Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: ol. »

zaciekawiło mnie czy faktycznie będą ofutrzone i wyguglowałam sobie małe świnki - i :
http://www.google.pl/imgres?q=guinea+pi ... s:15,i:111

zyberkoooo ?
;D
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zocha »

ol. to zdjęcie jest świetne ;D

Coraz więcej świnek ostatnio na naszym forum się pojawia, że i ja mam coraz większą ochotę na takiego futrzaka. Tylko, żeby to było takie proste.
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: alken »

a świnki mają taką zabawę, że tak biegają w rządku :D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: dolby_surround »

Świetne te małe świnki. Po tych małych widać, że to krewniaki kapibary, bo stare mają zupełnie inny kształt :D
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zyberka »

hahaha, no fota mnie zabiła :D
obawy z nosicielstwem nie rozwiane, bo na razie jestem na etapie szukania najtańszego weta. Ale coś czuję, że te obawy zaraz zmienią się w "dobry Boże, spraw żeby urodziła... COKOLWIEK!" :D

Bazyl - mongoł :D kurcze, serio żadne określenie do niego lepiej nie pasuje, zaraz będzie dowód:

ObrazekObrazek widać resztę Puszkowego obleśnego strupa :P
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek Puchałke
Obrazek wspomniany mongoł ::)
Obrazek obesraniec Rupor

i ulubiona, owłosiona, Bazylowa stópka, specjalnie z dedykacją dla ol. Obrazek ;D



no ale jak już tak zeszłyśmy na inne gatunki to pokażę też myszy. Wczoraj zasnęły w doniczce, i wyobraźcie sobie, że spały tak kamiennym snem, że wzięłam im dach znad głowy, przełożyłam na rękę a one nic :o dopiero po chwili nastało przecucenie. Oto jak wyglądają zamulone myszy ;D
Obrazek w powiększeniu widać naelektryzowane kłaczki ;D ObrazekObrazek Obrazek

no i wysłałam wczoraj chłopa do zoologa żeby kupił im jakiś plastikowy domek, bo wszystkie kartoniki w których spały po dwóch dniach były NieDoPrzewąchania ::) ale poprostu konstrukcja, którą przyniósł mnie rozbroiła. W ogóle domek był do samodzielnego złożenia. 15 minut minęlo zanim cztery ściany i dach zaczęły trzymać się kupy :D ja już go chciałam sklejać Kropelką... Jak Marcin uzasadnił swój "trafny" wybór? "WZIĄŁEM TEN Z KOMINEM ŻEBY SMRÓD ODPROWADZAŁ" Obrazek
Obrazek leśna chatka ::)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: alken »

elektryczne myszy hatifnaty :D

i Puchałke - dziurałke. Fakt, dziura obleśna, znamy takie przypadki. Najlepiej jeszcze jak szczur wydziela cudowną woń ropy ::)

świnkowa ciąża trwa chyba 60 dni, to się zdecydowanie dłużej czeka niż u szczurów...
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zocha »

Jakie śliczniaste te myszki i jakieś takie duże nawet. Chyba, że to efekt tego naelektryzowania :D

No i ta łapka owłosiona, cudna :)

Wyżerkę mają smakowitą, trochę im zazdroszczę ;) ;D

http://imageshack.us/photo/my-images/40/dsc02911cb.jpg/ widać, że myszki na domek nie narzekają :D , super chałupa ;)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: alken »

zocha pisze:
http://imageshack.us/photo/my-images/40/dsc02911cb.jpg/ widać, że myszki na domek nie narzekają :D , super chałupa ;)
...i żyły długo i szczęśliwie, a każdego wieczoru z komina unosił się smrododymek.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: Rajuna »

Zyber, ja dzisiaj znalazłam w telefonie zdjęcia Puchałkego jak mi śpi pod swetrem w drodze z Warszawy do Ciebie ::) Taaaaaki słodziak <3 wymiziaj ode mnie koniecznie :D
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
metiss
Posty: 418
Rejestracja: sob gru 18, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: metiss »

zyberka pisze: Obrazek

Jakie niunie moje dorodne :-*
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: Eve »

Zyberko, gratuluję faceta ! Nie możesz narzekać na nudę ;D
Komin rządzi !
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zyberka »

metiss pisze:
zyberka pisze: Obrazek

Jakie niunie moje dorodne :-*
TO JE BIERZ! :D


Rajuna, oj Puszek jest najbardziej wymiziany ze wszystkich bo jest najbardziej mięciutki ;D I zawsze go na chama muszę brać i tarmosić a on wtedy robi taką groźną minę mówiącą "kobieto, weź się opanuj"

wyżerkę to akurat świni zawdzięczają, inaczej pewnie by za prędko botwinki nie spróbowały :P
A mychy są ogroooomne jak na swój wiek, tłuste, okrągle i napuszone :P
alken pisze:
zocha pisze:
http://imageshack.us/photo/my-images/40/dsc02911cb.jpg/ widać, że myszki na domek nie narzekają :D , super chałupa ;)
...i żyły długo i szczęśliwie, a każdego wieczoru z komina unosił się smrododymek.
, który zatruwał całą okolicę (czyli jakieś 50 m2 :P ): ziemia nie wydawała plonu, drzewa owocu, woda nie nadawała się do picia, a powietrze do oddychania. KONIEC ;D
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: ol. »

:D


ach, jak soczyście i smacznie http://imageshack.us/photo/my-images/135/dsc02929a.jpg/ :)
całusy dla stópki !
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zyberka »

No i raczej nie będzie małych świniorków... powinnam się cieszyć :P nie no, dobra, cieszę się :P ale miło by było mieć w domu takie skrzaty ;) USG nic nie pokazało, brzuszek zdaje się być pusty.
Jest jeszcze opcja że Buńcia poroniła w dzień wyjazdu z pseudo, bo facet zanim oddał świnie to je dusił po brzuchach, tak że aż piszczały, żeby sprawdzić czy ciężarne... I po tym incydencie dziewczyny z SPŚM zauważyły, że zaczęła lekko krwawić Obrazek

Niunia zachwyciła dziś pana doktora i robili sobie noski-noski ^_^ pewnie dzięki jej urokowi zapłaciłam tylko 25zł :P


Obrazek szczury musiały odstąpić dla Buńci hamak, nie znam ich zdania na ten temat ale świnka jest zadowolona :D
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczurołakomaki >:D czyli smrody w każdym wymiarze

Post autor: zyberka »

u nas nuda, u szczurów nuda, u myszy nuda, to wstawię Bunię. Bunię, która chyba u mnie nie zostanie :'(
ObrazekObrazekObrazekObrazek
kocham tę świnkę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”