bardzo fajnych zdjęć, ale to już nie dzisiaj..


Ale jak ładnie się dzisiaj chłopcy bawili jak ich wypuściłam =)


______________________________________________________________________________________________

Proszę o zmianę tematu na: Moja trzódka.. czekamy na niebieskiego chłopczyka =)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moja trzódka.. czekamy na niebieskiego chłopczyka =)

Post autor: odmienna »

czy chrapią? właśnie nie wiem- trudno mi sobie to wyobrazić, ale: http://szczury.org/viewtopic.php?f=11&t ... nie#p67381 - ;)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Moja trzódka.. czekamy na niebieskiego chłopczyka =)

Post autor: Babli »

:D Noo..w końcu zdjęcia. Ochy i achy. Zakrywam oczka albinkom. Dlaczego ? Takich facetów oglądają, i jeszcze 2 w pełni męskości, to mi zaczną strajkować, i odejdą. Co wtedy ? :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”