Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

No ale Fadocha ma wielkie serce i naprawdę anielską cierpliwość. Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze. Jednak wanna czyni cuda (tfu, tfu, tak na wszelki wypadek) :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

Wanna dobra na wszystko! :D A jak by tak jeszcze nalać troszkę wody pod łapki... O0
Niech się chłopaczki grzecznie sprawują i połączą w kochające się stadko! Wybuziakuj ich proszę!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

I na wodę przyjdzie czas, jak najbardziej ;D
Wycałuję jak wstaną, bo na razie nie widzę ani jednego ciura, pochowały się placki jedne :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

To tak jak u nas, na zapach pizzy tylko wylizły, dostały po pomidorku, wzgardliwie odtrąciły paprykę i poszły! :P
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Moi musieliby usłyszeć szelest opakowania po pizzy żeby wyjść, tylko to na nich działa :P
Co tam zapach, jak wiedzą, że i tak nie dostaną, jak jest dźwięk opakowania - stoją na baczność ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Dzisiaj chłopaki miały gorszy dzień. Fado był przerażony, bo Robin chciał go poiskać, narobił krzyku, z czego skorzystał Batman, który się napuszył i próbował dominować misiola. O mało co się nie skończyło kolejnym dziabem.
Siedzą w klatkach. Uff...
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Eve »

Wiesz co Kluska - idzie do Was burza z wielkimi piorunami - może to dlatego. Właśnie u mnie jest i dziewuchy są przerażone a wcześniej były okropne- dewastacja zdewastowanej klatki to już mistrzowski level ;)
Poczochraj łobuziaki :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: emi2410 »

Czytam już od jakiegoś czasu Wasz wątek. ;) Piękne szczuraski! Przesyłam mizianko dla stadka. :) Tak w ogóle - co słychać w kluskowym stadku? :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Dziękuję, szczurki wymiziane, akurat dzisiaj szorowaliśmy wszystkie klatki to się porządnie wybiegały, bo przy moich ostatnich zdrowotnych perypetiach trochę je zaniedbałam. Może zacznę od mniej pozytywnej wiadomości: rezygnuję ze szczurków na dobre kilka lat. Z miesiąca na miesiąc coś nowego mi wyskakuje, jak nie pogarszająca się astma (głównie przez ogony - czego nie chciałam ale taka jest prawda), miałam zabieg w szpitalu, teraz choruję dodatkowo na nadciśnienie. Nie jest ciekawie, ale nie, nie oddaję stadka, zostaną u mnie aż do śmierci, mają być szczęśliwe i żyć spokojnie do końca, po to je adoptowałam.

Szymek - ma już 2 lata, całymi dniami śpi, ale jego zamiłowanie to charatania rąk mu pozostało :)
Stuart - ma grubo ponad 2 lata, dzisiaj obcinaliśmy znowu ząbka, też śpi całymi dniami, je już tylko miękki pokarm, czasem poskubie płatki kukurydziane, ale to wszystko. Kochany dziadziusiek, nic go nie interesuje, tylko spanie.
Fado - nadal czeka na Batmana i Robina, niby są postępy, ale zawsze przychodzi moment, kiedy agresja się pojawia, cierpliwie robimy przerwy i łączymy do skutku. Nasza ciepła klucha, tylko by chciał być miziany i całowany. Za jedzenie by zabił :)
Teddy i Toffi mają 1,5 roku, ale ostatnimi czasy ich ulubionym zajęciem jest spanie w hamaczkach. Stały się o wiele spokojniejsze, fajne te moje synki, jak pomyślę, że w tamtym roku, w marcu po nie jechałam :)
Biały - nasz tymczas zostaje u nas na stale. Rozchorował się bidulek, zostaje u nas ze względu na to, że go pokochaliśmy już dawno, choroba zdecydowała dodatkowo za nas, jestem za niego odpowiedzialna i chcę, żeby u nas został do końca.
Kołtun czeka aż go w końcu odbierzemy i mu jaja ciachniemy, tak, jak pisałam, tyle się u mnie dzieje, dziwię się, że Nietoperrrek sobie jeszcze daje radę ::)
Batman i Robin, dwa rozrabiaki ze Szczecina, drące się wniebogłosy, nie można było ich dotknąć, a teraz? Co chwilę wchodzą na kolana i 'co masz?' 'co masz?' już się oswoiły z nami, choć czasami przypominają sobie, że muszę sobie pokrzyczeć ;) Batman jest alfą w tym duecie, Robin próbuje zmienić tę hierarchię, ale niestety zawsze kończy w trocinach :D
Obiecałam fotki nowych domowników, więc dzisiaj rano pocykałam im trochę zdjęć, bo się nigdy nie doczekacie.


Obrazek Obrazek

Robin, puchata chmurka
Obrazek Obrazek

Batman
Obrazek Obrazek
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Malachit »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea4 ... 4f0f0.html Niedźwiedź! Przecież to nie szczur! Taki misiek pluszowy!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0f ... 22441.html wzrok "czego byś chciała?" i szczur-ninja w tle

Szkoda, że musisz powoli rezygnować ze szczurów, ale chyba wszyscy rozumieją, trzeba też dbać o swoje zdrowie.

A w ogóle, co tam u Kołtuna?
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Tak, to jest niedźwiadek :D Uwielbiam jego futerko, jest cudowne!
A Kołtunek jest u Nietoperrrka jeszcze, wczoraj zaliczył pozytywny wybieg, bez zaczepek i gryzienia z jego strony. W sobotę jadę po łysola w końcu i będzie ciachany :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Agusta »

Fajne masz te stadko :) Ciężko podjąć decyzję o rezygnacji. Ale zdrowie jest najważniejsze. Ja sama mam nadzieję że się na szczury z czasem nie uczulę...

Kołtun -> Cudowny! 8)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Dziękuję :) Jest ciężko, ale byloby mi ciężej, gdybym je oddawała. Ale powiedziałam sobie, że wytrzymam, że nie oddam, bo wzięłam obowiązek na siebie i dopełnię do końca, choćby ze względu na to, że je tak bardzo kocham.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Agusta »

Świetna decyzja :) Będzie dobrze! Nic im nie grozi u Ciebie, nie będziesz musiała się martwić dodatkowo o ich życie poza Twoim dachem ;)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Eve »

Po pierwsze to Niedźwiedź wygląda jak "wyprany w Perwolu " i tylko patrzeć jak jakieś dziecko go zabierze do kolekcji pluszaków :)
a po drugie ..
Rozumiem Twoją decyzję ale tak jakoś trochę żal iż jeden z bardzo aktywnych domów tymczasowych zniknie. Zawsze jak tu zaglądałam to pierwsza myśl była " Skąd Klusia wyciąga te bidule? " i kolejna .. " Masz zdrowie kobietko wciąż zabierać urwisów do domu.."
No ale walka z tymi alergiami do łatwych nie należy a przecież każdy chce się czuć dobrze, dlatego to jednak dobra decyzja a Twoi faceci też pewnie z bananem na ryjku że jeszcze trochę tu pobrudzą ;D
A teraz jakbyś sobie wyobraziła wszystkie te tymczasy co u Ciebie były .. tak ustawione jeden koło drugiego i każdy małą, malusią stokrotkę trzymał w łapce, to jak już je widzisz .. to one bardzo dziękują za DOM..
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”