[Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: spinka2430 »

No właśnie najgorsze że jeszcze nie wiem :( Czekam na jakieś info. Ale jutro na pewno do mnie nie przyjedzie :( No ale spoko dam radę ;D Dobrze że potrafię być cierpliwa ;) Najważniejsze że jest MOJA :) Malizna pewnie przyjedzie w tym samym czasie co nowa klatka ;) ale sobie sprawiłam prezent na gwiazdkę hihihihi ;D :D
Obrazek
julia2s
Posty: 173
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:41 am
Lokalizacja: wrocław

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: julia2s »

szczerze, podejrzewam ze moze to byc przez to ze bylo ich tak duzo, ale dziewuchy sa na tyle bojowe, ze nawet moje stadko oddaje im jedzonko. od poniedzialku mieszkaja w klatce z moimi dziewuchami bo dzieki temu maja wiecej miejsca. no i maluchy sa juz grubaskami :-)
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: molll »

julka a pozostałe bomble też się tak kiwają na boki podczas zwiedzania terenu? Moje robią to notorycznie kiedy zbliżam się do klatki albo kiedy biegają ;) wiem że to łapanie ostrości bo miałam już z takim zachowaniem doczynienia ale nie u ciemnookich szczurków- jednak uroczo to wyglada mimo wszystko :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: jestemsen »

oooo, jak fajnie, że są grubaskami :D
Spinka i nie jesteś jedyną, która dostanie malucha trochę później ;) Ja też jeszcze czekam ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: spinka2430 »

Kocham grubaski ;D ;D
Jestemsen a do Ciebie kiedy maluch trafi?
Moll moja Dakota tak sie bujała na boczki jak była mała ;) komiczny widok ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
czartoria
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 30, 2011 4:58 pm

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: czartoria »

molll pisze:spinka- a ile jeszcze? ale zobaczysz mimo wszystko radość będzie wieksza niż niecierpliwość :)
czartoria- a Ty chłopaczków przygarniasz tak?
tak, 2 chłopaczków - beżyka i czarnego kapturka :)
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: molll »

słuchajcie nagrałam dziś kolejny filmik na którym jeszcze lepiej widać charakterki i można dostrzec ich bujanie na boki żeby złapać ostrość ;) (spinka mnie ten widok zawsze rozczula :) ) check out- http://www.youtube.com/watch?v=J9r2e06m ... e=youtu.be
pojechał już jakiś kolejny bombel do domku czy nadal wciąz nie? :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
julia2s
Posty: 173
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:41 am
Lokalizacja: wrocław

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: julia2s »

wlasnie 4 chlopaczkow jest w drodze do warszawy. u mnie maluchy sa bojowe, szczegolnie jedna ma zadatki na alfe, nawet moje wielkie krowy atakuje :-) a jak reke do klatki wloze to sie do niej przepychaja az dochodzi czasem do bojki.
Awatar użytkownika
czartoria
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 30, 2011 4:58 pm

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: czartoria »

filmik zaraz obejrzę ;)
Dzięki dziewczynie z miau wczoraj wieczorem maluszki do nas przyjechały :) W podróży najpierw był spokój - pewnie spały, a potem się obudziły i zaczęły to co robią cały czas gdy nie śpią :D czyli jedna wielka kotłowanina! Z transportera dobiegało pi pi piiiii, aż się pani kierowczyni przestraszyła, bo nie miała wcześniej do czynienia ze szczurasami ;) Jak już przybyliśmy do domu i trafiły do klatki to po zapoznaniu się z otoczeniem zaczęły biegać, szaleć, przemieszczać się po ścianach i suficie, i turlać nawzajem piszcząc. Czarne to nie diabełki, to wcielone szatany O0 haha. Niestety, jeden maluszek nie bierze udziału w tym wszystkim, jest duużo mniejszy, ma dużą główkę, malutki mysi ogonek, zwężone oczki i świszcze :( Zapalenie płuc to raczej na bank ma. Pytanie tylko czy w wyniku komplikacji nie zatrzymał się w rozwoju. Wydaje nam się że też nie chodzi normalnie. Wygląda to jakby trochę za bardzo w pionie stawiał tylne łapki. Dzisiaj przed południem maluszek trafi do dr Kasi z Medicavetu.
julia2s
Posty: 173
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:41 am
Lokalizacja: wrocław

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: julia2s »

jej, my tylu rzeczy u niego nie zauwazylysmy. u dziewczynki wyglada to duzo gorzej tylko ona nie swiszczy. jest mi cholernie przykro ze nie moglam ich zabrac do weta wczesniej. a co do czarnych - mowilam ze bojowe czorty z nich :-) ja teraz trzymam kciuki za wszystkie maluchy i musze pokombinowac zeby zabrac mala jak najszybciej do weta chociaz nie ukrywam ze tak sie wkopalam z dzialalnoscia ze sama nie mam co jesc...
julia2s
Posty: 173
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:41 am
Lokalizacja: wrocław

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: julia2s »

uwaga, uwaga mamy rekordzistki :-). panienka spinki i panienka jestemsen - jedna wazy 90g druga juz 110g! kawal babek z nich przynajmniej juz czuc ze cos jest na rekach :-).
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: spinka2430 »

Moja....moja panienka to taka kluska ?? ;D ;D hihihi super !! No juz kawał szczurka z dziewczyn ;) jak ja bym juz chciała pomiziač tą piękna kluskę ;D
Obrazek
julia2s
Posty: 173
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:41 am
Lokalizacja: wrocław

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: julia2s »

a dzikuski sa niesamowite, jak otwieram klatke to mi wszystkie w jednej sekundzie wylaza :-)
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: jestemsen »

ooooo ale super! Wolę mieć masywną babę niż eteryczną dziewczynkę ;D Przynajmniej szybciej podrośnie i nie będzie zwiewać z klatki. Też już sie nie mogę doczekać :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Wrocław] ok 14 szczurków dumbo do oddania

Post autor: spinka2430 »

jestemsen pisze:ooooo ale super! Wolę mieć masywną babę niż eteryczną dziewczynkę ;D Przynajmniej szybciej podrośnie i nie będzie zwiewać z klatki. Też już sie nie mogę doczekać :-*
Święta racja!! Ja właśnie tego spindalania z klatki najbardziej sie boję. Moja klatka bedzie miała dostępy 2cm więc na pewno będzie uciekała :-\ :P
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”