Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: LaCoka »

Również popieram pomysł z wieńcem.

Ten rok szkolny jest straszny, od jego początku zgasło tyle istnień, tyle ważnych dla mnie istnień... do tego miało miejsce tyle strasznych wypadków z udziałem bliskich mi osób...

Joanko mam nadzieję, że trafiłaś w lepsze miejsce i wierzę, że to nie jest koniec Twojej drogi (może jestem dziwna ale wierzę w reinkarnację) [*]
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Smutnik :(

Post autor: Babli »

:<
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: Licho »

:(
Obrazek
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Smutnik :(

Post autor: Kameliowa »

LaCoka pisze:Również popieram pomysł z wieńcem.

Ten rok szkolny jest straszny, od jego początku zgasło tyle istnień, tyle ważnych dla mnie istnień... do tego miało miejsce tyle strasznych wypadków z udziałem bliskich mi osób...

Joanko mam nadzieję, że trafiłaś w lepsze miejsce i wierzę, że to nie jest koniec Twojej drogi (może jestem dziwna ale wierzę w reinkarnację) [*]
Mnie się nie chce uwierzyć ile złych i strasznych rzeczy wydarzyło się tej wiosny. No nie dociera to do mnie. Wiosną powinno wszystko odżywać, a wszędzie widzę jak coś się sypie.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Smutnik :(

Post autor: Dorotka96 »

To jak będzie? Wieniec, nie wieniec? Jeżeli więcej osób się złoży, to jak najbardziej, czyż nie?

Moja dobra koleżanka ma problem, a ja nie umiem jej pomóc... Nie do końca możemy się dogadać, bo ona nie słyszy... :(
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Smutnik :(

Post autor: Izold »

Napisz do niej list, niech ona odpisze. swego czasu miałam głuchoniemą koleżankę. frajdę sprawiało nam pisanie do siebie, nawet gdy siedziałyśmy obok siebie. :)


Zawalę te klasę. równie dobrze mogę już szukać przyjaciół w klasach szóstych. :(
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: Maszka »

Byłam w stajni. Wszystko super. Lecę do Ignaca, potem do Frazy i lecę Kruka. A tam kurde w boksie jakaś klacz. Jak ja nienawidzę stajni szkółkowych! Chodzi - super. Nie chodzi - spierda***. Kulał. I do Kiekrza wrócił. Bo kulał? Do Kiekrza? Do handlarza? Świetnie. A taki fajny koń z niego był. Wielki. Ogromny! ( ja mam 170, a on w kłębie był jeszcze troszkę wyższy) Piękny kary koń. Kulał. Jak Igracha. Bo kulał. :-X
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: Astry »

Ehh, wiele słyszałam o tym Kiekrzu... a konie szkółkowe mają kiepskie życie, niestety :(. No ale oczywiście nie wszędzie
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: Maszka »

Dopóki "działają" mają dobrze. Wet też jest. Nie ma ratunku by "działał" - konia już też nie ma. I przyjeżdża potem taka Kreta i siedzi w boksie Kruka. A Kruka nie ma... bo kulał. Gdybym miała im płacić poszłabym stamtąd i szukała szkółki tych z "gatunku rzadkiego".
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: Astry »

Ja znam jedną, jedyną dobrą szkółkę. Tam konie mają jak w niebie. Nigdy nie zapomnę, jak sprzedali nie wiadomo gdzie "mojego" Anubiska kochanego, też kulał :(. Ludzie są bez serca dla takich biednych koników :(
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Jessica »

ja tez slyszalam o kiekrzu bo kuzynka mojego chlopaka jezdzi konno
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: Astry »

Podobno sprzadają wiele koni na rzeź. Ale to tylko plotka, więc nie jestem pewna.
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Jessica »

Astry pisze:Podobno sprzadają wiele koni na rzeź
az mnie ciarki przeszly. :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: Maszka »

Astry pisze:Ja znam jedną, jedyną dobrą szkółkę. Tam konie mają jak w niebie.
Zdradź mi proszę jaka to. Chodź teraz rodzice i tak kasy na jazdy nie mają. Pozostaje mi tylko pomoc.

No Kiekrz to w końcu handlarz (Szcześniak - czy jakoś inaczej. Nie wiem, no ale większość i tak go kojarzy), a co się z końmi handlarza najczęściej dzieje to wiadomo. Mam nadzieje że w przypadku Kruka i Igrachy tak nie było. Kruk to był świetny koń. Ładnie chodził, piękny był, tfu jest!... Wsiadłam na niego raz. Wcześniej siedziałam z nim w boksie tylko i gadałam, głaskałam - to mi w zupełności wystarczało. A teraz go niema. Dziwne jest to, że jak się do jakiegoś konia przywiąże to on potem nagle znika. Najpierw Rebeka (no ona akurat do Jaszkowa wróciła, więc ok) teraz on. Wkurza mnie to. Chociaż Ignac dalej stoi. On nie pójdzie - to ulubieniec właściciela.

A co do wątku smutkowego: Jadę jutro na jakąś świetną imprezę rodzinną, na wieś, ze strony ojca mego - której nie znam. Chciałam, żeby siostra chociaż pojechała, ale ta się na mnie wypięła i się na śmierć zanudzę.

A co do wątku smutkowegoII: testy - wtorek, środa, czwartek - bleeee...
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: Astry »

Sowinki pod Mosiną, ale żadnego dojazdu za bardzo nie ma ;/. Czasem jeżdżę tam na jazdę, instruktor świetny, ludzie też, konie zadbane...
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”