Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Smutnik :(

Post autor: Izold »

?! :'(
Nie wiem co powiedzieć... :'(
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Smutnik :(

Post autor: Izabela »

O matko! :'( Brak słów...

Strasznie mi przykro :'(
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: Astry »

Dlaczego przedwcześnie umierają dobrzy ludzie? :( :(
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: klimejszyn »

:(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Smutnik :(

Post autor: igig »

:'(
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Smutnik :(

Post autor: Dorotka96 »

Tyle nieszczęść...
Dlaczego? Boże, dlaczego zabierasz tych dobrych do siebie tak wcześnie i licznie? Potrzebujemy ich tutaj, na ziemi! :(
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Smutnik :(

Post autor: Izold »

Kurdee.. :'( nadal nie wierzę. jak mogła po prostu zemdleć i się nie obudzić? biedna joanka... :'(
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Smutnik :(

Post autor: kulek »

Joanko, czy Ci tam dobrze?
:'( :'(
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Oleczka »

jest mi strasznie zle :( jak przeczytalam ta wiadomosc :( zaczelam myslec o naszym "zyciu" na forum bo to forum jest czescia naszego zycia i tak teraz rozmyslam kim jestesmy dla pozostalych na tym forum, kto by wiedział jakby mi sie cos stalo , i nawet takie mysli kto by przyszedl na pogrzeb .... takie rozkminki zlapalam po tej wiadomosci :(

Nie wiem moze bysmy kupili jekis wieniec albo ktos mogly zapalic swieczke wkoncu byla jedna z nas .......

na droge [*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: alken »

Oleczka pisze: jest czescia naszego zycia i tak teraz rozmyslam kim jestesmy dla pozostalych na tym forum, kto by wiedział jakby mi sie cos stalo ,
też sobie o tym pomyślałam, w sumie nikogo z forum nie znam na żywo i dostatecznie blisko, a nikomu z moich bliskich nie przyszłoby do głowy, żeby poinformować...
albo co się dzieje z osobami, które niegdyś często się udzielały a teraz ni widu, ni słychu...tego też zwykle nie wiemy.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: merch »

No , tez mi smutno :(

Z drugiej strony , dla mnie net zawsze jest netowy, a jakos za bardzo nie lubię zostawiac tutaj swojego wizerunku. Nie bardzo odpowiada mi to , ze kazdy ma dostep.

Za to zastanawialam sie nad innymi rzeczami, jak bardzo w pewnym sensie nie jestesmy anonimowi, bo tak od slowa do slowa....

Kurier , ktory przynosi paczki , pani w aptece u ktorej kupuje leki czasem dla siebie czasem dla szczurkow, weci , dzis pani , ktora zwykle maluje mi paznokcie, a i ta ktora juz ni bedzie mi regulowala brwi na szczescie z banalnej przyczyny , przeniesli sklep z gabinetem w inne miejsc i teraz jest sklep bez gabinetu :(. Ja zawsze chcialam byc jak najbardzi anonimowa i jakby na to nie patrzec nie da się. Zapomnialam jeszcze taksowkarze... Takze moga sobie uzbierac informacje z powtarzanych kursów. Jakby co przychodzi porucznik Colombo i wie wszystko :P
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Oleczka »

no wlasnie byly takie osoby ze byly i rozmawialam z nimi na gg i nagle cisza juz nigdy nie napisaly tutaj ani nie odpisaly na gg :(
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Paul_Julian »

alken pisze:
Oleczka pisze: jest czescia naszego zycia i tak teraz rozmyslam kim jestesmy dla pozostalych na tym forum, kto by wiedział jakby mi sie cos stalo ,
też sobie o tym pomyślałam, w sumie nikogo z forum nie znam na żywo i dostatecznie blisko, a nikomu z moich bliskich nie przyszłoby do głowy, żeby poinformować...
albo co się dzieje z osobami, które niegdyś często się udzielały a teraz ni widu, ni słychu...tego też zwykle nie wiemy.
Dlatego ja zawsze staram sie jak najbardziej zblizyć sie do ludzi z forum czy internetu. Nie chce być dla nikogo tylko nickiem w sieci.

Joanko! Śpij w pokoju !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Oleczka »

A czy ktos popiera moj pomysl zeby kupic wieniec ? jakby nawet kilka osob dalo po 5 zl to mysle ze mozna bylo by prosic osobe z forum Sapkowskiego zeby polozyli w naszym imieniu a moze ktos blisko mieszka ? moze ktos by mogl podjechac
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Smutnik :(

Post autor: Dorotka96 »

Popieram, wg mnie to bardzo dobry pomysł.
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”