Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

W Perwolu :D To Ci się udało :D
Mi jest strasznie żal, że muszę zrobić sobie przerwę, ale nie mam innego wyjścia. Chciałabym wyjść z tej astmy oskrzelowej, będę chodziła na odczulanie, może mi to przejdzie. Do niedawna miałam jeszcze opcję, że Dtciaki zawsze będą mile widziane, ale znając siebie po miesiącu już bym miałam kolejne, swoje stadko. Będzie mi brakowało tych śmierdzieli, ale na razie o tym nie myślę, jeszcze spokojnie rok, dwa lata wspólnego życia nam zostały - to mnie pociesza.
A na forum i tak cały czas będę, w końcu muszę śledzić wspaniałych osób, które tu poznałam :)

Dodatkowo śmierć poprzednich stadek nie była dla mnie łatwa, nie ukrywam, że strasznie mi brakuje moich pluszaczków, ale teraz skupiam się na obecnych szczurkach i rozpieszczam je jak mogę :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

O edycji ::)
Miało być wątki wspaniałych osób.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Kołtunek już u mamusi :)
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję Nietoperrrku za pomoc w wychowaniu, za bazarek na jajcięcie, za wszystko co dla nas zrobiłaś :-*

A kastracja we wtorek :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Agusta »

Normalnie Kołtun nie do rozczesania! :D
Oby jajcięcie pomogło! ;)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Dzisiaj dwie ostatnie panienki znalazły dom we Wrocławiu. Strasznie smutno i pusto jest bez tych małych małpek :(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nietoperrr... »

To jutro kciuki za Kołtunka trzymamy,tak?
Ech głupolku,trzymaj się! :)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Tak, dzisiaj o 17.00 Kołtun ma jajcięcie :)
Trzymajcie baaardzo mocno kciuki!

A bilans z ostatniej wizyty u dr Piaseckiego:

Fado już nie schudnie (jak to doktor stwierdził, on już taki będzie, czy chcemy czy nie :P Wymacał i wybadał go dokładnie, nie ma żadnych guzów. Dostał zastrzyk na świerzb (miał strupki na pyszczku i za uszami), w czwartek druga i ostatnia dawka.

Biały prawdopodobnie ma coś z nerkami, dostał antybiotyk na 5 dni, żeby organizm oczyścił się z toksyn, wczoraj dostał ostatnią dawkę leku (pierwszy i jedyny nasz szczur, który dzielnie zjadł wszystkie zalecone dawki ;D . Jest poprawa, nie sika już tak dużo, je, pije, żeby tylko masy znowu nabrał.

Batman i Robin idą na jajcięcie, jak uzbieramy 220zł, są agresywne w stosunku do Fada, nie mówiąc już o tym, że teraz nas zaczynają gryźć ::) Ja je odpowiednio dominuję, ale i tak zęby idą coraz częściej w ruch. Co mi się za gamonie trafiają? ::)

Także zapraszam Was do Kluskowego bazarku, może w końcu ktoś coś kupi, każdy grosz się przyda. Nie jestem artystką, więc niestety nie szyję, ani nie maluję, ani lepię, ale zawsze jakiś ciuszek by komuś wpadł :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Kołtunik już po kastracji, niestety bardzo go boli, dostał lek przeciwbólowy i śpi z termoforkiem :)

Obrazek Obrazek

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie!
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nietoperrr... »

Łysy głupolek kochany!!! :-* :-* :-* Teraz to już będzie tylko lepiej!Dużo zdrówka dla niego i spokoju wreszcie psychicznego,bo biedak sporo przeszedł...Mam nadzieję,że kastracja zniweluje syndrom wiecznego stresu ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: noovaa »

Trzymam kciuki za szybkie gojenie ;)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Eve »

Teraz to już musi być z górki, trzymam mocno kciuki za szybkie gojenie wszystkich ran i tych w głowie i na pupolu ;)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Dziękujemy za kciuki! :-*
Dzisiaj jest już o wiele lepiej, Kołtunek od rana jest już u siebie w klatce, chrapie właśnie w tunelu. Dodatkowo dostaje przez 7 dni Betaglukan na wzmocnienie, bo jak zwykle kicha ::) :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Batman i Robin coraz gorsi, przed chwilą bez powodu Robin się rzucił na moją rękę i dotkliwie ugryzł. Z dnia na dzień wzrasta ich agresja, nie mówiąc już o szczurach, które wręcz nienawidzą (Fado po łączeniu jest tak przerażony, że na ich widok ucieka). Nie wiem co robić, myślicie, że dom, w którym by nie było aż tak intensywnych samczych zapachów by był odpowiedni? Mam 8 klatek w domu, widzę, że to ich najbardziej doprowadza do szału...
Nie chcę ich oddawać, ale powoli się zaczynam zastanawiać, czy nie byłoby to dla nich najlepszym rozwiązaniem...
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Agusta »

Faceci... Z nimi zawsze jakieś problemy :)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

W Kluskowym stadku znowu się zaczynają gorsze dni :(

Biały nadal chudnie, dostaje antybiotyki, ale pomimo tego, że je i pije - sama skóra i kości :-\

Stuart ma ropnia w pyszczku, we wtorek będzie miał zabieg, doktor otworzy mu ropnia i będzie miał otwartą ranę do ciągłego przemywania. Szanse na przeżycie ze względu na wiek są jakie są (może przeżyć góra 2 tygodnie, mniej optymistyczna wersja 2-3 dni, ale może być też tak, że kilka miesięcy pożyje), ale chcemy zaryzykować, ponieważ same antybiotyki i leki przeciwbólowe (które przyjmuje do wtorku) nic nie pomogą, nadszedłby moment uśpienia...

Trzymajcie kciuki i poszperajcie sobie po moim bazarku, wszystko jest po 15zł, każdy grosz nam się przyda.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”