o wlosach i fryzurach ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Juni »

debbie_lu, o co chodzi? Jest fajnie :) A z tego co tu widzę to też masz takie włosy, które zawszy wyglądają inaczej? Raz proste, raz kręcone... Ja takie mam. Nienawidzę tej własności tych moich nudnych kłaków. Nie widziałam Twoich wcześniejszych fotek ale teraz naprawde fajnie wyglądasz :)
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
debbie_lu
Posty: 83
Rejestracja: pt sie 25, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: debbie_lu »

taa, jak grzeczna dziewczynka z prowincji zbierajaca znaczki do swojego klaserka. no nic, nie bede juz narzekac, pisenlow, ide spac, moze mi sie w nocy wygniota w artystyczny nielad ;)
Moje dzieci: Heidi, Trufelka, Hela i Dzidzia vel Mała Grey
Po drugiej stronie tęczy: Dzikuska (lipiec 2006-30.06.2008), Tofisia (lipiec 2006-21.07.2008), Michelle (9.03.2008-27.08.2009), Rosemary (2007-20.11.2009), Idgie (jesień 2009-13.09.2011) :( :*
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Vella »

debbie_lu - poczekaj kilka dni. Zaczną się same układać "jak chcą" - i może wyjdzie z tego cos ciekawego. Albo pokombinujesz z pianką, żelem, etc.

Niewykluczone, ze za kilka dni nowa fryzura zacznie Ci się podobać, może się okazać zupełnie inna niż ta prosto od fryzjera.
A jakby co, to zawsze możesz iść do innego salonu. Zostało jeszcze sporo materiału do ewentualnego podcięcia, wycieniowania, etc. (pomysl jak sie musiała czuć moja kolezanka, która obcięła się na zapałkę i doszła do wniosku, ze to jej zupełnie nie pasuje :jezor2: )




Przypomniał mi sie taki stary polski serial, "w labiryncie". Ależ to kiedyś hit był.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Maugosia »

Tez ostatnio nażekałam, ze mnie fryzjerka "udziabała"... ale to dobrze, bo to jakby za kare bylo : ), za bardzo zrobilam sobie schody i teraz mam duzy przeskok z krótkich do długich... niestety straciłam przy tym moj dłuzszy kosmyk... ale on odrośnie - musi ]:-> hyhy. Raju, jak ja lubie stawiac sobie włosy na gume :jezor2: .
Obrazek
Obrazek
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: kasia...123 »

wczoraj sobie ciachnęłam włosy...ojeju jak super znów powrócić do krótkich włosów :D
klik <--- galeria moich uszatych
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Chesti »

Muszę... po prostu muszę to napisać. Lulu wyglądasz rewelacyjnie!!!! Nie mogę się napatrzeć. Według mnie w tych krótkich włoskach wyglądasz jeszcze bardziej kobieco... no rewelka po prostu :thumbleft:

debbie_lu, poczekaj kilka dni, przyzwyczaisz się i włosy tez zaczną się inaczej układać. Ja po mojej ostatniej wizycie u fryzjera wyłam... a teraz mi się podoba :)
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: kasia...123 »

debbie_lu tak jak Chesti uważam że w najbliższym czasie włosy zaczną się układać i będzie dobrze :) zresztą ja wychodze z założenia że włosy zawsze odrastają :D

jak wróciłam od fryzjera to też jakoś tak dziwnie mi się wyglądało w krótkich włosach po za tym układała je fryzjerka a ja wole po swojemu. Więc od razu po powrocie umyłam głowe i ułożyłam ale to to nie było to.
Dzisiaj jest już ok...nie wiem może przywykłam już do tego że znów mam króciutkie włoski :D
a teraz mam takie:
przód i bok
Ostatnio zmieniony śr paź 04, 2006 7:48 am przez kasia...123, łącznie zmieniany 1 raz.
klik <--- galeria moich uszatych
szczu*milka
Posty: 142
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Podgrodzie/Szczecin

