NIETOPERENDING STORY

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

No moje misie też pachną,tylko dziewczyny tak ciut szczoszkowy polot mają ;) Ale chłopaki to zapachowo cud miód i orzeszki (nie mówię o ich produktach ubocznych :D )
A te dwa,to jak chodzące kompostowniki ::)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Jessica »

Nietoperrr... pisze:A te dwa,to jak chodzące kompostowniki ::)
:D :D :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: klimejszyn »

mój boże, no to się wkopałam ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Justka1 »

Nietoper,masz na myśli smród testosteronu na skórze/w sierści?
Czy te dwa diabły też strasznie znaczyły moczem ?
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Nie,mam na myśli smród pooperacyjny szczurzy ;) Szczury po zabiegach mają na sobie taki...jakby to opisać...zapach szczurzego strachu plus medykamenty wydzielane przez skórę.Do tego dochodzą stresokupki,bo boli po zabiegu.
Moje dziewczyny też po sterylkach pachniały zabiegami i strachem,ale nie aż tak,jak te dwa szambo-nurki ::)
Chłopaki jeszcze przed zabiegiem pachniały bardzo intensywnie,jak na chłopaków.Ja mam pięciu jajecznych,a tyle zapachu nie wydzielają ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: klimejszyn »

bo wiesz.... Rambo i Szambo..... ;D
wytarzam ich w konwaliach!
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

klimejszyn pisze:bo wiesz.... Rambo i Szambo..... ;D
wytarzam ich w konwaliach!
Ambipur wysiada przy nich! :D Szkoda konwalii ::)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Kluska123 »

Bidoki, my je tak obgadujemy, a oni właśnie jajka stracili ::) ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: emi2410 »

Faktycznie biedactwa. ::) Oni tu ubolewają nad stratą męskości, a Wy takie rzeczy... ;D Jak ten zapach taki mocny, to zaraz w Krakowie Klimka poczuje. 8)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Justka1 »

No rozumiem.A co z ich znaczeniem? Znaczyli bardzo moczem?
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Justka,oni moczem znaczyli masakrycznie,w dodatku ocierali się w pokoju o wszystko,co tylko możliwe,szczególnie Rambo.Moje dziewczyny później chodziły po śladach ich wycieczek i niuchały,a chłopaki jeżyli się i z nerwów bili między sobą ::) Znaczyli cały pokój,zobaczymy,jak będzie po ciachaniu ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Justka1 »

Dzięki.To daje mi do myślenia tym bardziej,bo faktycznie łysych muszę wykastrować.Ech,te chłopaki ;) Jestem ciekawa,czy zmieni się im w główkach.
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Sama właśnie jestem ciekawa tych swoich ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: odmienna »

Justka1 pisze:Dzięki.To daje mi do myślenia tym bardziej,bo faktycznie łysych muszę wykastrować.Ech,te chłopaki ;) Jestem ciekawa,czy zmieni się im w główkach.
;
Nietoperrr... pisze:Sama właśnie jestem ciekawa tych swoich ;)
Rambo „na mur” zmieni się w główce, bo problemy z nim są ewidentnie "testosteropochodne" :D .

O ile uda się go przez właściwy czas izolować od „złych bodźców” – z pewnością będzie z niego zrównoważony szczur.(do końca dni moich będę pamiętać, jak jakieś 3 tyg. Po kastracji Dolar Mój- a był wcześniej wyjątkowym okrutnikiem wobec kolegów- wpadał z impetem do klatki sąsiadów i.... konsternacja na pysiu: „co ja właściwie chciałem? O co mi szło??” szczerze powiem, że wielce śmieszne to było.
Bardzo się cieszę, że „łaciate ptysie” będą w Krakowie (może trafi się szansa, by ich zobaczyć? Klim - już dzisiaj zapraszam; nie musisz tarzać w konwaliach ;) ) , bo ogromnie jakoś za serce mnie łapią.

Zapach stresu... znowu przypomniałaś mi Nietoperrr’u „interwencję warszawską” – tamte szczury „rozeszły się” po całej Polsce i zewsząd słychać było: „śmierdzą!” „ śmierdzą bardziej, inaczej, niż normalne szczury!” Ktoś najlepiej chyba trafił: „śmierdzą kurnikiem....” trwało to około miesiąca (czujecie: mój Książę- Sokole Oko- śmierdzący kurnikiem....) – tak. To był zapach marnego jedzenia, bytowania w stanie permanentnego zagrożenia ,traumy odłowu, przechodzenia z rąk, do rąk.... Oksymoronek był malusi i... niezbyt genialny (kocham cię Mała Mi), ale SokO, zaczął pachnieć jak „nasze szczury” dopiero po kilku tygodniach....
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Dokładnie odmienna!To właśnie taki nie-szczurzy zapach,bo przecież szczury same w sobie pachną.Pamiętam,jak Tośka i Duszka przyjechały do mnie z trzema siostrami - szczury karmówkowe,śmierdzące właśnie kurnikiem ::) I dużo czasu trzeba było,żeby ich zapach zmienił się na szczurzy.
I uwaga mili państwo - Rambo daje się brać na ręce!Aczkolwiek trzeba to zrobić pewną,ale ostrożną ręką ;) Dziś musiałam go ciut wykąpać,bo...no wiecie :P I pierwszy raz obmacałam go całego - ma dwa niefajne ropnie po ugryzieniach,jak się spotkał z moim Akuku na wybiegu jakiś czas temu ::) O ile z jednym ropniem rozprawiliśmy się dość szybko,bo po zdrapaniu strupka pięknie się otworzył,wypryskując w dal,to drugi ropień jeszcze nie dojrzał do decyzji o wyjściu ;) Ale daje sobie ładnie paskudztwo oczyszczać,dezynfekować,piska ciut i próbuje ząbkiem złapać,ale rękę na nim mocniej ciut zaciskam i odpuszcza.
Szopen przechrzczony na Szambo :D jest dalej słodki jak łyżka miodu i normalnie gdyby nie fakt,że mam już 7 swoich śmierdzieli,pożeraczy czasu i ton karmy,to bym nie oddawała NIKOMU! ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”