Moje Pyśki <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: Justka1 »

Fotki żujących kraty szczurów,boskie :D U mnie tak żuć potrafi Sunny.Ona nie gryzie krat w momencie kiedy chce wyjść tylko wsadza sobie za zęby na język i tak międli pyszczkiem,po prostu żuje :D Zawsze mam ubaw z tego :D
Ogonki masz piękne...Zachciewa mi się od dawna mieć huskiego dumbo(to przez Twoje zdjęcia na 1 stronie).
Napisz coś o Delilce.Utul ją ode mnie, jest kochana.
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: Jessica »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: szczurzyca. »

Delcia, Delilka, Delunia! :D jest już u nas wielkouche cudo.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
teraz lecę do darmozjadów, potem napiszę coś więcej o powyższym skarbie :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: kulek »

Cudny kłapouszek :) :-*
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: Justka1 »

Jejku ile zdjęć ^-^ Dziękuję ,dziękuję,dziękuję ^-^ Moja kochana kaczuszka. Jak ona czuje się? Jak zachowuje się?
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: szczurzyca. »

właśnie wbrew pozorom nie piszczy. w samochodzie wyszła mi na kolana i potem zasnęła w rękawie. przyznaję, że na czas robienia fotek musiałam ją wyjąć z klatki, a ona piśnięciem pokazała mi, że nie chce ;) jednak potem sama wyszła i ją obfociłam.
chciałam, żeby nie siedziała sama i zapoznałam ją z maluchami (z Coffee i Bianką może być dłuższe łączenie, bo Cofiś zaczął fukać -.- ale ona tak ma i potem śpi z nową w sputniku, iska, więc nie jest najgorszą jędzą ;) ).. i małe od razu się pokochały! muślałam, że mam omamy, jak od razu się umyły i wyiskały. nie przesadzam, Deli od razu małe umyła, a te ją z wszystkich stron wyiskały :o teraz śpią wtulone w koszyczku
Justka, nawet nie wiem jak mam za nią dziękować! :-*
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: Nietoperrr... »

Piękna jest z tymi swoimi wieeelgachnymi uszorkami! ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: Justka1 »

Jeżeli chodzi o piskanie,ona nie jest szczurkiem popiskującym.Dziś gdy żegnałam się z nią na dworcu,piuknęła sobie ze dwa razy ale szczury wyczuwają co jest grane i to bardzo dobrze.Mówiłam Twojej mamie,że ona może piukać ze stresu,w momencie gdy bierze się ją do ręki,gdy bierze ją nowa osoba .Tak może być tylko na początku,może pierwszego dnia lub do czasu przyzwyczajenia się do nowych opiekunów.Ona absolutnie nie gryzie ani nie wyrywa się gdy podejmowana jest próba wzięcia jej do ręki,więc mimo wszystko,jeśli piuka sobie na początku,wyjmowała bym ją normalnie,łapiąc za tułów i wyjmując jak normalnego szczura.One są przyzwyczajone do tarmoszenia,miętoszenia,całowania i nowych miejsc od oseska więc tym nie przejmowała bym się.Jedynie 2 szczury w miocie wykazywały większe predyspozycje do panikowania,reszta była jak najbardziej ok.Zatem to piukanie może być efektem jedynie stresu czego przykład miałam na dworcu ;)
Ona jest bardzo wesołą i kochaną szczurką.Większość z nich,wyjątek może stanowić jeden lub dwa szczury z miotu jest lizawkowo-głupawkowo-proludzka.
Podziękuj świetną opieką i bezpieczeństwem małej.Tym podziękujesz mi najlepiej ;)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: szczurzyca. »

o, Nietoperku. dla Ciebie zrobiłam przed chwilą zdjęcie Rastuni, tego jej zabójczego paska przy pysiu! :D

Justka, ale napisałam właśnie dlatego, że mówiłaś, że może piszczeć :D i myślałam, że będzie śpiewać przy wyciąganiu z transporterka, a ona odważnie wszystko zwiedzała. więc to jedyny raz kiedy piszczała, a tak to jest cicho ( w sumie śpiąc nie może być głośno :D ). w takim razie postaram się i bardzo, bardzo dziękuję! :-*
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: Nietoperrr... »

szczurzyca. pisze:o, Nietoperku. dla Ciebie zrobiłam przed chwilą zdjęcie Rastuni, tego jej zabójczego paska przy pysiu! :D
Boski jest taki pasek!!! ;D Mam taki sam w wydaniu samczym w mojej szczurzej rodzince i aż prosi się do całowania... :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: Jessica »

jaka piękność ::) topi me serce :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: sheila. »

Może by tu tak jakieś zdjęcia wszystkich dziewczynek... tfuu.. dziewczyn i panów dac ? 8)
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: szczurzyca. »

Sheila, Ty zarazo! :D :D
zdjęcia postaram się dać jutro
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: sheila. »

mvahahahahahaha >:D
e tam , od razu zaraza ::)
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: tahtimittari »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”