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: szczu*milka »

kurczę dziewczyny dziękuje wam :przytul: miałam podpore aby ściąć te długaśne włosy i... ZROBIŁAM TO W KOŃCU :jezor2: :jezor2: :jezor2: byłam teraz z orkiestrą na 5 dniowym wyjeżdzie i koleżanka jest fryzjerką z zawodu i obcięła mnie :thumbleft: !!!! czuję się świetnie :aniolek: są takie krótkie, nawet związać ich nie mogę :klask:

tak było przed ścięciem:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f2 ... edbdd.html
Ze mną: Albi ^_^
Po drugiej stronie mostu:
Kami :* [+]23.08.2008[+]
Wacek[']26.06.2004[']
herneith
Posty: 94
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:27 am
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: herneith »

o łaaa! gratuluje odwagi! :)
Naciol
Posty: 89
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 10:39 am

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Naciol »

szczu*milka, gdybym miała możliwość posiadania tak długich włosów, chyba bym je zostawiła *_*
Chociaż nie wiem jak teraz wyglądasz, w sumie mogły Ci się znudzić te długie włosy ;) Może zamieść zdjęcie w krótkich? ^^
Ja niestety mam tak 'kochane' włosy, że ciągle mi wypadają garściami i nie mogę mieć długich... Niestety. Jestem skazana do końca życia na krótkie włosy. Bu.
A teraz wyglądam mniej więcej tak:

http://img212.imageshack.us/img212/9633/ehzs5.jpg

I w sumie nie wiem, co mam zrobić :P Na razie czekam, aż mi odrosną do blond, a później nie wiem...

PS: Zapomniałam napisać, że jeszcze do tego noszę okulary..Staram się namówić na soczewki, zobaczymy czy wyjdzie :D
Ostatnio zmieniony wt paź 17, 2006 8:33 pm przez Naciol, łącznie zmieniany 1 raz.
Słodziaki... :zakochany:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: mazoq »

a ja sie chyba niedługo wścieknę i zrobię czerwony balejaż, jeju ale mam ochote na takie coś...
Ostatnio zmieniony wt paź 17, 2006 8:57 pm przez mazoq, łącznie zmieniany 1 raz.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: ESTI »

Uwaga uwaga!

Czy ktos wie jakie farby (szampony) sa dosteone w sprzedazy - takie, ktore calkowicie sie zmywaja?

Musze przetrwac okres odrostowy i powracanie do swojego koloru i chce to jakos zamaskowac, a wydawanie 130 zl co dwa miesiace u fryzjera mi sie nie widzi. :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Ania26 »

Płomienny rudzielec - oczywiście farbowany... z przodu włosy mam pocieniowane prawie na krótko, z tyłu zostawione same sobie do ramion.
Naturalny kolor włosów.... popielaty blond... strasznie ponury kolor.... na szczęście od lat nie pozwoliłam mu wyleźć na wierzch spod chemikaliów :twisted:
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
Naciol
Posty: 89
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 10:39 am

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Naciol »

ESTI, nie ma takich. Ja kupiłam szamponetke z nadzieją, że mi się po max dwóch miesiącach zmyje, a zmywa mi się już pół roku :D I czekam aż odrosną mi w końcu...
Niestety, teraz robią takie dobre szampony koloryzujące, że aż się zmyć nie chcą ;)
Ostatnio zmieniony śr paź 18, 2006 6:11 pm przez Naciol, łącznie zmieniany 1 raz.
Słodziaki... :zakochany:
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Sileas »

Zgadzam się z poprzedniczką.. tez miałam problem - na szczescie po prostu ożywiałam swój rudy kolor i nie było za bardzo odrostów potem widać - ale obecne szampony koloryzyujące są okropnie trwałe.. niby do ośmiu myć głowy a trzymają dobrych kilka razy dłużej...
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”