[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: moni »

No i mnie znowu nie było.Ja się przecież deklarowałam,że mogę jechać.Pociągiem.Nawet jutro.Nie ma problemu.W razie czego mogę podać nr kom. na pw.Może uda mi się nawet dołożyć do biletu.Czekam na decyzję.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Margooth »

Hej jestem juz bardzo przepraszam ale byłam poza domem a komorka zostala w domu sie ładować, a i nie moglam sie dorwac do kompa....
tak wiec wysłałam do Moni pw co i jak....

Az sie smieje bo wyjdzie na to ze moja szczurzyca bedzie w Stolicy gdzie ja nawet nie bylam;)
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: oliwi@ »

ciesze się że sie wszystko zaczyna powoli układać :) powodzenia !!
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Ania »

Aru jedzie jutro - dziewczyny poinformujcie o której, co i jak ;)
Miejmy nadzioeję, że wszystko będzie dobrze.
Ps: Dałam nowy temat w innym dziale ale może tu będzie "bardziej chodliwe"
Czy ktoś z Warszawy miałby do pożyczenia klatkę na kilka dni czy tydzień? Bardzo potrzebna dla Aru na czas pobytu w Warszawie.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Margooth »

jutro jade do Torunia spotykamy sie z Moni ok 13.20 , az sama nie moge uwierzyć ze to sie dało załatwic....dzieki !!!!!!!!!!!!!!
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Ania »

Przypominam: w dziale O Szczurach wisi przyklejony temat a w treści informacja o tym ile mniej więcej potrzebujemy jeszcze pieniążków, żeby było ok z leczeniem, z tm ile juz wydane i ile zostało na koncie. Na miejscu Aru bedzie miała dodatkowe 50 złod dobrej duszyczki imieniem Asia (Aś). Na dzień dzisiejszy po zakupie soli, odjęciu za wysyłkę, zrobieniu przelewu dla moni, która jedzie po Aru (za bilety) - zostało 100 zł 50 gr. 50-60 zł musi zostać na podróż powrotną, jeśli ktoś by się zdeklarował (co mam nadzieję, jest aktualne u osób, z którymi rozmawiałam). Z czystego rozrachunku wynika, że na leczenie Aru na koncie zostaje 40-50 zł plus oferowane przez Aś 50 zł = 90 do 100 zł.
To może nie starczyć, gdyby ktoś miał jeszcze jakieś klepaki u siebie (nawet 2-3 zł, wszystko się liczy) aksja zbierania pieniążków nie została jeszcze zakończona.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Beeata »

Fajnie ,ciesze sie ze w koncu udalo sie dogadac:)))))))))))
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: moni »

A ja już zmykam z forum.Ewentualnych wiadomości nie odbiorę.Może uda mi się rano.Z Esti już jestem wstępnie umówiona.Teraz tylko żeby udało mi się rano wstać.I nie przegapić stacji na której mam wysiąść.Trzymajcie kciuki za mój szczęśliwy dojazd.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: krwiopij »

trzymamy... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: ESTI »

Ja nie bede wpłacać na konto, bo stwierdziłam, że to bezsensu wysyłać pieniądze na konto, skoro mogę poprostu dołożyć na miejscu u weta. :wink:
Tak tylko potwierdzam.
Obrazek
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Margooth »

Oki ja mam o 11.30 autobus do torunia zebym byla na czas w toruniu i zebym soptakala sie z moni, jejku ale mam stresa! a co dopiero maluda...mam nadzieje ze sie wszystko uda zalatwic i zeby malusia byla zdrowa!!!!! dziekuje dziekuje!!!
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
bazik
Posty: 118
Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:07 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: bazik »

Wow! Teraz , żeby wszystko się udało!!!!Trzymac kciuki wszyscy dwu i czterołapkowi!!!! :)
" Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.."
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Margooth »

Ufff.....ja juz jestem w domu, ciekawe jak tam Aru i Moni....W trasie Inowrocław - Toruń Aru troche była spłoszona ,ale pożniej ja ugłaskałam, ale ogólnie w miare dobrze zniosła podróz przynajmniej do torunia, jestem bardzo ciekawa jak tam moja maluda....Moni chyba powinna dojezdzac do Warszawy...hmmm...

dzieki jeszcze raz za wszystko!
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: oliwi@ »

Wszystko będzie wporządku. A jak tam rodzice z tym faktem się pogodzili ?
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Margooth »

Troche sie posmiali ze mnie ale w koncu postawilam ich w sytuacji ze nie mieli nic do gadania i tak....Aru jest w Wawie , miejmy nadzieje ze wszystko bedzie okay....juz za nia tęksnie... :cry:
teraz martwia sie jak z powrotem....Aru musi wrócic zeby mi opowiedziec jak jest w Stolycy;)
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”